Hakem mi yalancı yoksa TFF´mi?

Etik kurulu şike yok ama Mahkeme var der Hakem bana tükürdü der ama TFF hayır der demek oluyorki ikisinden biri yalancı sizce kim bu yalancı?Ve biz neden hala Türkiyede bitmiş bir futbolu konuşuyoruz?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Başta tüpçü olmak üzere federasyonda,etik kuruluda,tahkim kuruluda şeref fukarası.Sırf şikebahçeyi koruyup kollamak için Türk futbolunu bitirdiler...

2|4
    0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Ligimizde ne doğru ki

0|1
    0|0
  • Yıldırım Demirören TFF'nin başına seçildiği gün ben zaten demiştim Türkiye'de futbol bitti diye. Bak şimdi bir gittiler tff'ye meirelesinde cezasını indirmişler.

3|3
    1|2
  • Balık baştan kokar

0|4
    0|0
  • aslında konuşmamak lazım

tahkim disiplin kurulunu

hakemi tanımaz

federasyon yargı kararlarını tanımaz

kukla bir başkan

birilerinin sözünden çıkmaz

başarılı olsaydı beşiktaşı batırmazdı

bilmiyorum yazıcak çok şey var ama

uzatmamak lazım

0|4
    0|0
    • 12 maçlık ceza gerçekten nasıl dörde düşmüş

hakem yayan söylemiş

disiplin kurulu yalan

kanunlar yalan

atama ile gelen federasyon doğru

anlamak zor

• futbol mu? futbolu kim konuşuyor yok ahmet şunu yaptı yok mehmet bunu yaptıdan başka bişey konuşmuyorsunuz..

1|0
    0|1
  • bataklık oldu artık burası çırpındıkça batmaya mahkumuz

1|2
    0|1
  • para konuşur

0|0
    0|0
  • hak etmediği cezayı alınca iyi ama indirince kötü oluyor işte böyle zihniyetleriin yaşadığı ülkede ne futbol gelişir ne de başka bir şey

0|0
    0|4
  • Cevabın çok uzun ya da çok kısa!,

11 - 7 : 4

0|0
    0|0
  • mahkemeden kaç kişi sporu biliyor? hakim maçları izleyerek mi şike var dedi sence? kameralara bakarsan tükürmediğini görürsün. bence biz her yerde objektif olursak işte o zaman kazanırız.

1|2
    2|4
    • Ben sana Meireles tükürdü demiyorum ama Hakem raporunda bana tükürdü demiş ama TFF hayır diyor yani ikisinden biri yalancı

• yargının bağımsız olmadığını yeni mi öğrendiniz

• Ben yeni öğrenmedim birde bu ülkede adaletten bahsederler yargının bağımsız olmadığı bir ülkede Demokrasi ve adaletten bahsedilebilirmi bü ülke bitmiş

Yükleniyor...