Arkadaşlar ALLAH için yardım edin?

arkadaşlar ben sürekli evdeyim sürekli leptopun basındayım ne işe nede gezmeye çıkıyorum leptopun başındayım hep 18 yaşına 1 ay oldu gireli boyum 1.65 arkadaşlarım gelişiyor ben aynıyım neden ALLAH için yardım edin neden gelişmiyorum hep aynıyım boyum kaçta durur ve daha uzarmıyım arkadaşlarım hep uzamış vallaha şaşırdım 18 yaşına rağmen gelişme oldu dünkü adam bennden biraz kıssaydı şimdi biraz uzun benden 18 yaşında hemde yemin ederim

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Gidip doktora kemiklere baktır eğer kapanmissa ne yaparsam yap uzamazsn ama kapanmamis sa uzamaya bak basketbol ip atlama yüzme hepsini yap Zıpla kapanan kdar kapandikan sonra istersen ağzına kuş tut boyun uzamaz kimisinjn 25 inde bileuzar kimisinin 18 inde durur bu genetiktir git kemiklere baktır

0|0
    0|0
    • rötgen filmi çektim raporu doktora verdim daha 10 cm uzacamı dedi Şubat ayında 3 Şubat 2015 gittim şubatan buyana 2 cm mi 1 cmmi uzadım ama şimdi hep evdeyim diye 18 yaşına benden önce basan uzadı bende kısaydı ya şimdi uzun şaşırdım vallaha

Kızlar Ne Diyor 3

• spor yap ip atla ve bolca kalsiyum içeren yiyeceklerden tüket erkeksin yani uzarsın ama annen baban kısaysa genlerden geliyo olabilir

0|0
    0|0
  • sen böyle oturursan uzayamazsın ki cık basket oyna

0|0
    0|0
    • ya oynuyodum önceden basket leptopta bozuk tu abim lkeptopu yapınca sıkıştım leptopta yani

• tekrar bozmak lazım o zaman sonra pişman olursun

• şimdi kürtlerin düğünü var ablam gitti ben gitmedim o kadar leptopa aşığım

• Çık spor yap öyle evde yatmayla olur mu?

0|0
    0|0
    • vallaha şaşırdım kendime diyorum çıkıyım ama nereye gidecem

• Bu yaş ta top oynamak için ne utangaç ligi bu?

• vallaha öyle düşüngecim ben millet bana bakar mahaledekiller bana laf sokar yani laf çıkartırlar tanıdık kızlar yani filan düşünüyom

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...