Evlendiğinizde eşinizi mutlu etmek için neler yaparsınız?

Evlendiniz ve artık eşinizle aynı evdesiniz her gün onu göreceksiniz bir yerden sonra onu mutlu etmek için neler yaparsınız mesela ben eşim yemek yaparken arkasından sarılıp güzelce bir öperim ona sabahları kahvaltı hazırlarım özel güllerde mumlar ve güller ile süslerim yatak odasını peki ya siz neler yapardınız :) ?

Güncellemeler:
Peki ya eşiniz her gece sizinle birşeyler yaşamak istiyorsa o konulara çok düşgünse her gece her gece yapalım derse o zaman tepkiniz ne olur hemde gecede 3 4 defa :)

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• herşey yaparız .D yeterki odun olmasın anlasın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 11

• iyi aferin sana

0|0
    0|0
  • bu nasıl soru la :D

ne iş olsa yaparım abi sdlşfksdşksdf

4|0
    0|0
  • başarılarının devamını diliyorum

0|0
    0|0
  • Sık sık seni seviyorum ve sana ihtiyacım var derdim Aşk şiiri yazardım yağmurda el ele yürürdüm

radyodan onun için şarkı isterdim

ruj ya da traş kremi ile aynaya seni seviyorum yazardım

cantasına cüzdanına ya da yastığının altına küçük aşk notları saklardım kahvaltıda kalp şekilli tostlar yapardım

gazetenin kişisel bölümüne aşk notları yazardım

ufak tefek gündelik ev işlerini yapardım

gidilecek filmi seçmesine izin verirdim

ona ayak masajı yapardım

0|0
    0|0
    • Abi sende bendensin ya aynı kafadayız :)) Kadınlar mücevherdir melek gibidirler her şeyin en iyisine layıkdır başımızın tacı olmalı onlar

• kadınlar baş tacımız allahın emanetidirler onları sevip sahiplenmemiz gerek

• Evlendiğim zaman eşime süprizler ve evliliği renklendirme adına bir çok şey yaparım.

yapmaktan kesinliklede çekinmem ama bu fikirler bende kalsın sadece ona yapayım benim fikrimle kimse kendi eşine yapmasın :)

1|0
    0|0
  • Çocuk gerçek kişiliğini ortaya çıkarmaya başladı; arabada 5 evde 15 zihniyeti :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kardes bende aynı seyler dusunuyorum :) galıba bız erkeklerın bu konuda yapacakları tek seyler bu saydıkların :) ulan hepımız mı aynı dusunuruz :)he bı de ben farklı olarak sabahları operek uyandırırım

0|0
    0|0
  • Yürüüü be koçum, kim tutar seniii :))

0|0
    0|0
  • Çok renkli bi hayatımız olurdu detaya girmiyim :)

0|0
    0|0
  • evlilik böyle bişey değil

ilk hevesler :DDDDDD

1|0
    0|0
Yükleniyor...