Aykut'un tekrar geri dönüşü sizce doğru mu?

Aykut kocamanın bu istifa muhabbeti sizce ne kadar gerçek yoksa bi tezgah mı , aykut kocamanın bu sezonki istatiklerinde deplasmanda alınan galibiyet sayısı 1, İSTİFA SAYISI 3

bu kadar gelgit sadece denizde olmaz Aykutta da olur dedirttecek cinsten bu istifa ve tekrar geri dönmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bunların başkanı da t.direktörüde böyle.. istifa edip dönerler,istifa edip dönerler. Aziz yıldırım ve aykut kocaman ile mezdeke oryantal grubu... link

2|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bundan sonraki başarısızlıklarda ben gidecektim ama başkan izin vermedi diyerek tepkileri toplamamak için yaptı

0|0
    0|0
  • ben çok mutlu oldum bu durumdan. fenerbahçeliler sahip çıkmalı hocalarına. adam gibi adam, AYKUT KOCAMAN! :(

1|3
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak aziz yıldırım,aykut kocaman ve bekir irtegün sonuna kadar fenerbahçede kalmasını isterim:)

0|4
    0|1
    • tüm galatasarlılar bunu istiyo zaten :)

• kalsın takımda. bu kadar iyi teknik direktör gerçekten zor bulunur. tam bir deha ve futbol bilgisi asla tartışılmaz diyorum ben bir galatasaraylı olarak

1|2
    0|0
  • başkanı da yaptığı için alışkanlık yapmış galiba

bence oyun

gündem deyiştirme

1|3
    0|0
    • zaten taraftar yenilgilere odaklanmasın die ikide bir gündemi değiştiriyolarr

• şampiyon olamadılar başkan istifa etti

gs ye yenildiler meireleş olayını çıkardılar

karabük yendi aykut istifa etti

kimse silah çekmedi kendi fikriydi

vazgeçmesi anormal oldu

• güzel tespitt :)

• Ben galatasaraylıyım ama Aykut hocayı seviyorum adam yaşlandı la orda çok çekti

1|0
    0|0
  • aykut 10 yıl takıın başında kalmalıı

2|1
    0|0
  • Kollektif futbol oynanıyor...

0|0
    0|0
  • Çok doğru. Fener yenilmeye devam edecek yaşasın :)

0|0
    0|0
  • Bence alex gibi bi lider şart saha içine . Aziz yildirimi bazi fenerbahçe taraftari sevmiyor olabilir ama fenerbahçeye sınıf atlatan başkandir kendisi

0|0
    0|0
  • bence doğru şöyle düşün bi sevgilin var seni çok seviyor sende onu çok seviyorsun gün geldi senden ayrılmak istedi gitti 2 gün sonra geldi tekrar birlikte olmak istedi sensiz yapamayacağımı anladım dedi kabul etmezmisin?

1|0
    0|3
    • farklı bi bakış acısı ama sende şöyle düşün , seni sen yapan değerlerii yok ediyo gün gectikçee performansı düşüyo her anlamada , zayıflıyosunn yinede kabul edermisin cok sevsen bilee

• ayrılık tek taraflı değildir iki tarafta istiyorsa ayrılık olur bence

• iyide taraftarr istiyo zaten , bi kulak ver taraftara , yani sırff aziz yıldırımı istemiyo die, kulupte harcanmayan adama kaldımıı

• azize bırakır mı onu o giderse azizede gidicek

0|0
    0|0
  • bir beşiktaşlı olarak Aykutu Kocaman destekliyorum. İyi ki var :)

0|0
    0|0
  • bu soruyu gizli sormanı anlayamadım, aslında GS lisinde çaktırmadan fenerin iç işlerinemi karışmaya çalışıyorsun ne ayaksın sen

0|0
    2|4
    • :) aslında gizli sormucaktım ama sonuctaa bazen erkekler tartışmanın dozunu artırıp sacmalar die böle yaptımm , gsli oldugumu yaptıgım yorumlara dayanarak sölediğine eminim ama değilim , sadece hoşgörülüyüm :)

• o güzeldi , yemekleree laf yok ama orda öğrenci olmak cokk zorr :)

• ee küçük taliban orası, selcukta neler, neler dönüyor kimbilir, kimbilir..

• Aykut had said i couldnt

0|0
    0|0
  • bi aziz yıldırım gider digeri gelir önemli olan armadır. zaman gösterecek iyi oldu kötümü oldu. geçen zor günlerin hatırına alex de aykut ta sezon sonuna kadar kalmayı hakediyor. denizi geçip derede boğulmak gibi bir şey bu

0|0
    2|4
  • sezon sonu görecez

bu arada niye en iyi ceevabı seçmedin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şahsen üzülmüstüm çünkü aykutun gidişi fenevi toparlayabilirdi ama geri döndü ve yine büyük bi handikapın içine girdi bence aykut oldukça 1 arpa boyu yol alamaz hele ki aziz asıl gitmesi gereken adam.Ama umarım aykut uzun süre kalır bizim işimize gelir.

0|3
    0|1
  • ya şu aykut hoca hiç sevilmedi ki adama az sevgi göstersek belki daha iyi olacak iyi değiliz ama çok kötüde değiliz avrupada grup lideri olduk ve fenerbahçe ikinci devre açılan bir takım bence takım değişimden geçtiği için böyle ya hem aykut hocann aklındaki takım çok iyi bir takım ama ne zaman bu takıma yaklaşılsa bir olay oluyor niyeyse artık fenerbahçenin düşmanları çok ama biz tek yumruk olup bunu atlatıcaz aykut bizimdir bizim kalacak

0|1
    0|0
  • Bence tezgah değilde ikna ediyorlar Aykut'u, bir şekilde. bir gidemedi ya.

0|0
    0|0
  • Aykut ve Bekir reyiz takımda kalsın da kim giderse gitsin :)

1|4
    0|0
    • bekir mii :) ooo sen kuluüpp batsaında bi daha cıkmasın diyosunn :) olmaz ama bukadar daa :)

• :)

Yükleniyor...