Saçınızı ne sıklıkla boyatırsınız?

Kızlar saçlarınızı ne sıklıkla boyatıyorsunuz... ben daha 1 ay yada 1,5 ay önce boyattm dibim fazla çıkmadı ama bu akşam tekrardan boyatmayı düşünüyorum ve uçlarada sarı balyaj aticam bi yandanda korkuyorm saçlarıma bise olcak die çok hassasım saç konusunda daha önce saçlarım çok dökülüo die kısa kestirmiştm şmdk uzadida boyatırsam uzaması durar die korkuyorum biraz saçma ama :)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben hiç boyatmam mesela.. ama bi ara yeşil yaptırmak istiyorum yakışır mı sence?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiç boyatmadım:)

0|0
    0|0
  • Hiç boyatmadım daha öyle bir derdim yok

0|0
    0|0
  • haftada 1

0|0
    0|1
  • hiç boyatmam

0|0
    0|0
  • ayda 1 boyatırım ama babam kızıyo topmu oldun diyo kızıyo ama yinede boyatıyorum ne yapim alışmışım

0|0
    0|0
    • banada kızıo babam saç kalmıcak yakında die ama içim sıkıldıkca darlandıkca boyatıyorum morel oluo

• yapıcam ozaman ama babam top diyo bana .:(

• boşver dnleme babanı bnde dnlemiorm zaten

Kızlar Ne Diyor 5

• ben hiç boyatmadım :)) boyatmayada korkuyorum :S

0|0
    0|0
  • yeni yılda kırmızıya boyatıcam :D ugur getirsin diye:D

0|0
    0|0
  • Dip boyası bir karış oluncaya dek ki buda 3 aya tekabül ediyor:) hergün bir dünya para dökmek içimi acıtıyor şahsen.:)

0|0
    0|0
  • 3 4 ayda bir

0|0
    0|0
  • Her ay :S .

0|0
    0|0
    • saçlarım cok uzundu ama sitresten dökülüyodu bnde kısa kestirmek zorunda kaldım ama hiç boyatmadıydım erkek arkadaşmdan ayrılınca bi anda boyatmaya karar verdim ozamandan beri boyatıyorum ama korkuyorumda

• Korkma boyat gitsin bende götüme kadar olan saçlarımı kısacık kestirdim :S:S:S

• tamam ozaman boyucam bu akşam

Yükleniyor...