10000 KM uzakta yaşıyorsunuz. Türkiye den biri ile tanışıp evlenmek istiyorsunuz. Ne yaparsınız ?

Çok uzakda bir ülkede yaşayan eğitimli, kariyeri olan, iyi görünümlü , liberal bir insan düşünelim ve yaşı 32 :) .

Yalnızlıkdan bıktığı için ve/veya bazı şeylerin özlemini duyduğu için evlenmek istiyor. Güzel, eğitimli, ana dile yakın bir ingilizcesinin olması, aile kavramının olması gibi özellikleri taşıyan bir kız bu .

En önemlisi anlaşabileceği böyle birini bu kadar uzaktayken nasıl bulur ? Yaratıcılığınıza ihtiyacım var :) Hatta prim veriyorum , mesala...

Aşağıda sıraladaklarım seçenek dışı:

*Ailenin tanıştırması ( çok hoşlanmam, kendi işini kendi yapamamış gibilerinden olmamalı)

*Türkiyede tatillerde geçirilen süreler ( çok kısa olduğu için )

*Siberalem ya da benzeri siteler ( mesaj kalabalığı çok, ki bir ara üyeydim)

Güncellemeler:
hic yaratici degilsiniz hic ?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• valla bu söyledikleri eledikten sonra telepati yeteneğinden başka pek bir şey kalmıyor gibi:)

0|1
    0|0
    • daha ... :) gazeteye ilan vermek yada evlilik programlari nasil olur :) saka bir yana durum boyle...saka ama gercek. zaten o yuzden de vahim ya

Kızlar Ne Diyor 1

• psişik güçlerini harekete geçir o zaman hiçbir cvbı beğenmiyorsan :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayatını birleştirmeye gerçekten karar verdiysen mesafenin önemi yoktur .

0|0
    0|0
  • o kadar uzakta olsam, Türkiye'den biriyle önceden bir sevgililiğim falan yoksa, Türkiye'den biriyle evlenmek istemezdim. petrol ve doğalgaz mühendisi olarak arizona'da bir çöle atmadılarsa çevrende kız vardır.

1|0
    0|0
  • Türkiye'ye gelirsen evlenmen daha kolay. Yurtdışında yasamak isteyen cok kiz var.

İnternetle uğraşmak istemiyorsan gel birkac haftalık izne. Dediğimin doğru oldugunu görürsün.:)

0|0
    0|0
    • o mantiklta kizi ben ne yapayim.. istedigim ozelliklere sahip bir kizin ole birsey dusnecegini sanmam.. ama aklimda bulunsun

• Onemli olan sevebilecegin birisi. Şartları fazla düşünme bence.

Sevmesi icin denemen lazım. Mutlu bir yuva kurmak isteyen cok kiz var..

Sitenin yogun oldugu saatlerde benzer bir soru daha sor. Yeni görüşler alma imkanın olabilir.

Pek cok kullanici eski sorulara bakmıyor.

• 10.000bin km uzaktan birisini bulma yolu zordur gibi. Uçakla giderken yolculardan birinden etkilenebilirsin, muhabettini daha ileri götürme imkanı olabilir.

İnternetten yerel arkadaşlık siteleri.. Daha az üye olanlar özellikle :)

0|0
    0|0
    • hangi siteler mesala... siberalem ve evlilikmerkezine gold uye oldum ama zamanim yok .. zor geliyor sanirim ..

• benim de bilmem lazım bu gerçekleri.. cahilim bu konuda..

0|0
    0|0
    • gec kalma hocam, bence biran once sen calismalara basla.. illa turk kizi diyorsan , yabanci bir ulkede yasiyorsan ve etrafinda turk yoksa.. sende yakinda kara kara dusunursun benim giibi

Yükleniyor...