Galatasaray için hangi transferler mantıklı olur?

Lig arasında birçok transfer gündeme geldi çoğu balon haber olsa da şu Q7 söylentisi canımı sıkıyor umarım böyle bir hata yapmaz klübümüz.Peki ya sizce hangi bölgeye kimler transfer edilebilir?Carlinhos transferi hakkında düşünceleriniz?

0|0
3|33

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• Alper Potuk,Serdar Aziz,Gençlerbirliğindeki stoper Aykut,Carlinhos ve Lazio'daki Hernandez le görüşmeler doğru.Ayrıca Diego ve Snieder içinde nabız yoklanıyor.Bence Carlinhos nokta atışı bir transfer olur.Adam iyi bir sol bek,savunma yönü çok iyi,ayrıcada Hakan Ünsal gibi ataklarda bindirme yapabiliyor.

3|3
    0|0
    • Brezilyada da milli futbolcu ve 25 yasında basarılı olur gibime geliyor bana da.

• Bencede başarılı olur.Adam hem genç,hem yetenekli,hem hızlı hemde orjinal bir sol bek

• Fatıh terım bugun basında acıklama yaptı snıjder veya dıego yla hıc ılgılenmedıklerını aysal terıme soylemıs alalım mı dıye terımde demıskı onları alıcagımıza kaka yı alalm demıs ama kaka cok pahalı kacmazmı arkadslar cıddı cıddı dusunuyolar mılan bıle bonservısı yuzunden almadı kaka yı kı 2 senedır top oynamıyo ne kadar harıka olursa olsun

1|2
    0|0
    • uzun süre oynamayan futbolcudan hayır gelmiyo örn engin.. kaka Ş.L de de oynamıycak mantıksız olur bence.

• ŞL ni düsünerek transfer yapıcaklar sanırım umarım takım için en faydalı transferi yaparız önemli olan isim değil başarısı katkısı

• Aynen oyle S.L ıstıyolarsa dıego snıjder ıyıdır de transfer dıyede yemesınler baslarının etlerını cunku o gelıcekte alısıcakta takım oyunuuna uzun hıkaye dıye dusunuyorum

• Forvet arkası oynayacak oyun kurucu tarzı bir futbolcu işimizi görecektir, bunun yanında ilk 11'de direkt oynayacak bir sol bek ve bir tane de stopere ihtiyacımız var. Taktik olarak da 4-2-3-1'e dönmemiz gerekiyor diye düşünüyorum. Carlinhos gelirse faydalı olur diye düşünmekteyim ancak bu zamandan sonra almamız çok zor olur gibime geliyor. Sezon başında alsaydık iyi olurdu. Bir de ara transferde çok fazla para harcanmansına karşıyım ben.

2|3
    0|0
    • ŞL için sağlam bi transfer lazım zaten önümüzdeki yıl 5 yabancı olucak sol bek için iyi bi transfer yapsak yeter ara dönemde

• Ben hemen uyum sağlayabilecek birisi olsun istedim. Yabancı alırsak biraz problem olabilir. Cris gibi elimizde patlama durumu da olabilir. Yerli veya avrupa tecrübesi olan 28 yaşını aşmamış bir sol bek lazım diye düşünüyorum.

• adaptasyon sağlama açısından haklısın ama şuan Türkiye de ŞL. de oynayabilecek tecrübede biri varmı bilmiyorum öyle biri alınmalı ki alternatifi olmasın alternatif aranmasın daha dogrusu

• Sneijer ve Carlinhos kesin alınmalı...

3|3
    0|0
    • Sneijer fenev le anıldı bi kere istemiyorum onu ama Carlinhos olur :)

• Sneijder bugun acikladi...Futbol'u gelecekte Batman Petrolspor'da oynamak istiyormus :D

• sonuçda kariyerini düşünüyo :PPP

• q7 gs ye imza atmaz için rahat olsun.Gs nin sol bek ve yaratıcı ofansif orta saha oyuncusuna ihtiyacı var

0|0
    0|0
    • Galatasaray da almaz zaten meraklı değil Q7 ye 5 mleuro vermezler o adama.

• meraklı değil diyorsun ama isteyen ben değildim dimi? ama bu kez senle tartışmayacağım :)

• İsteseydi alırdı 5 mleuro veremeyeceği para değil Galatasarayın benimde tartışma gibi bi düşüncem yok zaten.

