Yardımcı olanı Allah sevdiğine kavuştursun :) ?

Arkadaşlar ben bir 4 ay önce diyet yaptım 4 ayda 24 kilo verdim 104 kilodan 80 kiloya düştüm 79 da olabilir :) Kiloyu kafaya çok taktım eskiden tipim fazla iyi değildi kilo verdikten sonra düzeldi biraz mağazaya gidiyorum uygun beden bulunuyor göbek falanda kalmadı ama kiloyu kafaya çok taktığımdan yemek falan yiyemiyorum erkek olduğum halde bunu kafaya takıyorum diye çok utanıyorum ama elimden bişey gelmiyor anoreksiya bulimia nervoza olmaktan çok korkuyorum önceleri kusuyordum bıraktım sabah kahvaltısını güzelce yapıyorm ama akşamları yemek yiyemiyorum kilo alırım diye bana yardımcı olur musunuz kilomu nasıl kontrolde tutabilirim zayıflamak gibi bir arzum yok tek istediğim şey bu kiloda kalabilmek

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendine bir liste yap ve ona uymaya çalış. Bu liste sağlıklı bir liste olsun ama diyet veya zayıflamak için değil. Kilonu vermişsin ve şimdi beslenme alışkanlıklarını düzenlemen gerekiyor. Böylelikle sağlığını da kaybetmezsin. Öğün de atlamazsın. Sağlıklı ve düzenli beslendiğin için kilo da almazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bununla ilgili canan Karatayın " karatay diyeti" adlı kitabını alabilirsin kilo vermek için ve birde verdiğin kiloda kalmak için önerileri ve örnek menüleri var almadan önce kitapçıda inceleyebilirsin istersen :)

0|0
    0|0
  • Kendine liste yap. Az ye sık ye inan faydası oluyor. O nasıl bir diyet yahu bana da onerir misin

0|0
    0|0
  • Kilo nedir ki ya zatifkarsin

0|0
    0|0
  • Nası zayıfladın? Ben de ugrasiyorum ama olmuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeş kahvaltıyı yap onda sıkıntı yaratma sakın ve canının çektiği şeyleri sık ve az olmak şekilde ye karnını asla zorlıcak kadar yeme o zmn kilon sabit kalıcak emin ol

0|0
    0|0
  • Profesyonel destek almanı tavsiye ederim 4 ayda 25 kilo vermek ne derece sağlıklı bilemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...