Boyum 164 kilom 60 50 kiloya dusmek istiyorum yardim?

1 haftadair her gun zumba ve 3 gun kardiyo (45dk) yapiyorum sabah 8 de kahvalti yapiyorum ogleye dogru acikirsam meyve yiyorum 5 gibide aksam yemegi yiyorum belim kalin o yuzden her gun 100 sag 100 sol bel hareketi yapiyorum kasım ayina kadar istedigim kiloya ulasabilir miyim? Bide kalcam biraz buyuk eritmek icin ne yapmaliyim?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Duser boyle gidersen

0|0
    0|0
    • Ayy saol boyle bir morelim duzeldi:)))

• Gercekten duser boyle gidersen.

• Tesekkur ettim

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle çok az besleniyosun bu sende kas zayıflamasına yol açar.3 ay sonra zayıfladım diye sevinirsin ama belinde hala yağ vardır , bunun için bol proteinli beslenmelisin ki kas kaybı yaşama sana önerim günde 3 ana 3 ara olmak üzere 6 öğün beslenmen. Antrenmanın güzel aynı şekilde devam et. Kalçanın büyük olmasının sebebi fazla yağların ve yağlarıda kardiyo ile yakarsın sıkılaştırmak için squat ve hip machine yapabilirsin. İyi sporlar :)

0|0
    0|0
  • Az ye mesela hiç denedin mi?

0|0
    0|0
    • Zaten az yiyorum ekmek falan kısacası 3 beyazi bıraktım sabahlari domates tere bide corba iciyorum oglen bazenleri meyve akasamlarida sebze yemegi corba falan baklagil falan ole yani:)

• Çalışmıyorsan bir restorantta komi ol bir haftaya düşersin bak tasdikli onaylı. Bunuda herkese söylemem haberin olsun..

• Saol :)) ama ben okuyorum yani birazda o yuzden kilo aldim oturmaktan yazin bare verim didim kilolari:)))

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...