Kız arkadaşınıza hesap ödetir misiniz erkekler, kızlar böyle bir durumda ne yaparsınız ya da naptınız?

Nasıl yapmalı? hangisi doğru fikirlerinizi merak ediyorum ?

0|0
10|32

En İyi Erkek Görüşü

• OOO benim konum. Benim öyle bir takıntım var malesef bütün hesapları ben öderim. O yüzden de tanınmadığım bir yere gittiğimde acayip tedirgin oluyorum benden başkası öder diye.

1|0
    0|1
    • Erkek odemelo uygun yere.gotursun genede sevgilim odemeli die dusunuyom

• Tabi ki o ödemeli.

• En iyi cevap seciorm seni en hoslandigim cevap bu

Erkekler Ne Diyor 31

• Acliktan ölürüm,arabami,telefonumu satarim yinede ödetmem uleynn;))

5|0
    0|1
    • Ehheeh

• Tabi leynn:))param varsa istefigi zaman takiliriz ne isterse yapabiliriz;))ahanda mani durumum o an kötü canim benim acil isim cikti,hatta bi atkadas kaza gecirdi :))bu yalanlar uzar gider daha:))

• :-)

• Genelde ben ödüyorum- gerçi kız kısmısıda alışmış buna kimne derse desin- ha bazen ısrar ediliyor yok ben ödeyeceğim yok ben ısmarlayacağım...ona da peki diyorum.Bunu bir gurur meselesi haline geitmek manasız. Bir ücret karşılığı müesseseden bir hizmet alıyorsunuz. Abartmaya gerek yok.

2|0
    0|0
  • Bir de şu "ben gadınıma hesab ödetmam egaaa" diyen barzo arkadalarımıza borç vermekten bıktık. Öğrenci adamsın, açlıktan ağzın kokuyor hala: "ben gadınıma hesab ödetmam egaaa"

Parasıyla sevgilisinin gözünde yükselmeye çalışan barzolardan tiksinirim. Bir de zırt pırt "ya hafız kızla buluşsam bana bi 50 lik versene" demeseler çok iyi olacak ^^

1|1
    0|0
  • ben normal arkadaşıma bile ödetmiyorum yeri geliyo. biz babadan böyle gördük

3|0
    0|0
  • bizim litaratörümüzde bayana hesap ödetmek yok ne olursa olsun ister cafede ister barda ister mağzada

2|0
    0|1
  • ben hiç ödetmedim ödetmemde

param olmasada çıkmam yine ödetmem

bu benim fikrim

başka görüşlerde mutlaka vardır

2|0
    0|1
  • Ödetirim tabii. Misal yemek benden se içecekler ondan. Enayi bir barzo olmamak lazım.

1|1
    0|0
    • Neden enayilikki

• Bi' düşün bakalım neden enayilik?

• <33 bir soran kafası daha tanrı onları ıslah etsin akdjksadnas :D

• bazı rivayetlere gçre ödeten arkadaşlar var ama benim yanımdaki bayan hesa ödeyemez.

1|0
    0|1
  • Şuana kadar yanımda hesap ödemeyi başarabilen 1 kişi oldu. Oda sokak ortasında hesap kavgası etmemek için ilk ve son kez bir bayanın yanımda hesap ödemesine izin verdim.

0|0
    0|0
  • şahsen ben ödetemiyorum. eğer param yeterliyse kesinlikle arkadaşıma hesap ödetmem.

şu ana kadar 1 kere param yetmedi. hep ben ödedim pişman değilim.

haa onun ısmarladıklarını saymazsak tabi.

0|0
    0|1
  • ödetmem ama kızın ben ödicem demesini severim ama ödetmem

0|0
    0|0
  • Ödetmem...

0|0
    0|0
  • kızın elini cebine atmasını beklerim ama ödetmem. olay budur... kız 1-2-3 elini cebine atmadı mı yol veririm gider :)

0|1
    0|0
    • Oda sana yol verir cimrisin der

• Ama bazi erkeklerde bozuluo odemeye kalkinca

• bozulmuolar aslında bozuluomuş gibi yapıolar.. çok afedersin erkekliğe bok sürdürmemek için :) aslına bakılırsa ciddi bi ilişki içindeysen hesabı kimin ödediği çok önemli değil bence.. amac beraber vakit geçirebilmek, bişeyler paylaşabilmek olmalı..

• Genelde ben ödüyorum çok ısrar ederse ona bırakıyorum

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşlarıma bile ödetmem.

