Arkadaslar yalvaririm kilo vermek icin bana yardimci olurmusunuz?

Arkadaslar 93 kilo 18 yasindayim artik kilo vermem gerekiyor basaramiyorum lutfen yardimci olur musunuz

0|0
15|22

En İyi Erkek Görüşü

• Işteyip başarılmayacak birşey yoktur.. eger bunu gerçekten istyorsan artik bu görüntümü gör. ek istemyorum diyeceksin ve hayatina spor, diyeti sokman gerekecek. Iyi bir doyetisyen bul çok araştırıp.. internette buldugun saçma diyetler işe yaramaz herkesin metabolizmasina uygun olmaz her diyet.. Profesyonel bir diyetisyen bulduktan sonra birsonraki görevin bir spor salonu bulup disiplinli bir çalışma.. sabirsiz olma bu gibi konuda sabir en iyi dostun olacak.. ve zamanla bu disiplinin ve azmin işe yaradigini göreceksin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Uzun bir yazı olacak sıkılmadan oku
    öncelikle çok geç vermissin bu kararı sakin bundan sonra bu kararından dönme.
    Çok küçükken üçlü rakamları görecek kadar şişman dim ve boyum da gerçekten kısa. Önce etrafıma baktım yeni yeni kendimi kesfediyordum diğer kızlar gibi değildim çok fazla kilolu ve tuhaftim o gün aynada resmimi çektim tartildim senin şuanki kil ondan fazlaydim bir karar vermem gerekiyordu verdim aynaya baktım ve bir daha seni görmek istemiyorum dedim o günden ailem iyi bir diyetisyen buldu ve iyi bir spor salonu çok kucuktum ve fazla kilom vardı sadece yüzme yapabilirdim öyle yaptım bir yıl boyunca her gün düzenli yüzmeye gittim ve hayatımdan işlenmiş bütün gıdaları paketlenmiş bütün yiyecekleri çıkardım hiç yemedim sebze ve protein ağırlıklı beslendim bir yılın sonunda tam 30 kilo verdim artık özguvenim yerindeydi ve artık iyi bir vücuda sahiptim boyum uzamadi ama fit bir vücudum oldu o günden sonra da devam ettim birçok sporla ugrastim halen şu an bile kick boks ve yoga yapıyorum ve sporu sağlıklı beslenmeyi asla bırakmayacağım yani özetle sana tavsiyem profesyonel destek önemli her vücut bir değil her metabolizma bir değil ve kararlılık önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• yardimci oluyim kardesim. Simdi tuz-şeker-un-yag tamamen cikariyosun hayatindan. Haslanmis besinler tuketiyosun. Spora gelince biliyorum ozguvenin olmadigi icin spor salonuna gitmekten cekineceksin o yuzden evde spor yap. Leslieyi izle youtubedan ayni hareketleri yap; epey efor sarfettirici ter attiricidir. Spordan sonra duş alirken soguk su kullan, sicak su sarkmasina yardimci olur vucudun.4 ay sık disini istedigine ulasicaksin

0|0
    0|0
  • welness diyeti uyguladın mı oriflame? sürekli devam edersen tığ gibi oluyorsun ve bu gerçek. ama bırakırsan eski haline dönüyorsun

0|0
    0|0
  • Bende 15 yaşında 81 kiloydum hatta 14 yaşındaydım , sonrasında kardio yapmaya başladım internetten bakarak yapıyordum. Gencvefit sitesinden bakabilirsin , orada bir bayan arkadaş yapıyor zor gibi gözükebilir ama yapılıyor ben yaptığımda şaşırmıştım o hareketleri , ayrıca ekmeği tamamen kes diyemem ama azaltmaya çalış, çikolata yersen ye arada ama cips çerez felan yememeye çalış, aklıma gelirse yazarım daha. Allah yardımcın olsun arkadaşım , son olarak başarabilirsin tanımıyorum ama inanıyorum.

