Bakalım mantığını ne kadar kullanabiliyorsun?

Bir kabiledeki kadınlar;

Pazartesi,SaLı,Çar$amba günleri..

Erkekler Per$embe,Cuma,Cumartesi günleri yalan sölemektedr.Dier qünler ise doqru söylemektedirler.

KADIN: Ben dün yalan söylüordum,diyor.

ERKEK: Ben de , diyerek katılıor.

SORU: Buqun qünlerden nedir?

• Pazartesi
    18% (3)0% (0)13% (3)Oy Ver
  • Çarşamba
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Perşembe
    71% (12)83% (5)74% (17)Oy Ver
  • Cuma
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Pazar
    11% (2)17% (1)13% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sadece bukadar kişimi tahmin ediyor ? :)

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm ihtimalleri değerlendirdim. Verdiğin duruma göre her ikisinin doğru yada yanlış söyleme ihtimallerini de göz önüne alarak değerlendirdim. Gün perşembe. Kadın senin verdiğin soruya göre "ben dün yalan söylüyordum " derken doğru söylüyorsa sadece perşembe günü bunu söyleyebilir. Eğer gün perşembe ise erkeğin yalan söyleme günü olur. Ve o da "bende" derken yalan söylüyor demektir. Çünkü bir önceki gün çarşambadır. Çarşamba erkeğin doğru söyleme günüdür. Eğer kadın "ben dün yalan söylüyordum" derken yalan söylüyorsa bunu sadece pazartesi diyebilir. Gün pazartesi ise erkeğin doğru söyleme günüdür. Ve erkek bende dediğinde yalan söylemiş olur. Çünkü bir önceki gün pazardır. Ve her iki grup içinde doğru söyleme günüdür. Bu sebeple perşembe tek ihtimal ve tek sonuçtur. Saygılar... :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Persembe olur kadın çarsamba yalan söyleyebildiği için ben dün yalan söylüyordum diyor erkekte persembe söylediği için yani o gün persembe olduğu için ben de diyerek yalan söylüyor.

0|0
    0|0
  • perşembeee

0|0
    0|0
  • perşembe sanırım

0|0
    0|0
  • Perşembe :))

0|0
    0|0
  • kadın doğru erkek yalan söylemiş : perşembe

0|0
    0|0
  • Perşembe erkek yalan söylüyor.

0|0
    0|0
  • Yaa nicin persembeki. :D

0|0
    0|0
    • perşembe günü: Kadının doğru erkeğin yalan söylediği gün oluyo.

perşembe günü kadın ben dün yalan söylüyordum derken doğruyu söylüyor erkekse bende diyerek yalan söylüyor. 2 dk düşünüp böyle akıl yürüttüm :)

• Ne için olduğunu açıkladım bakabilirsin :)

• Pazartesi.

0|0
    0|0
  • Perşembe

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• birbirlerinin yalanla gerçeğinin çakıştığı gün olması lazım böyle bişey için. ptesi ve perşembe uygun. ptesinin de öncesi ikisinin ortak doğru günü olduğundan bi tek perşembe olabilir cevap

0|0
    0|0
  • perşembe :D

0|0
    0|0
  • Herkez persembe dyosa persembedir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...