• Serdar aziz veya ömer toprak kesinlikle biri stopere alınmalı. Carlinhos sol beke alinmak için zorlanmali.olmazsa man city den kolarov olabilir. Birde orta sahaya genc bi brezilyalı vardi tafarel konuşmaya gitti dediler o çocuğu alip geleceğe yatırım hem. Q7 yi istemiyorum zaten atleticoya gidecek arda nin yerine diyorlar

1|0
    0|0
    • Tafi nin gittigi eleman carlinhos işte o alınmalı bencede ömer toprak da iyi diyolar

• Bernard diye biri 20 yasinda yetenekli . Tafarel donerken onu ve carlinhosu getirmeli

• 1.Elmanderden hayır yok onun yerine Sow gibi kaliteli bir forvet alınması şart burak ile beraber çok faydalı olur

2. Alper Potuk alınabilir ama çok maçını izlemedim gelecek vaad eden bir oyuncu sanırım

3. kaka alınabilirse hiç fena olmaz

1|0
    0|0
    • kaka Ş.L oynayamıyo 4 formsuz alper potuk olabilir ama es es satmıyo galiba

• Bence gitsin eski Trabzonspor'lu Misse Misse'yi alsinlar...anca ona paralari yeter :D

Cilek degil resmen Cilek tarlasi :D

0|0
    1|0
  • bastos olsa mükemmel olur. sene başında adı yazıldı çizildi ama sonra gündemden kalktı sanırım. kaka, sneijder, diego diyorlar ama diego dışında diğer ikisinin gelme ihtimali yok bana göre.

1|1
    0|1
    • o.lyondaki mi michel bastos? ilk defa duydum sağlam bi sol bek şart bize

• yapma ya çok acımasız oldu bu :s özellikle braga maçında ikiside süperdi bence daha iyi olucaklar ben inanıyorum

• braga maçında top oynamamıştık hocam :( iyi olucaz eminim ben de. ikinci yarı ortalığın tozunu atmamız lazım.

• takımın uyumunu bozmayacak şekilde transfer daha mantıklı olur. crisi göndereceklerse bir savunma oyuncusu, eğer meloylada devam etmeyeceklerse bir 10 numara tarzı oyuncu faydalı olabilir. isim vermek istemiyorum çünkü beğendiğim özel bir oyuncu yok şu anda

0|0
    0|0
  • carlınhos dıego..

1|0
    0|0
  • diego ribas ,simon kjaer , carlinhos

1|2
    0|0
    • aslında diego yuda alsak iyidi

• cidden bu kadar gol yiyip lider olduk ya pess bu da farklı bir başarıdır ama olsun yine de İ love you Muso :D

• nestor deseydin daha iyiydi :)

• ömer toprak alınmalı

1|1
    0|0
  • 21 erkek 0 kız. Geçen bir başlık vardı, erkek gibi kızlardan falan bahsediyordu. Bacım ne bu ya, git oriflame, avon başlığı açsana sen :)

0|0
    1|0
    • şu ruju mu alsam bu oje nin rengi nasıl bunları mı sorayım yani? fanatik bi taraftarım sadece düşüncelerin seni bağlar beni bağlamaz sporun kızı erkeğide olmaz aklında bulunsun...

• ne kadar bilirsen bil anlattıkların karşındakinin anlayabildiği kadardır güzel söz.. ben futbola ilgi duyan kızlarda var diyorum sen hala tiyatro bale diyosun tamam sensin abi oke.

• alacaklarımızdan ziyade satacaklarımız daha önemli bence. sabri, cris, engin baytar, burak karaktersizi, aydın kibarı. bunları birilerine kakalasak hatta eşşek niyetine sucuk falan yapsak. bunların yüzünden emre elmander gibi gibi adamlar kesildi ee görüyoruz işte. birde Q7 çıktı başımıza nerde işe yaramaz ot var gelip burnumuzun dibinde bitiyor. çok yakar o çok :)

0|0
    0|0
    • zaten mümkünse ne bjk ne fb den transfer yapmayalım ilk 11 de oynamasa bile Allah muhafaza bizim topcumuzla şampiyon oldunuz derler aman kalsın bize sahaya oynayan adam lazım trübüne değil

• defansa lazım sağlam adam

1|0
    0|0
  • acil bi solbek ve ofansif orta saha alınmalı diego gibi

1|0
    0|0
    • diego alınsa cok iyi olur

• hergün transferleri takip ediyorum fanatikten futbolcular benim kadar konsantre olsa yarı final garanti oynarık afdsgafdg

• aynen :D ahahahahah

• 0|1
    2|0
  • Q7nin bu saatten sonra adam olacağı yok.Kimse kendini kandırmasın.Adamın karakteri belli.Bize öncelikle kaka gibi efendi kişilikli insanlar lazım.Semih kaya gibi yürekten oynayan, galatasaray armasına, formasına, adına layık olan futbolcular lazım.Basında ömer toprak geçiyor olsa çok güzel olur.Birde ayağında top tutabilen ve sürükleyebilen bir forvet lazım.

0|0
    0|0
  • hamit amrabat burak kesinlikle gitmeli yerleri onlardan çok daha ucuza çok daha iyileriyle doldururlur

0|1
    2|4
    • Bence futboldan vazgeçip opera bale ve tiyatro gibi sanat dallarına yönelmelisin

• bizden daha iyi kimse yok haklısın ama bizim halimizde hiç iyi değil ben süper ligi umursamıyorumki buranın telafisi var göbek atmadığıız kaldı şhalke çıktı diye bu futbolla bili eleğe çevirirler

• emre amrabat tan çok daha iyi bir oyuncu amrabataı bi izleyin allah aşkına insan bir orta yapamazmı ya aldığı tüm toplar rakipte ne adam eksiltme ne pas hiçbişey yok herşey gol atmak değil diyosunya bende ondan bahsediyorum ölü bir baroş buraktan çok daha iyi elmander baroş oynasa ilerde süper olur

• kaka, messi, ronaldo, robben ve drogba alınırsa yararlı olurdu.

