Deli misiniz, deliliği tanımlayabilir misiniz?

Akıl çağını geride bırakıp, topluca deliliğe vurduğumuz bir zamandayız. Hem zaten kim ister sıradan olmayı… İşte o yüzden her birimiz anormalliklerimize kendimizce lezzetler de katmaya uğraşıyoruz. Ne tür bir deli olduğumuz sorusu da işte bu noktada önem kazanıyor. Delilik türümüz şirazesinden her geçen gün biraz daha uzaklaşmakta olan dünyada kendimiz için ne tür bir misyon seçebileceğimizi de söylüyor. Şimdi bakın bakalım deliler arasında nasıl bir yeriniz var? Ya da abonesi olduğunuz delilik türünün alametleri neler?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Sinirlendiğim zman benden delisi olamaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hangi deli kendine deli der ki. Ama ben cidden normalim. Bir tek şey var, bir kavga sırasında ciddi bir olayda gülesim gelir, o an deli sanabilirsiniz belki.

0|0
    0|0
  • her halükarda gülmeyi bildiğim için bana deli diyorlar :D:D

0|0
    0|0
  • Deliyim.

0|0
    0|0
  • deliyim gözü kara deliyim yakarım romayı da yakarım

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sinirlenince yada çok enerjik olursam bu da nadir olur.O zaman beni kimse tutamaz o kadar büyük konuşuyorum.

0|0
    0|0
  • Deliyim çünkü aşığım. Deliyim çünkü gerçek hayatta 'O'ndan alamadığım cevabı burada arıyorum. Hiçbir zaman 'O' olduğunu bilemiyeceğim.

0|0
    0|0
  • erasmus'dan deliliğe övgüyü oku.

0|1
    0|0
  • kafayı yedim

0|0
    0|0
  • Elmayı severim sonra üzüm portakal şeftali

Peki ya sen ?

0|0
    0|0
  • toplumun yazılı olmayan kurallarına; uymayan davranışlar desem çok mu genel olur...

0|0
    0|0
  • tanıyan yorum yapsın . . .

0|0
    0|0
  • deliyim evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...