0|0
    0|0
  • Param yoksa açık açık söylerim. Paylaşırız hesabı yadda o öder neden ödemesn ki masrafları hep erkek mi karşılayacak. dimi ama :)

0|0
    0|0
    • Benim fikrimi soruosan ben erkek olsam odetmem kiza asla erkek kardesimede hep nasiat ederm kiza hesap odetme dio

• Hesabı yükler kacarım :))))

0|0
    0|0
  • ödicek tabi kızın biri vardı yakınlasalım dedim kursta daha sevgili olmadan heap ödetmeye kalktı 1 oldu 2 oldu 3. sünde salladım mal yerine konmak istemiyoruz çünki

0|0
    0|0
  • Çok ekstrem bir durum olmadığı sürece ben öderim.İlla da kız arkadaşım "ben ödeyecem bu sefer" diye diretirse ve mutlu olacaksa 1-2 kez o ödeyebilir.

0|0
    0|0
  • ödetmem ilk kez görüştüklerime bile ödetmedim ki :D ama öderlerse de hoş olur bazı bazıı neden olmasın ki :D

0|0
    0|1
  • Hayat müşterek bir gün ben ödersem bir gün o öder

Barzo barzo düşüncelere girmemek lazım

0|1
    0|0
  • odetmem tabii

1|0
    0|0
  • genelde ben öderim... çok nadir öder oda zorla bnvercem der

0|0
    0|0
  • nezaketen en azından teklif etmeli bence

1|0
    0|0
  • asla ama asla bir daha asla ..!

0|0
    0|1
  • Kimin parası çoksa o ödesin. Bu daha adil.

0|0
    0|0
  • Genelde ben ödüyorum ama 2-3 aydır işsizim.Oda ödüyor artık :) Ne demişler hayat müşterektir.

0|0
    0|0
  • ödetmem genelde ben öderim

0|0
    0|0
  • ödetiyorum param olsa bile

0|0
    1|0
  • valla ben bazen ödetiyorum kız arkadaşıma hayat müşterek oda ödesin ne var bazen param olmuyo onun durumu benden daha iyi param olsada aşkım cüzdanı evde unuttum yada bütün var diyorum ona ödetiyorum kötü bişeymi yani

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 10

• Her zaman erkek vericek diye bir kaide yok.Para mı basıyor erkek? Kız da ödemeli erkekte ödemeli..

0|5
    1|0
  • sevgilim bana ödetmeyeceği için o ödüyor ben vereyim dediğimde de çok kızıyor . Ama bazen gel sana yemek ısmarlayayım dediğimde sadece ben ödüyorum :) Yoksa asetonumu bile o alıcaktı bikeresinde :))

1|0
    0|1
  • Herkes kendi yediğini ödesin en kralı o. Ödemiyceksen bişey yiyip içme yani.Çok çok nadir arada ödemek ister ısrar eder, izin veririm ama ayda yılda birdir o.

0|1
    1|0
  • ynmda para yoksa sevgilime durmu açıklarm yok eğer varsa parayı öder ve sevgilime çok sert bi bakış atarm .d bidaha bi kıza hesap ödetmesn

1|0
    1|1
    • Cimriler - vermis ben bastim+ canım

• hep sevgilim öder ama parasının yetmediği yerde ben müdahale ederm bana ödetmez yani genelde..

1|0
    0|0
    • Bole olmali

• kesnlikle ya parası yok sa anlarız da olupta kıyamayan erkek midir acaba :D

• Aynen ya

• Param Varsa elbette ama oldugu hiç görülmemiştir

1|0
    0|1
  • sırf pipisi var diye hesap ödemek zorunda degil kimse.

0|1
    1|0
    • Artıyı bastım.

• Semiz, yazmayı bırak; anlamaz bu.

• Neyi anlamicam saldiran o ben ona bisey demedimki o soktu lafi

• benım yanımda senın paran gecmez demıstı bı keresınde sewgılım hep o öder ama su an sewgılı değiliz simdi bı tenhaya gıdıp ağlamalıyım görüşürüz

0|0
    0|0
  • anlaşma yapın bi biriniz bi diğeriniz yada her hafta brnz belirli bir bütçe ayırın eşit şeklde hem hak geçmmş olur

0|0
    0|0
  • hissedersem parasının olmadığını,öderim tabi de.bazen ben bazen o bazen herkes kendi yediğini öder.biz anlıyoruz birbirimizi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...