Benden kafası karışıkmış diye 3 gün sonra ayrıldı...

Arkadaşlar, 2 hafta önce hafta sonu sevdiğim çocuk bana çıkma teklifi etti. çok mutluydum fakat mutluluk 3 gün sürdü pazartesi ayrıldı.

benden kafası karışıkmış diye, bir zaman sonra yani 2 hafta sonra ayrılalı bana geri dön dedi. o ilişkimizi saklıyordu ben saklamak istemiyordum. sonradan şart koştum ilişkimizi herkes bilicek diye oda kabul etti fakat bu mutluluk yine yarım kaldı 4 gün sürdü ve yine pazartesi ayrıldı benden. arkadaş kalalım daha iyi dedi. gülerek

Bugün şimdi telefondan mesajlaşıyorduk konu konuyu açtı size konuşmalarımızı söylim dedim ki senin ben her açığını yakaladım ama seni yinede kabullendim sesimi çıkarmadım dedim.

Ne açığımı yakaladın dedi.

dedim ki ayşenur eren diye bir kızla 3 ay çıktın o kızla çıkarken benle de çıktın başkası olsaydı yüzüne tükürürdü ben seni sevdiğimden sesimi çıkarmamıştım ama sen değerimi bilemedin dedim.

oda sadece . koydu

bende dedim ki

. ne ki bu 1 tanesiydi diğerleri hariç dediğim gibi başkası olsa yüzüne tükürürdü o gün sen buluşmaya gelmedin üstelik arkadaş kalalım dedin bana çok koydu. beni hiç düşünmedin bile .s dedim ve cevap kesildi

ne yapim ben şimdi aklım çok karışık.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• walla google translate bile çözemedi ne yazdığını yaw.

Anladığım kadarıyla arkadaşı kolundan tutup bir psikolojik yardım merkezine götürmelisin.

Kendin için değil. Sevap işlemiş olursun.

Prensip gereği ayrılalım diyen sonradan yanında Allah ile gelse dönmem. Kim olursa olsun.

0|0
    0|0
  • Bu ne yahu...daha baştan balık kokmuş...Bu derece kararsız ve ne istediğini bilmeyen biriyle ne işin olur senin...

Şairin de dediği gibi..." Büyüde gel yavrum...Büyü de gel..."

0|0
    0|0
  • Yol ver gitsin senin değerini bilmiyor şekerim bu çocuk oyuncağı değil seni sevse ayrılmaz ayrılmak bu kadar kolay değil basait değil

0|0
    0|0
    • Doğru Zaten Cevap Vermeye Yüzü Kalmadı . Sustu

Abi Ben Ona Naptım da Böyle Oldu Kalbimi çok kırdı ben onu tüm açıklarıyla kabullendimiştim

• Peki Abi Bunada Eyvallah

• Eyvallah :)

• Demek ki çocuğun pazartesi günleri ayrılma günüymüş , sen pazartesi yi atlatmaya çalış gerisi kolay

0|0
    0|0
  • öyle dengesizz ne yapacağı belli olmayan insanlardan uzak durr...

0|0
    0|0
  • nurgul o cocuktan sana hayır gelmez o işi unut sen en ıyısı

0|0
    0|0
    • Zaten Cevap Vericek Yüzüde KAlmadı Artık Kesin bitti. Daha Onunla Olamayız Zaten. İlk Başka Dediki bana Günaydın Müslüman Kardeşim

Daha Düne KAdar Sevgilisi Olan Ben

Lardeşi Oldum Şimdi

• kardeşi falan da olma bırak ne halı varsa gorsun.senın kıymetını anlayacaktır bı gun.ve sende senı gercekten sevıcek bırını bul bence

• bir daha dene onu sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• cevabı kesecek tabi rezil rüsva olmuş... arkadaş ayağına seni yedek kulubesinde tutacak - diğer kızlarla yürümeyince senden faydalanacak. sen de yüzüne vurmuşsun gerçekten de yüzüne tükürülecek adammış...

0|0
    0|0
    • Aynen Öyle Bakalım Nolucak Allah Hakkımda Hayırlısını Versin İyi ki De Yüzüne Vurdum.

• Yazdıkların da çok karışık ya. Söyleyebileceğim tekşey bu ilişkiden güzel şeyler bekleme boşuna kendini yıpratmış olursun.

0|0
    0|0
  • bırak gitsin ya bu kadar düşünmene bile değmez inan.

0|0
    0|0
  • böyle biriyle nasıl çıkdın aynı anda başaksıyla çıkmış..çantada keklikmisin sen ya..acil terket gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...