Kapat

Bayanlar da erkekler gibi oyun düşkünü olsa ne düşünürsünüz?

Çûnkü ben öyleyim. Tuhaf gelebilir ama oyun oynamadan duramiyorum. Ozellikle online oyunlar çok oynuyorum. Hatta erkek arkadaslarimin bna gelip herhangi bi oyun hakkinda soru sorduğu oluyo. Sizce bu durum garip mi yoksa normal mi ? Böyle bi kiz için ne düşünürsünüz?

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Bende çok oyun oynuyorum ya öyle böyle değil. Gel counter a :))

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

• Kendi adıma konuşuyorum ben daha çok seviyorum oyunla ilgilenen bayanları :D Ama nedense oynadığım oyunları bilen çok az bayan oluyor :D yada ben biraz abartarak oynuyorum. PC ye güvenebilseydim BF3 alacaktım güvenemediğim için Guild Wars 2 aldım onda takılıyorum şu an bilen oynayan varsa eklesin beni bayan erkek farketmez küçük bir ekip var zamanla büyütelim :D :D

0|0
    0|0
    • bu yaz ne oynasam blmiyorm bkarz ya oyn mu yk:)

• guild wars intten yükledm beta ama

• link

aynı oyundan bahsediyoruz dimi bunun bide 1. si var :)

• counter strike medal of honor call of duty tarzı oyunlar oynuyosan benim gözümde sewilesi, tapılası hatunsun :D bilg dan anlayan hatunları da sewerim :D

0|0
    0|0
    • cs online cok oynadm ama piskolojm bozuldu brktm

• =))))) ben de ünw deyken 1.6 oynuyodum online. hatuna rastlamak zor serverlarda :) bi ark ım vardı cs oynayan kız . 10 numara bişi yaa :D acaip eğlenceli oluyo :D tawla oynamayı da biliyosan direkt ewlenme teklif edebilirim :p :D hehehe

• ben ck gordum kiz hatta knusuyodk takm kuruyodk hp

• ya aslına güzel bir şey, yani kendin gibi bir erkek arkadaşın varsa sıkılmazsınız ama sırf türkiyede değil dünyanın genelinde kadın oyuncular erkeklere oranla az olduğu için şaşkınlık yaratıyor. sana erkeklerin kankaları gibi davranmasın hoşlanmıyorsan bulunduğun ortamda oyun muhabbeti yapma :))

0|0
    0|0
    • ahaha yk ya durumumdan memnunum ayrica erkeklerle oynamak daha guzel en ufak biseyde snirleniyolar hmen ck guluyrm:))

• Ne güzel oyna işte.Ben de severim.Bayanlar genelde öff yine mi oyun oynuyon diye kafamızı yerler.Sen yemezsin heralde rahat olur erkek arkadaşın.

0|0
    0|0
  • sabaha kadar kas,sonra o devam etsin harika bir şey :D

0|0
    0|0
    • hf de olmasa isimiz zor bea:)

• knıght oynuyorsan yapmıs oldugun upgrade vıdeosu varsa lınkını at ızleyeyım yada pk movıelerınıde gonderebılırsın.merak ettım bak sımdı :)

0|0
    0|0
  • Bir saniye bile durmam yanında

0|0
    0|0
  • allah derim :))

0|0
    0|0
  • cok güzel olurdu keske oyuncu bir sevgilim olsaydı hiçbir sevgilime alıstıramadım

0|0
    0|0
  • Tam bizim istediğimiz tiplerdensin :D

0|0
    0|0
  • Pes oynayabilen birisini bulsam drek evlenirim :)

0|0
    0|0
    • bence onu oynayan çok çok nadirdir. hiç sevmem futbolu

• :) zevkli ama . Hirslandriyo baya insani.

• doğrudur bikc denemeden snra sildm :)

• sanırım ki sizde bizim kadar oynuyosun... lan gemileri salmıştım savaşa bakıp gelıyom hemen ehuehu

0|0
    0|0
    • haha :))

• yoo hoşuma gitmiyo erkek panpaları gibi hissediyorum kendimi

• bana değil mayk herkese yazıcan.. tamam karizmatik ve zekiyim ama belli etme bu kadar ahahah

• bir süre sonra yanlız kalırsın arkadaşınla ilgilen

0|0
    0|0
  • insansn sende ne garibi ya

0|0
    0|0
  • Abicim bağyanlarda bir insan demi?Bilgisayar oynayamaz mı?Yani hep bakımlı süslü fizği güzel sevimli taklidi mi yapması lazım?Eğer benim böyle bilgisayar oyunlarını filan seven bir kız arkadaşım olsaydı direk sevgili olurudm yerine göre pc oynardık ps3 salonuna giderdik gezerdik idealsın bnce ;)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• gayet normal bunu tuhaf mi diye sorman anormal. ben de oynarım severek. Sadece bazı bayanlar nasıl eğleneceklerini bilmiyor hepsi bu.

0|0
    0|0
  • online oyun olarak ne oynuyorsun canım ben counter oynuyorum belki beraber takılırz tspeak warsa konusuruzda heem :)))))

0|0
    0|0
  • aslında bende oynamak isterdim de çok heyecan yaparım hiçbir şey sağ kalmaz o yüzden işime gelmiyor :D

0|0
    0|0
  • Bende oynuyorum ama online değil :))

0|0
    0|0
  • bn de oyunuyorum erkekler çok seviyo bu durumu sürekli gelip oyun muhabbeti açıyolar

0|0
    0|0
  • ne oynuyon kız beraber oynayalım. arkadaş arıyorum kendime :D

0|0
    0|0
    • herşey oynarım ama şu an sdce warspear oynuym sn? :)

• diablo fena dgl soyledigm oyun tlfnda da oynanio tlfn oyunlarini seviosan bk derim :)

• hmm yok ya telefonda oyun oynamam

Yükleniyor...