0|0
    0|0
    • sen de çok şakacısın

• önce drogba sonra kaka gündeme geldi. ancak gariban taraftarı oyalama politikası bunlar. gelmez bu kişiler. gelse de hangi takıma gelirse gelsin oynamazlar. avrupa futbolu yürümez burda. bakınız fenerde Kuyt var ama ya çeker gider ya da o da yakın zamanda isyan edip oynamamaya başlar ;)

• bence Q7 i fatih terim adam edecektir güveniyorum fatih hocaya ve Q7 ye şhtşyacımız da var doğrusu ayrıca bir de stoper gerek..

0|0
    0|0
  • Ronaldo, Messi falan olabilir. :D

0|1
    1|0
  • yahu carlinhosu zaten geçte,sneijder gibi biri varken kakanın peşinden koşmak salaklıktır.kaka her nekadar tecrübeli olsada vasat bi futbolcu ama sneijder çok üretken o adam hollanda takımının en büyük yıldızlarından ve çok üretken biri.

0|0
    0|0
    • Kaka yı neden alalım ki ? Ş.L de oynayamıycak mantıksız ayrıca formsuz bi futbolcu. daha genç ve faydalı olabilecek transfer lazım

• sneıjder kakadan kat kat iyi bi futbolcu,ayrıca hem genç hem yetenekli futbolcuyu biraz zor alır bizimkiler.olacaksa sneij olsun derim ben

• biraz dürüst, ahlaklı, karakterli futbolcular transfer etseniz mantıklı olur

0|1
    3|5
    • Meireles gibi mi ? Yok almayalım kalsın.Bize şaklaban değil futbolcu lazım.

• bende karışıyım bari sen schalke bayrağından bahsedersen adamda böyle konuşur resmen çirkinleşmiisin yorumlarda adam haklı bence kendi pisliklerinizi temizleyin siz

• Gerçekler çirkin mi geldi sadece komiksiniz..

• kaka q7 diego ve arda

0|0
    0|0
  • sabri'yi bi yere kakalasınlar

0|0
    0|0
  • ara transfer :D

0|0
    0|0
  • daha kimi alacaksınızz yetmedi mi o kadar trafnsfer..

0|2
    2|4
    • hangi transfer ? sen bundesligayı mı takip ediyosun anlamadım ben şimdi

• trabzonun yarısını aldınızz.. eskileri aldınızz.. hamiti vs vs aldınız. 15 topçu aldınız daha neyin peşindesiniz :D

• Her zaman daha iyisinin peşindeyiz :D yaw aldınız diyosunda verdik niye demiyosun? Silaah zoruylamı almışız anlaşmışık almışık bu kadar net herkese hayırlı oldu :D

• daha iyi atlayışlar yapan futbolculara öncelik vermeliler

link

0|0
    2|4
    • Sizinde olur biraz çalışın .. Adam Ş.l GOL KRALLIGINDA en iyi futbolcu seçiliyor siz hala nerelerdesiniz.Bizi izlemeye devam edin..

• tribünde schalke pankartı açanları desteklediğimi nereden çıkardın acaba ? sen bazı taraftar kılıklı insanların yaptıklarını bana söylüyorsun onlar beni ilgilendirmez ben ise direkt olarak senin düşüncelerinle alakalı konuşuyorum

• Ne yapalım şimdi burakın karakterini mi konuşalım ? adı üstünde futbolcu bu oyun taktiği gerektiriyorsa yere de yatar bunu dünyada tek yapan burak mış gibi konusuyorsunuz çok abartıyorsunuz emek hırsızı diyorsunuz tüm ligi ayakta uyutup şikeyle şampiyon olanlara laf yok bizim futbolcumuz karaktersizmiş emek hırsızını fenevde arayın burası yanlış adres.

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• Q7 nie istemiyosn çok iyi bi oyuncu disiplini yok sadce Fatih Hoca hizaya getirir bence onu cok yararlı olur takımımıza :)

1|2
    0|0
    • formsuz ama enginin hali ortada :) ayrıca bjk yadaa fbden futbolcu istemiyorum polemik yani :)

• Q7 bence olmaz,adam hiç bir uğraş içerisinde olmuyor maç esnasında.Ünal Aysal ve Fatih Terim bunu göz önüne alarak bir karar verir herhalde,söylentilere de aldırmamak gerek...Bekleyip göreceğiz kimlerin geleceğini..

0|0
    0|0
  • Diego dedik ama ilgilenmiyolarmıs. Kaka da iyi ,fatih terim istiyor ama ona verilecek para bence mantıklı değil.

1|0
    0|1
Yükleniyor...