Gençler kiloyla ilgili yardımınıza ihtiyacım var?

Geçen sene tam 50 kiloydum. Stresli okul dönemi yüzünden mi bilmiyorum ama tam tamına 10 kilo aldım 8 ayda 10 kilo aldım. Şimdi yazlıktayım. Her gün en az 2-3 saat yüzüyorum. Sabah kalkar kalmaz aç karna 1.5 saat akşamda bütün yemek faslı bittikten sonra 1-1.5 saat yürüyorum. Bütün yürüyüşlerim tempolu hızlı ve yorucu oluyor. Günde 2 öğün yiyorum. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği yiyorum. Denizde sadece meyve veya su. Lütfen görüş yapın yardımınıza ihtiyacım varr

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• yüzmek çok iyi.. aç karna spor yapman biraz riskli tabi biraz ye. yemek faslı bittikten sonra en az iki saat geçsin. aşırı meyveden kaçın. sebzeye biraz ağırlık ver. çok hareketlisin ve bu çok iyi bişey.(yağlardan tuzdan ekmekten ve karbonhidrattan uzak durman gerektiğini söylemiyorum zaten biliyorsun ) yok ben meyyvesiz yapamam diyorsan ve çok tüketiyorsan yanında yağsız yoğurt ile yiyebilirsin. ( meyvelerde de şeker vardır ve gereğinden fazla alındığında o da kalori yapabilir ) bence iyi gidiyorsun başarıcaksın bol şans :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kuzucum sabah kalktığında 3 bardak ılık su iç. sonra yürüyüşe çık. dönüşte yarım saat sonra kahvaltını yap. günde 6 öğün ye. 3 ara öğünü atlama. 1 elma 3 4 ceviz 3 4 kayısı tüket. acıktığında 1 bardak ayran iç. yemeklerden öncede maydonoz vs. çiğne iştahını keser. akşamları özellikle saat 7 en geç 8'den sonra birşey yeme. günde 2 3 litre su iç. yürüyüşte vücut 45. dakikada yağ yakmaya başlıyor zaten. dengeli beslenirsen verirsin aldığın kiloları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kuzucum sabah kalktığında 3 bardak ılık su iç. sonra yürüyüşe çık. dönüşte yarım saat sonra kahvaltını yap. günde 6 öğün ye. 3 ara öğünü atlama. 1 elma 3 4 ceviz 3 4 kayısı tüket. acıktığında 1 bardak ayran iç. yemeklerden öncede maydonoz vs. çiğne iştahını keser. akşamları özellikle saat 7 en geç 8'den sonra birşey yeme. günde 2 3 litre su iç. yürüyüşte vücut 45. dakikada yağ yakmaya başlıyor zaten. dengeli beslenirsen verirsin aldığın kiloları

0|0
    0|0
  • insanın günde ihtiyacı olan belli bir kalori olur anladığım kadarıyla sen ihtiyacının yaklaşık 700-800 kalori civarı altında günü tamamlıyorsun yani bu da 1 ay kadar sonra yaklaşık 4-5 kilo vereceğini gösterir :)) iyi sporlar..

0|0
    0|0
  • Dediğin şeyleri cidden uyguluyosan hızla gitmesi lazım o kiloların. 2 öğün yiyosun ama ne yediğine de dikkat et glisemik indeksi düşük ve protein ağırlıklı olursa süper olur :)

0|0
    0|0
  • Bencelerime bakabilirsin yararlı olcaktır 1.5 saat aç karnına yürümek kas yıkımına sebep olur ayrıyeten, extra sorun olursa sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • Yanlış besleniyorsun. Yürüyüşler tamam güzel ama.
    Az ye sık sık ye.

0|0
    0|0
  • Beslenmen çok kötü günde 3 ana 3 ara öğün beslenmeye bak. Yağı ve karbonhidrat oranı yüksek besinlerden uzak dur. Bol bol sebze, meyve ve protein tüket. İyi sporlar :)

0|0
    0|0
  • Günlük öğünleri çeyrek yemeğe bak, doktor bana bir öğünü 2-yada 3e bölerek ye işe yarar dedi, dene bence

0|0
    0|0
  • bu şekilde kilo verebilriisn belli bir düzene koymuşsun kendini çok hızlı olmasada kilo verebileceğini düşünüyorum benn

0|0
    0|0
  • verirsin 2 ayda

0|0
    0|0
  • Boyun kaç?

0|0
    0|0
    • 1.73 yaklaşık

• Hım boyun uzun bence kilon çok fazla değil beden kitle endeksine göre çok dert etme yine de az az sık sık ye yüzme tüm kasların calistigi tek spordur yüzmeye devam et kilo vermek yemek yememek değildir

Kızlar Ne Diyor 1

• bu tempoyla rahat kilo verirsin ekmekten uzak dur

0|0
    0|0
Yükleniyor...