Bugün ne giysem yarışmasının sonucu çok saçma değil mi?

2012 güzelini bizim halk 80 yaşındaki hanım teyzeyi seçti. Güzel giyiniyor olabilir, ama orada gencecik güzel kızlar vardı. Bence diğer genç kızların hakkı yendi gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• çok saçma ölmek üzere teyzenin ne işi var televizyonda öyle bi programda ve onun seçilmeside ayrı bi saçmalık

0|0
    0|0
    • o kadar guzel kiz varken neden 80lik nine yahu, azcik bekledim belki kamera şakasi olabilir mi diye ama mallesef gerçekmiş

• sonu boyle biticekse evet:))

• yarın alay etmeye felan başlanr :D

bu arada sende sanırım kendine baya güveniosun :)

Erkekler Ne Diyor 17

• yazık oldu o kadar emek ver gel yaşlı kadın alsın paraları ve program daha eylencelı olsaydı ıyı olurdu 3. secılen bıle hak etmedı

0|0
    0|0
  • Saçma olduğu için izlemiyorum ama, sonucuda gerçekten saçmaymış, 60 yaşında bi teyzenin ne işi var hem orada...

o teyze güzel giyinse neee, giyinmese ne :D

0|0
    0|0
  • teyze seçilmesse güzel giyiniyodu ama yaşlı die seçilmedi olurdu. güzel kız çok ama güzel giyinen teyze pek bulunmuyo teyze +1 :)

0|0
    0|0
    • O ortamdakiler ile kıyaslanamaz. Kimin ne düşündüğünden bizene. Bende şu an onun sırf yaşlı diye seçildiğini düşünüyorum

• çok saçma program.. zaten 3 kişi geçmiş modadanbahsediyor.. kendi giyimlerine bakmadann.. bi de kalkmış güzellik yarışması gibi gala yapıyorlar hey Yavrum hey.. türkiyeye bak :D

0|0
    0|0
    • he yav. hele favorimiz özlem dediler ya deli oldum. en iğrenç giyinen oydu.. bu moda denilen şey bana çok ters

• Ninen bu kadar güzel giyinemiyormuş ki o dediğin kadını yapmışlar. Ayrıca diğer kadınlar da onun kadar giyinememiş demek ki. Güzellik yarışması mı bu ?

0|0
    0|0
    • turkiye'nin en şık kadinini seçiyorlar , kiyafet ama guzellikde onemli buruşuk kadini seçtiler inanmiyorum ya, nereye goturucekse teyze o paralari:))

• İstediği yere götürür. İsterse 100 yaşında olsun, yine de para paradır. Ayrıca güzellik sana göre önemli, jüri ve seyircilere göre değil.

• turk halki seçti, juriler ya ozlem ya duygu dediler ama, turk halki en guzelini seçtiler:))

• güzel kızın bir şey giymesine gerek yok zaten :)

0|0
    0|0
  • Aaah buse ahhh.

1|0
    0|0
  • Evet annemin sayesinde bende izledim sayılır. =) Teyzem 1 numara oldu =)

0|0
    0|0
  • 2 oldu bu soru o karıyı bulcam smdi !

1|0
    0|0
  • link atmalıydın bence :)

0|0
    0|0
  • normalini izlemedim ki finaline bakayım :(

0|0
    0|0
  • link koysaydın keşke bilmiyorum görmedimde.

0|0
    0|0
  • ben izledim çok saçma bir karar bu işte bir terslik vardır kesin :D

0|0
    0|0
  • bizim mahalleden bi kız katılmıştı noldu o bırakmışmıda neneyi seçmişler

0|0
    0|0
  • Bende sennle ayni fikirdeym . Resmen kanali ti ye aldlar

0|0
    0|0
  • Bugün ne giysem'de güzel diye birinin seçilmesi çok saçma olur.

0|0
    0|0
    • bakılmaz olur mu? hadi bakmıyorlar diyelim o kadından daha güzel giyinen kızlar vardı.

• Bak hala güzel diyorsun, güzellik yarışmasına katılsalardı o zaman o güzel dediğin kişiler. Yaşlı diye mutlu olsun diye oy vermek ? Çok saçma.

• benim güzellikten kastım güzel giyinen kızlar. analmıyorsan napam ya

• izlemedm bilmoyrm sadece bir tane kız vardı DAŞŞŞŞtı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben çok sevindim Rana hanımın birinci olmasına. Yaşlı bir insanı böyle mutlu etmek çok güzel. O an yaşadığı mutluluğu görmek için bile değer... Kararı son derece doğru buluyorum...

2|0
    1|0
    • Yaşlınınki can, gencinki patlıcan mı? Onlar nasıl üzüldüler biliyor musun.. Bence çok yanlış sırf mutlu olsun diye halkımız oy yolladı ama yanlış ettiler.

• Orada ki kızların hepsi güzel olduğu için ben onlar üzerinden söyledim. Şunu da söyleyeyim eğer Rana hanım birini olmasaydı ve 2. olan bayan bırıncı olsaydı ona da mutlu olurdum.

• Rana hanım 3. yada 2. olaydı 1. hak etmedi. 2.olan bayan evet o da güzeldi en azından şükür dereceye girmiş ama benim favorim 2 kişi vardı, böyle güzellik olamazdı ama işte halkımız ne yaparsın

• Şikee var : D ve sonuc cidden.cok.kotuo neydi ya.nine.secildi .. kadar guzel.kizlar wardi şok oldumya ve haksizlik :) yanliz.cok guldddum

0|0
    0|0
  • ben hepsini görmedim sonlara dogru bakdim ama trabzonlu olan maskeli kizi cok begendim hemserim olur kendisi :) oda 2. olmus zaten

0|0
    0|0
  • Haha valla bu haksızlık yani ya öbür kızlara, valla ben bile takip ediyordum izlemem daha sanırım :d valla bu yarışmada yaş aralığı olması lazım diye düşünüyorum . O kadar kız varken kim 1. oldu ya. Ahaha kesin çıkar Saba tümere :D

0|0
    0|0
  • Sorma ya 1.yi gordukten sonra annem bidaha izlemem bu yarismayi dedi katiliyorum sanki ona:D

0|0
    0|0
  • hayır ızlemedım sacma bir program

0|0
    0|0
  • Guzel oldu bence

0|0
    0|0
  • Koptumm ben ya :))) o ne.oyle ya.diger.kizlarin hakki yenildi bence

0|0
    0|0
  • :D o kadar takip edenlerin vaktine yazık

1|0
    0|0
  • He valla yazik 2. Olani begendim kiyafetini

0|0
    0|0
  • ay evet kiz , ben yurt dişinda yaşiyorum, dedim ki bizim turk halki yine yapti yapicagini:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...