Kız arkadaşınıza hesap ödetir misiniz erkekler, kızlar böyle bir durumda ne yaparsınız ya da naptınız?

Nasıl yapmalı? hangisi doğru fikirlerinizi merak ediyorum ?

0|0
1032

En İyi Erkek Görüşü

• OOO benim konum. Benim öyle bir takıntım var malesef bütün hesapları ben öderim. O yüzden de tanınmadığım bir yere gittiğimde acayip tedirgin oluyorum benden başkası öder diye.

1|0
    0|1
    • Erkek odemelo uygun yere.gotursun genede sevgilim odemeli die dusunuyom

• Tabi ki o ödemeli.

• En iyi cevap seciorm seni en hoslandigim cevap bu

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Acliktan ölürüm,arabami,telefonumu satarim yinede ödetmem uleynn;))

5|0
    0|1
    • Ehheeh

• Tabi leynn:))param varsa istefigi zaman takiliriz ne isterse yapabiliriz;))ahanda mani durumum o an kötü canim benim acil isim cikti,hatta bi atkadas kaza gecirdi :))bu yalanlar uzar gider daha:))

• :-)

• Genelde ben ödüyorum- gerçi kız kısmısıda alışmış buna kimne derse desin- ha bazen ısrar ediliyor yok ben ödeyeceğim yok ben ısmarlayacağım...ona da peki diyorum.Bunu bir gurur meselesi haline geitmek manasız. Bir ücret karşılığı müesseseden bir hizmet alıyorsunuz. Abartmaya gerek yok.

2|0
    0|0
  • ben normal arkadaşıma bile ödetmiyorum yeri geliyo. biz babadan böyle gördük

3|0
    0|0
  • Bir de şu "ben gadınıma hesab ödetmam egaaa" diyen barzo arkadalarımıza borç vermekten bıktık. Öğrenci adamsın, açlıktan ağzın kokuyor hala: "ben gadınıma hesab ödetmam egaaa"

Parasıyla sevgilisinin gözünde yükselmeye çalışan barzolardan tiksinirim. Bir de zırt pırt "ya hafız kızla buluşsam bana bi 50 lik versene" demeseler çok iyi olacak ^^

1|1
    0|0
  • bizim litaratörümüzde bayana hesap ödetmek yok ne olursa olsun ister cafede ister barda ister mağzada

2|0
    0|1
  • ben hiç ödetmedim ödetmemde

param olmasada çıkmam yine ödetmem

bu benim fikrim

başka görüşlerde mutlaka vardır

2|0
    0|1
  • Ödetirim tabii. Misal yemek benden se içecekler ondan. Enayi bir barzo olmamak lazım.

1|1
    0|0
    • Neden enayilikki

• Bi' düşün bakalım neden enayilik?

• <33 bir soran kafası daha tanrı onları ıslah etsin akdjksadnas :D

• bazı rivayetlere gçre ödeten arkadaşlar var ama benim yanımdaki bayan hesa ödeyemez.

1|0
    0|1
  • Şuana kadar yanımda hesap ödemeyi başarabilen 1 kişi oldu. Oda sokak ortasında hesap kavgası etmemek için ilk ve son kez bir bayanın yanımda hesap ödemesine izin verdim.

0|0
    0|0
  • şahsen ben ödetemiyorum. eğer param yeterliyse kesinlikle arkadaşıma hesap ödetmem.

şu ana kadar 1 kere param yetmedi. hep ben ödedim pişman değilim.

haa onun ısmarladıklarını saymazsak tabi.

0|0
    0|1
  • ödetmem ama kızın ben ödicem demesini severim ama ödetmem

0|0
    0|0
  • Ödetmem...

0|0
    0|0
  • kızın elini cebine atmasını beklerim ama ödetmem. olay budur... kız 1-2-3 elini cebine atmadı mı yol veririm gider :)

0|1
    0|0
    • Oda sana yol verir cimrisin der

• Ama bazi erkeklerde bozuluo odemeye kalkinca

• bozulmuolar aslında bozuluomuş gibi yapıolar.. çok afedersin erkekliğe bok sürdürmemek için :) aslına bakılırsa ciddi bi ilişki içindeysen hesabı kimin ödediği çok önemli değil bence.. amac beraber vakit geçirebilmek, bişeyler paylaşabilmek olmalı..

• Genelde ben ödüyorum çok ısrar ederse ona bırakıyorum

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşlarıma bile ödetmem.

0|0
    0|0
  • Param yoksa açık açık söylerim. Paylaşırız hesabı yadda o öder neden ödemesn ki masrafları hep erkek mi karşılayacak. dimi ama :)

0|0
    0|0
    • Benim fikrimi soruosan ben erkek olsam odetmem kiza asla erkek kardesimede hep nasiat ederm kiza hesap odetme dio

• Hesabı yükler kacarım :))))

0|0
    0|0
  • ödicek tabi kızın biri vardı yakınlasalım dedim kursta daha sevgili olmadan heap ödetmeye kalktı 1 oldu 2 oldu 3. sünde salladım mal yerine konmak istemiyoruz çünki

0|0
    0|0
  • ödetmem ilk kez görüştüklerime bile ödetmedim ki :D ama öderlerse de hoş olur bazı bazıı neden olmasın ki :D

0|0
    0|1
  • Çok ekstrem bir durum olmadığı sürece ben öderim.İlla da kız arkadaşım "ben ödeyecem bu sefer" diye diretirse ve mutlu olacaksa 1-2 kez o ödeyebilir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 10

• Her zaman erkek vericek diye bir kaide yok.Para mı basıyor erkek? Kız da ödemeli erkekte ödemeli..

0|5
    1|0
  • sevgilim bana ödetmeyeceği için o ödüyor ben vereyim dediğimde de çok kızıyor . Ama bazen gel sana yemek ısmarlayayım dediğimde sadece ben ödüyorum :) Yoksa asetonumu bile o alıcaktı bikeresinde :))

1|0
    0|1
  • Herkes kendi yediğini ödesin en kralı o. Ödemiyceksen bişey yiyip içme yani.Çok çok nadir arada ödemek ister ısrar eder, izin veririm ama ayda yılda birdir o.

0|1
    1|0
  • hep sevgilim öder ama parasının yetmediği yerde ben müdahale ederm bana ödetmez yani genelde..

1|0
    0|0
    • Bole olmali

• kesnlikle ya parası yok sa anlarız da olupta kıyamayan erkek midir acaba :D

• Aynen ya

• ynmda para yoksa sevgilime durmu açıklarm yok eğer varsa parayı öder ve sevgilime çok sert bi bakış atarm .d bidaha bi kıza hesap ödetmesn

1|0
    1|1
    • Cimriler - vermis ben bastim+ canım

• Param Varsa elbette ama oldugu hiç görülmemiştir

1|0
    0|1
  • sırf pipisi var diye hesap ödemek zorunda degil kimse.

0|1
    1|0
    • Artıyı bastım.

• Semiz, yazmayı bırak; anlamaz bu.

• Neyi anlamicam saldiran o ben ona bisey demedimki o soktu lafi

• benım yanımda senın paran gecmez demıstı bı keresınde sewgılım hep o öder ama su an sewgılı değiliz simdi bı tenhaya gıdıp ağlamalıyım görüşürüz

0|0
    0|0
  • anlaşma yapın bi biriniz bi diğeriniz yada her hafta brnz belirli bir bütçe ayırın eşit şeklde hem hak geçmmş olur

0|0
    0|0
  • hissedersem parasının olmadığını,öderim tabi de.bazen ben bazen o bazen herkes kendi yediğini öder.biz anlıyoruz birbirimizi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...