Saçı yolmayan hassas kuaför istiyorum!

Kuaförler niye böyle yaaa yola yola yıkamalar saçı cart cart taramalar kurularken saçı deriden arıracak kadar sıkmalar falan sanki çamaşır yıkıo arkadaş ,öyle fönmü çekilir allasen çeke çeke Allahım yaaa normal bi kuaför yokmu ya şu ankarada ne bu acele...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• ben kuaför değilim kusura bakma :S yoksa saç yolmuyorum yani kardeşim memnun :D

0|0
    0|0
  • eskişehirde yaşıyorsan benim kuaföre git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim ankara'dayken gittiğim bronze moon kuaför var, gayet naziktirler üstelik istanbul'da gittiğim tüm kuaförlerden daha yetenekliler:)

0|0
    0|0
    • hmm araştrym bi nerdeki yeri

• 2. izmir caddesinde, kumrular tarafına doğru olan 2. idi değil mi? eski kızılay dersanesi, yeni melbo'nun yanından girince sağ tarafta, kumrular tarafına yakın yine.

• Benimm kuaförüm çok iyi valla. Narin narin dokunuşlar, çaylar, kanepeler. Saçlarımı incitmeden fön çekmeler ohhh :)

0|0
    0|0
    • YAAA NERDE O ANKARADAMI BENDE İSTİOM O ÇALAR KANAPELER KOLTUKLARDAN :(

• Off burda yok en son 3 sene önce gittim sonra tövbe ettim sanki yolmaktan saçım azalıo gibi hissediorm şimdi saçımı boyatmak istiorum ama güvenemiorum...

• Haklısın tabiki, heryere güvenilmiyor.

• tunalı taraflarını dene bir de.. eli hafif olanlar var

0|0
    0|0
    • zaten başımı yakan orası cocosh die bi yer yaa incinin üst katı ne uyuz bi yer

Yükleniyor...