Güler yüzmü yoksa ciddilik mi?

kızların en çok hoşlandıgı tipler hangisidir devamlı güler yüzlü yılışık tiplermi yoksa sert ve ciddi duranlarmı..? mesala ben dışarıda gayet ciddi bir yapıya sahibim ama muhabbet ortamındada cok espirilidirim beni çekici kılan acaba hangi duruşum bana biraz yardımcı olun kııı.

Güncellemeler:
kızlar beni çok sevindirdiniz şimdi kendimden daha emin oldum aslında bende böyle düşünüyordum ama ters tepki aldıgım oldugu için şüphe duydum.

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• vallahi sen nasıl mutluysan öyle ol.

örneğin ben kendimi entellektüel anlamda geliştirmek için çok okuyan ve çok ciddi işlerle ilgilenen biriyimdir. eğer bir muhabbet ortamındaysam veya hoşlandığım bir kızın yanındaysam, fazla espri yapabilir veya gülebilirim. ama bunun nedeni yavşak olmamdan değil, karşımdakine normalde uğraştığım şeyler çok ciddi geleceğinden veya beni ukala olarak algılamasını istemediğimdendir. yoksa tolstoy'un sanat üzerindeki görüşüyle ilgili de iki saat konuşabilirim, geyikten geyiğe de koşabilirim!. oh bunu yazınca bir rahatladım...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ciddi dursun ama asiri ciddiyette cekilmez ya

0|0
    0|0
  • cok sert birinin altından yılısık biri çıkmamalı çok katı görünme arada da espri yapanı makbuldür erkeğin :)

0|0
    0|0
  • ciddi duruş tbiki

0|0
    0|0
  • Ciddi duran ama espiri yeteneği de olan tipler.

0|0
    0|0
  • ciddi duruşlu her zaman bnde kazanır..

0|0
    0|0
  • Bir miktar güleryüz bir miktar ciddiyet tamamdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• deneme olsun diye yazıyorum...,

0|0
    0|0
  • Ciddilikten yanayım

0|0
    0|0
  • Evlenmek için ciddiyi eğlenmek için yılışığı seçerler

0|0
    0|0
  • Yerine göre değişir bence :)

0|0
    0|0
  • Bedirhan kardeş sen güler yüzlü ol boşver ciddliği.

0|0
    0|0
Yükleniyor...