Kararsız kaldım (Özellike dövüş sporu yapmış arakdaşlar buyursun)?

Merhabalar önce biraz kendimden bahsedeyim benim 6 aylık bir kick boks geçmişim oldu, temellerimi oturtmuştum ve sonra 2 yıl vücut geliştirme yaptım.(Şuan halen devam ediyorum.) Yapı olarak cüesseli iri bir yapım var ve ben şu iki dövüş sporundan birine başlamayı düşünüyorum fakat çok kararsız kaldım kick boks mu? Tekvando mu? Şunuda belirtmek isterim açıkcası gösterişe pek meraklı biriyimdir tekme atma konusunda bir bağımlılığım var hatta bu yönden tekvando ilk planda onun dışında yapacağım spor (Her ne kedar geçmişte deneyimim olsada) sokakta kendimi koruyabilmemi en iyi sağlayacak bir spor olmalıdır. Bahsettiğim iki sporda uygun şöyle bir şey diyorlar tkd de yumruklar pek çalıştırılmıyor kick bokscu tkd ciyi döver ezer geçer gibisinden dediğim gibi cüsseli iri bir yapım var ve tekme yumruk hangisi uygunsa konusuşturabilirim.. Birde sizlerden fikir almak istiyorum arkadaşlar sizce hangisine gitmeliyim?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hangi spor hangisini döver değil sorun sen ne kadar iyisin ilgilendiğin sporda yoksa sporlar birbiri ile dövüşmek öyle değil mi kişiler dövüşürler

0|0
    0|0
    • Evet bunun farkındayım daha önce kb deneyimim oldu başarılıydım hatta arkadaşlar kendi aralarında antrenman yaparken ben hocamla yapardım ama dediğim gibi tkd kb arasında kaldım :/

• O konuda birşey demek istemem ama taekwondo daha samimi geliyor bana :)

• Banada öyle geliyor :D

• Benimde senin gibi bir yasamım var ben kick boxu seçtim şu an çok memnunum kickbox a devam :)

0|0
    0|0
    • Bende çok kararsız kaldım biliyorum kick boks antrenmanları harika fakat dediğim gibi gösterişte çok önemli benim için :) Açıkcası baya kararsız kaldım :D

Yükleniyor...