Nasıl yapabilirim?

Nasıl yapabilirim ?

Böyle karnım olsun istiyorum. Göbekli değilim karnım sert gibi fakat böyle durmuyor düzenli spor da yapmaya çalışıyorum. Durması için ne yapabilirim.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Her gün mekik çekmeye bak. Düzenli aralıklar ile elbette. Her geçen süreçte, eğer yapabileceksen çektiğin mekik sayısını arttır. Karın ile alakalı her şey mekikte bitiyor ki evde yapılması en kolay hareketlerden biri.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• O iş yaş boşver :) fotolardaki kadınların yağ oranı bayaa düşük. Anlayacağın daha sert antremanlar yapıp cok da dikkatli beslenmen lazım. Kadınların yağ oranı düşürmesi erkeklere nazaran çok çok zordur bu yüzden kasma bence düzse iyidir :)

0|0
    0|0
  • balım böyle bir karnı evde yapamazsın salona yazılman gerek güzel bir diyet güzel bir spor takvimi ile 1 senede böyle olabilirsin tabi ölçülerine göre değişecektr.

0|0
    0|0
  • Dünyaca ünlü Cristiano ronaldo nun vucudunu kıskanıyorlar ama onun sırrı günde 3000 mekik çekmesi ne kadar mekik çekersen okadar yarar

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gitmen lazım

0|0
    0|0
    • Gidiyorum zaten

• Tamam bir hocayla çalışıp bu konuda onlardan bilgi alabilirsin

• Sorun ne peki? Orada hoca mevcut zaten düzenli olarak karın calışırsan ve beslenmebe dikkat edersen böyle olabilirsin

• beslenmene dikkat et

0|0
    0|0
  • Yapamazsın ki onlar steroid kürü yapıyorşar kezban hanım 😎

0|0
    0|0
    • Ahahahha ne kadar da aşağıdasın sen öyle yazık

• Ay nolur ayrimcilik yap ya ahahah 😂😁😂

• Ok, ağır kezbansın oldu mu?

• Karın kası yapmalıın o da zor baya

0|0
    0|0
  • yapamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben 2 yildir fitness yapiyorum. antrenor degilim ama soyleyebilcegim kesin bisey varsa kadinda karin kasi cok cok cok zor cikiyo. benim canima okumuslardi

0|0
    0|0
  • Bayanlarda karın kası zor oluyor. Ben 1 yıldır düzenli karın çalışıyorum ama tam bu kıvama gelemedi. Spor salonuna yazılmak şart, ayrıca beslenme şekli cok önemli. Sen yine de set halinde mekik çalış, oblikslerini de çalıştır.

0|0
    0|0
  • Mekik çek

0|0
    0|0
Yükleniyor...