Spor Hocamız Bazı İlaçlar Tavsiye Etti ve?

Merhaba abilerim ablalarım kardeşlerim arkadaşlarım vs. Bir arkadaşım ile spor salonuna yazıldık. O zayıf, bense şişmanım. Fazlalıklarımı vermek istiyorum. Hoca bu gün gelip bana bir yağ yakıcı tavsiye etti. Herhangi bir yan etkisinin olmadığını, sadece aşırı terlettiğini söyledi. Arkadaşıma ise kilo alması için bir ilaç tavsiye etti. Bize marka isim vermedi. Sadece kilo aldırıcı ve yağ yakıcı dedi. Bu tür ilaçların yan etkisi var mı? İleriye yönelik ve kısa zamanda boy gösteren? Bu tarz ilaçları kullanmak elbette doğal şekilde zayıflamak/kilo almak gibi olmayacaktır ama yan etkisi vs yoksa kullanmaktan da geri durmayız. Bilgisi olanlar varsa şu kafamda ki deli sorulara güzel cevaplar verebilir.

Güncellemeler:
Gereken cevabı aldım. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Yag yakici icin l carnitine gibi bir sey onerdiyse yan etkisi var. İctikten sonra yeterince hareket etmezsen carpinti bas donmesi kusma gibi etkileri oluyor. Uzun sure satisini yapmistim kullananlar dikkat ettigi surece hicbir sorun yasamadi. Ama yine de aldigin urunu bilmiyorum icerigini iyice oku belki senin icin icinde zararli olabilecek maddeler bulunduruyor olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen boşver ilacı milacı yakıcıyı alıcıyı, ne olacağı belli olmaz

0|1
    0|0
  • Canim o terletenler falan onlara hiccc bulasma yeterli tempoyu yakalayamazsan kalp ritmini zorlar ve carpinti olur. yani sagliga zararli buda ilerde kalp yetmezligine yol acabilir. dogal yollarla yapin ne yapiyosaniz

0|0
    0|0
  • bence yapay yollardan deneme düzgün yap sporunun sağlıklı beslen zaten zayıflarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kullanmayn bnce ilaçlar hep kımyasaldr

0|1
    0|0
    • Sanırsam yorumların bir çoğu bu yönde olacak. Büyük ihtimalle kullanmayacağım gibi duruyor.

• kardeşim yağ yakıcı kullanmak yerine 1 yemek porsiyonunu yarıma düşer olay çözülsün

0|1
    0|0
  • Terletir dediğine göre clenbuterol ventoril tarzı astım ilacı verecek. Kalp hastalığına davetiye cıkarır sakın kullanmayın.

0|0
    0|0
  • sana l carnitine ona gainer önermıstır

0|0
    0|0
Yükleniyor...