0|0
    0|0
  • balım beslenme uzmanına gidiyorsun ölçüm yaptırıyosun program alıyorsun ordan çıkıp fitness salonuna gidip aynılarını ordada yaptırıyorsun 1 sene sonra mükemmelsin.

0|0
    0|0
  • kilonun çoğunluğu hangi bölgende
    neler yiyip içiyosun
    boy kaç
    daha doğrusu resimli sorsaydın yardımcı olma şansım olurdu

0|0
    0|0
  • sağlık kontrolünde verr

0|0
    0|0
  • Senin kilon normal deyil 5 kilo fazlan olsan neyse senin icin en sagliklisi diyetisyene gitmek kendi basina zayiflaysmazsin cunki rahatsizligin var

0|0
    0|0
  • tatlı, un çeşitli yiyecekler, yani kilo yapıcı yiyecekleri yemeyeceksin. Genelde spor yapacaksın. yoksa hiçbir değişiklik olmaz.

0|0
    0|0
  • 90 kilometre koş :)

0|0
    0|0
  • Düzenli şekilde sabah akşam yürüyüş yap su iç günde 1 saatte bisiklete binebilirsin ben bisikletle bir ayda 8 kilo verdim

0|0
    0|0
  • Çok mu yiyorsun
    Yoksa hastalık mı?

0|0
    0|0
  • Yesil cay icebilirsin kilosu 30tl falan ama yararli yani

0|0
    0|0
  • Bırak şu aşağıdaki yazanları, clenbuterol kullan

0|0
    0|0
  • Bir rahatsızlığın var mı kiloyla ilgili?

0|0
    0|0
  • Önce bir uzmana görün, ayrıca bencelerim yararlı olcaktır, extra sorun olursa sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • diyetisyenden destek al spora yazıl

0|0
    0|0
  • Buyur

0|0
    0|0
  • sabah erken kalk

0|0
    0|0
  • dr. git

0|0
    0|0
  • bnce bir diyetisyene gitt kilo çok fazlaa

0|0
    0|0
  • Boyun kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Biraz dalga geçiyorum gibi olcak ama gerçekten ciddiyim. Birine aşık ol deli gibi ve aşk acısı çek. Gerçekten çok etkili. Misal ben 1 buçuk haftada 2-3 kilo verdim. Acı çekerken yemeyi içmeyi kesiyosun en mantıklısı arkadaşım. Diyet falan bunlar fasa fiso...

0|0
    0|0
  • öncelikle bir check-up yapdır bence belki belli bir hastalığın vardır ve buda kilolu olmama sebebdır tamamen sağlıklı oldukdan sonra spora başlamalısın bu sevdığın bır spor olsun sonrasında gazlı ve sekerli içeceklerden uzak dur ekmek, makarna pılav gıbı besınleri alsamları tüketme daha cok yumurta et proteın ağırlıklı beslen aksamları ve bol bol su tüket

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • durumn varsa ayça kaya veya merve bilge atalay'a git 93 kilo ciddi bir kilo çünkü

0|0
    0|0
  • Fitness a git. Diyetisyene git. Fitness da çalışma programı yaptır, diyetisyende beslenme. 1 senede (istikrarlı sürdürürsen) istediğin ölçülere kavuşursun.

0|0
    0|0
  • Vegan diyet uygula

0|0
    0|0
  • Düzenli beslenip spor yapman gerek. ve bunu bir yıl düzgün yapacaksın olmuyor diye vazgeçmeyeceksin.

0|0
    0|0
  • Yemek kes mekik su iç koşu yap hareket et

0|0
    0|0
  • boyun kaç canım

0|0
    0|0
  • olurum tabi :) daha önce diyetisyene gittin mi ya da kilo vermek için diyet falan yaptın mı

0|0
    0|0
  • limonlu su iç
    bir bardak suya 3 dilim limon koy
    günde 2 - 3 defa iç
    haftada 2 kilo garanti

0|0
    0|0
  • diyetisyene git

0|0
    0|0
  • Boks yap