Bu kadar kolay mı bir insanın duygularıyla oynamak?

gerçekten onu çok seviyorum, ayrılmıştık kendisi gelip barışmak istedi mesjla çok güzel şeyler diyordu barıştık.

dün gece ortada bişey yoktu sebep sayılcak bi kavgada yoktu ben uyuyorum dedi.

bende bu sabah uzun güzel bi günaydın mesajı attım suçsuz olduğum halde ama tek bi cevap yazmadı, bu kadar kolay mı bi insanın duygularıyla oynamak Allah bunu onun yanına bırakır mı ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bir kızdan hoşlandım arkadaşım sayesinde tanıştık ciddi düşündüğümü söyledim ve gerçekten güzel bir kız benide seviyor bende onu seviyorum 1 aydır bir ilişkimiz var birinci ayımızda eve çağırdım güller dans müzik ama kabul etmedi bende bişey demedim sonra salı günü ablasının doğum günü vardı bana abim ben ablam ve bir arkadaşım pasta kesicez en geç 12 de evde oluruz dedi bende izin verdim sonra bunun arkadaşı ebnim arkadaşıma mesaj atmış sözde akşam 2 ye 3e kadar gezeceklermiş ben bunu okuyup deliye döndüm bana nasıl yalan söylersin diye oda ben yalan söylemiyorum dedi sözde onun arkadaşı benim arkadaşımı kıskandırmak için söylemiş o gün hiç mesaj atmadı aramadı ertesi gün bir baktım facede yazdığım sözleri paylaştığım romantik şarkıları kaldırmış ilişki durumunu gizlemiş bir sonraki günde ilişkisi yok yapmış facede neden böyle yaptın diyorum yoruldum sinirlendim diyor bizim hayallerimizi geleceğimizi yıkan o arkadaşını bana savunuyor aldığım hediyeleri kolye vb şeyleri adresini söyle sana göndermek istiyorum diyor ayrıca benim arkadaşıma o kim ki bana hesap soruyor neden ona hesap vercemki demiş şimdide ayrılık mesajı atıyor bu kadar basitmi diyorum uzattıkça uzatıyor şu an çok mutsuzum ve üzülüyorum ayrıldı benden bunlar için çoğu şey kolay geliyor basit geliyor değmez bunlar için bu 19 yıllık hayatımda 2 kişi girdi hayatıma 2. kişi dört gün önce ayrıldı benden kimseye değmez

0|0
    0|0
    • ohaa kıza bak hem suçlu hem güçlü, biz sevdikçe onların g*tu kalkıyor egoları tavan yapıyor vazgeçilmez olduklarını sanıyorlar.

böyle insanlar Allahtan korkmaz kuldan utanmazlar bi insanı elinde oynatmak, ne kadarda kolay bi insanın duygularıyla oynamk canını yakma böyle hayvanlar için çocuk oyuncağı ama dilerim Allahtan böyle yapan insanlar aynı acıyı çeksinler..

• hayır kendine haksızlık etme bi etrafına baksan binlerce tipsiz erkeklerin sevgilisi var ve gayet mutlular.

• Ama benim duygusallığım değer vermem başıma bela oluyor ben yakışıklımıyım ?

Erkekler Ne Diyor 5

• kolay tabi. ergendir. bugunu düne yarını bugüne uymaz. nedensiz davranışlar sergiler. sende bunlara kafa yorma. kendini dinle. düşünme. eğlenmeye calıs.

2|0
    0|0
    • aynen öyle çok haklısın çocukça hareketler sergiliyor, çok yoruldum.

• artık öyle yapıcam sağol.

• ;) haydi bakalım eğlenince gel burada yaz. bizde eğlenelim :)

• Önyargılı mısın? değil misin? önce bna bir karar ver bence

Belki uyanamadı geç kaldı sonra unuttu vs. vs. durumu sormadan açıklamasını dinlemeden hemen bi yorum yapıp kalıba sokmak nedendir hiç anlamam.

Mesajıma cevap vermedi böyle mi oluyor.

Aramadı böyle mi düşünüyor?

yok o olmadı böylemi oluyor?

Aşın artık bunları pastanın kremasından tat almaktansa pastanın kendisinden tat almayı bilin.

1|0
    0|0
    • anlamıyorsun o bunu defalarca binlerce kez yaptı, ön yargılı değilim biliyorum ki konuşuyorum arkadaşım.

• bi kere adam gibi acımı çeker sonra bi ömür mutlu olurum dimi :)

• Yine gidip acı çektirecek birini bulmazsan :)

• Bırakmaz..Ayıp gercekten yapılan ayıp...Yalnıs erkekle beraber olmussun..Kendıne yenı bır sayfa ac ve kımseye gunaydın mesajı atma..

1|0
    0|0
    • evet yanlış kişiyle beraberim, onu sevdiğime çok pişmanım, kimseye artık değer vermicem Allahından bulsun öyle insanlar.

• hı aslında doğru diyorsun, neyse yorumun için çok sağol :)

• Çünkü seni, kaybetme korkusu yok onda. Sen,onun elindesin ve onu seviyorsun. O da bunu biliyor..

1|0
    0|0
    • evet beni kaybetme korkusu yok onda, bende aptal gibi onu seviyorum :(

• Rica ederim. Her şey gönlünce olsun. Kendini ezdirme. İyi günler.

• Allah razı olsun, öyle yapcam iyi günler.

• elbette okruum,i oduum. Allah bırakmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• basit kız olmuşsun artık basit kızdan kastım hani ayrılmışsınız o gelmiş konuşmuş geri dönmüşsün elindesin gibi . bence biraz takma gene köpek olur :)

1|0
    0|0
    • aynen öyle çok haklısın, takmıyorum zaten artık.

• Cocugun uykusu gelmis uyumus ve belki daha uyanmadi ve ya mesaji gormedi...eden kotuyu dusunuorsun..

1|1
    0|0
    • sabah 6da işe gidiyor, bilerek yazmıyor.

• Belki firsati olmadi yazmaya..negatif dusunme..belki konturu yok..olumlu dusun..butun gun bise yazmazsa aksam merak ettim seni diye bi mesaj atarsin..

• onu çok iyi tanıyorum canım, bilerek isteyerek yazmıyor..

• gururlu ol. bir daha ona yazma

1|0
    0|0
  • Onu bilmem de, Allah onun yanına seni bırakmasın bi daha. Sen ona göre değerlisin.

1|0
    0|0
    • nasıl yani :/

• İnanma o malakoya demek beybe. Nazlanan erkekten bi zıkkım olmaz, çocuk büyütme.

• yani aslında haklısın benden daha mı değerli o, ne die takıyosam artık.

Yükleniyor...