İçinde bulunduğunuz uçak düştü ve hayatta kalan birkaç kişiden biri de sizsiniz...

Uzak bir ülkeye tur için gidiyorsunuz diyelim.Uçağın motorları arızalandı ve düştü.Uçakta 2-3 kişi şans eseri hayatta kalabildi ve bunlardan biri de sizsiniz.Bulunduğunuz yer yerleşim yerine çok uzak ve elinizde sınırlı erzak ve ekipman var.Hayatta kalabilme adına izleyeceğiniz yol aşağıdakilerden hangisi olurdu?

• Hiç bir yere hareket etmem GPS yoluyla bana ulaşmalarını beklerim(Korunaklı bi yer bulur topladığım çalı çırpı veya uçaktan kalan parçaları yakacak olarak kullanmak)
    33% (5)0% (0)33% (5)Oy Ver
  • Hiç vakit kaybetmeden geri dönmeksizin en yakın yerleşim yerine ulaşmaya çalışırım(Yiyecek içecek sıkıntısı ve zorlu hava şartları)
    40% (6)0% (0)40% (6)Oy Ver
  • Yerleşim yeri bulmak için hemen harekete geçerim ama baktım olmuyo geri dönerim
    7% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Beni burada kimse bulamaz.Kurda kuşa yem olmadan intihar ederim
    7% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Zaten şehir yaşamından bıkmıştım.Bir kulübe yapar burada yaşarım
    13% (2)0% (0)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Telefonla bağlantı kesinlikle sağlanamıyor.Sorudaki açığı buldunuz hemen kolaya kaçmayın :)

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• mekanik konularda iyi bi bilgiye sahip olduğum için uçaktan kalan parçalarla hem elektrk enerji ihtiyacımı gidereblecek bir makine elemanı yaparm bizi bulna kdr idare edeblrdk sanırm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• B şıkkı mantıklı.tabi bu arda da telefon yoluyla falan ulaşmaya çalışırım.zaten uçağın düştü haberi gider biryerlere ve kurtarmaya gelirler.o zamana kadar kendimi idare ederim

0|0
    0|0
  • Beni burada kimse bulamaz.Kurda kuşa yem olmadan intihar ederim

0|0
    0|0
  • F şıkkı olsa birilerini daha kurtarsak sonra yerleşim yeri arayıp yardım çağırsak :(

0|0
    0|0
  • a sıkkı mantıklı geldi bana

0|0
    0|0
    • baylar ve bayanların bu tür durumlardaki içgüdülerini merak ediyorum.Bakalım neler çıkacak

• uçak kazası sonuçta,illaki kısa süre içinde farkedilir ve birileri gelir.yakacak toplayıp yakarım,barınak gibi bi yer yapmaya çalışırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Şıkları bosverdim..

Kendimi adaya adardim. Onu keşfetmeye gelenleri oldururdum. Jacob la tanisirdim. Kara dumandan direk kacardim sayıların anlamını bulmaya calismazdim sawyer la iyi gecinirdim adamın dibi çünkü. Kate e uyuz olurdum. Benjamin i ilk fırsatta öldürürdüm. Yerlilerle aramı sağlam tutardim hele hele adada zaman atamaları başlayınca bir köşeye siner geçmesini beklerdim

Lost ta bozdu be

0|0
    0|0
    • ondan esinlenmedim emin ol:) 90 yıllarda çekilen bir filmden aldım.Filmin adını hatırlamıyorum ama IMDB puanı 8.0 in üzerindeydi ya da tam 8 di.Yaşanmış bir olaydan alıntı.2 ay boyunca kurtarılmayı beklediler ve çok fazla kişi açlığa ve soğuğa dayanamayıp öldü.En sonunda aralarından 3 kişi bir yerleşim yeri buldu ve kalan diğer arkadaşlarını da kurtardı.

Yükleniyor...