Babam fitness yapmaya karar verdi? Bu ayıp bir şey mi?

Merhabalar. Babam 51 yaşında 1.93 boyunda 90 kilo. Spor salonuna gidip fitness yapacağını söyledi. Bunu hem formda kalmak için hemde yaşı ilerlediği için yapıyor. Bu yaşta onu yapması normal mi sizce? Ya bens prenste girecek 100 kilonun altına boğulacak oralarda sonra onla uğraşacam. Yani gideceği spor salonunada da heo gençler var yani 51 yaşında ki adamın orada dambıl kaldırıp indirmesi abes durmaz mı?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• En iyisini yapıyor helâl olsun adama

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim salonda harun abi 65 yaşında ve düzenli 2 senedir geliyor.
    Ben 15-16 yaşında başladım o zamanlarda bana yaşım küçük diye abes geliyordu..
    Ancak sporun yaşı yok. Ağırlık kaldırmanın yaşı yok.
    Kimse salonda çok ağır kaldırmaz zaten gücü yetmiyorsa sen hiç sıkıntı yapma. 100 Bench press senelerin emeğidir zaten. O yüzden böyle düşünmen yanlış..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Niye bence gayet normal yanı adam kas yapmaya gitmioruz sonuçta sağlıklı olmaya calisio hem kimene yani

0|0
    0|0
  • yalnız bu soruyu okuyunca baya üzüldüm... neden ayıp olsun hatta sevınmelisin babam sağlığını düşünüyor diye

0|0
    0|0
    • zaten turp gibi adam hadi kilolu olsa neyse de :D

• canı sıkılıyor olabilir evde spor aleti yoksa motive olamıyordur vs birçok nedeni olabilir ama ayıp birşey değil orası kesin:)

• durmaz gayet normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• birşey olmaz kaldıramayacağı ağırlığı vermezler zaten fitness düşük ağırlık ile yapılan egzersizleri kapsıyor

0|0
    0|0
  • Ayıp değil fakat ağırlık yerine sadece koşu ve yüzme yapsın daha mantıklı. Bütün kasları çalışır hem de amelelik yapmış olmaz. Hafif çalışırsa (ağırlık) o başka.

0|0
    0|0
    • La bir git ağırlık kaldırmak amelelik mi gerizekalı?

• İnsan gibi konuş geri zekalı gibi konuşma. Bende uzun yıllar ağırlık çalıştım. Onun yerine şimdiki aklım olsa Boks falan yapardım, hem fiziki yönden gelişir hem de daha seri hızlı olurdum.
      Edebinle yazı yaz.

• Bizim lisedeki hocalar da başlamışlardı,50 yaşının üstündeki adamlar. Sporun yaşı yoktur kardeşim, en doğru kararı vermiş.

0|0
    0|0
  • vaybe bunun ayıp yok bence iyi yapıyor yinede sen yanında dur bir agır kaldırıpda uzerine duserse eyvah derim

0|0
    0|0
  • İnsanlar birşeyi başaramadıklarında başkalarınında özgüvenini kırar, onunda başarılı olmasını istemez... Tv karşısında elinde kumanda cips kola patates kızartması yiyip got göbek yapmaya devam mı etsin la adam?

0|0
    0|0
  • Valla benim babam gitse şahsen ben gurur duyardım.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı olmsz bizim salondada o yasta abiler var

0|0
    0|0
  • bişey olmaz

0|0
    0|0
  • babacığın ilerde çok mutlu bir adam olmaya başlayacak ona destek ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...