Sanki ben ipad kullanmayı bilmek zorunda mıyım ya?

Çok sinirlendim, üst kattaki komşumuzun(yaşlı amca) yanında bakıcı çalışan gürcü bi kadın var, yürkiyede oturma izni almak için uğraşıyomuş, komşumuzun kızınında KUAFÖR randevusu varmış diye Ipadle beraber bize yolladılar, wifi ye bağlancakmış da, skype la konuşcakmış. Beceremedim ne var yani var , hemen bi tribe girdi hanımefendi, zırt pırt arıyo falan. sen onu kuafere gönder, ben hallederim buarada , bi şeyi beceremedin dedi bana... Çok uyuz oldum ya :(

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• alınma. sende. ergenlik yapıyorsun bak. demedi deme.

2|0
    0|0
    • Yok ama 24 yaşında insanım bende :( sanki yöresel bişey de Ipad ben bilmiyorum

• Neyse sakinim ben :S

Erkekler Ne Diyor 9

• tabiki herseyden anlamak kolay değildir ust duzey teknolojik birseydır zaten tablet pc ler 2000 lerde boyle birey cıkacak deselerdı kımse inanmaz dı

1|0
    0|0
  • salla ya herkes anasının karnından ipadle doğdu sanki o yapsın madem..

1|0
    0|0
  • Bu kızlar ne kadar küçük şeylere sinir oluyorlar. Bu kadar stres sağlığa zarar :)

1|0
    0|0
  • niye yardım ediyorsun ki anlamıyorum diyim çıksaydın işin içinden herkes herşeyi bilmek zorunda değil :D çok saçma :D

1|0
    0|0
    • Zaten bize söylediklerinde o herşeyi biliyo siz sadece şifrenizi verin o halleder dedi kızı meğer yalanmış, hanım efendi bide hastane randevum var demişti dün bize yalancı

• internetini neden başkasına verecekmişsin ki verme kimseye şifreyi şifre ne için :D sürekli bağlanacak ondan sonra :) arızalı de geç :D Sahtekarlar işte :D

• Sen de Ipod verip şarkı dinleteydin :)))

0|0
    1|0
  • hayır değilsin tabii.

1|0
    0|0
  • Ya bırak:Dbilmek zorunda değilsin tabiki sittir et.

0|0
    0|0
  • evden kovsaydın sen de

0|0
    0|0
    • o an ki sinirle aslında yapmak üzereydim ama sakinleştim son anda, ayıp ya bide bize hastanede olacağım demişti kadın meğer kuafördeymiş

• evet becerememişssin beceriksiz cahil :(

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...