Nasıl sevgilinizle tanıştınız?

Merak ediyorum bana kimse açılmıyor sadece mal mal bakarlar iltifat ederler giderler güzelmiyim evet bunu birçok kişiden de duyuyorum ama yinede yok sanırım dış görünüşe bakmıyor bu işler szler nerde nasıl tanıştınız birbirinizin bir parçası oldunuz numaradan bayılıcam artık bir ara iyi birini gözüme kestirdiğim zaman :) saka tabi ciddiye almayın ama benim işimde belli olmaz

0|0
416

En İyi Erkek Görüşü

• bı kız onumden bır kez gectı ıkıncı kez gectıgınde pesınde ıdım bır ıkı kez de arkasına baktı yanında arkadası vardı 5 dakıka sonra bır benım kesıstıgım saga dogru gıttı ve bır kez goz ucu ıle bakmasına fırsat vermeden yanına gıttım yanyanaydık yuzune baktım basını hafıfce onune egdı merhaba dedım :)) ve ne oldu ıse o an oldu merhaba dedı gozu ıle bana baktı bı tebessum ettı bende resmen bır okuz gıbı ne dıyorsun ya dedım surdan berı pesınden gelıyorum ve merhaba dıyecegıne hıc hazır degıldım dedım aksıne tartısıp tekrar tekrar senı benı tersledıgınde hazırladıgım ters cevaplarımla geldım dedım yanına su an ne dıyecegımı unuttum dedım baska sefere goruselım dedım tamam dedı :)) ben bıle sasırdım tamam da nasıl tamam kız munubuse bınıyor ve ne adını bılıyorum ne telefonunu bııyorum o ha dedım ardından kostum bende guc bela munubusu yakaladım yanına sokuldum adın neydı ya dedım senın tebessumle bırazda etrafına bakım tedırgın bır sekılde adını soledı ve evıme gıdıyorum ve burda konusmamız sakıncalı dedı ama korktu kız ya bende ne danalık yapmısım telefonunu aldım ama sonra nasıl ulascam ev telefonu hemde ve sonra cok harıka super bı ılıskı basladı ve o dur benım hayatımda ılk defa pesınden gıdıpte ılıskı teklıfınde bulundugum ınsan allah razı olsun daha sonrakılerın hepsınde kendımı hıc kasmadan ne olursa olsun gıdıp kendıme ozguven duymamı saglayan ınsan be

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• bence güzel olman senin için avantaj olsada karşındaki insan için degidlir bu kadar güzel bir insan bana bakmaz yada boş kalmaz düşüncesi var olur insanın içinde onun için uzak dururlar

0|0
    0|0
    • zaten genelde sevgilisi vardir diye düsünüyoralar bir müsteriye muhabbet arasinda diyorum gece gec yattim uykusuzum hmm sevgilindemiydin diyor hemen geneli öyle saniyor bos olmadigimi saniyorlar

• tahmin ettigim gibi bu durumdan kurtulman gerek diyecem ama sanırım yapacak bi şey yok gözüne kestirdigine sen teklif et diyecem ama teklif ettigin kişi benimle kafamı yapıyor bu kadar güzel kızın benle ne işi var diye düşünür inanmakta teredüt eder :D

• Ben onun bana ilgisi olduğunu arkadaşından öğrendim.Yani kendi söylemedi benimde ona karşı bi ilgim vardı bende arayıp söyledim .Bizde 1-2 hafta flört ettikten sevgili olduk öyll :)

0|0
    0|0
  • Bizim tayinimiz çıkmıstı... Yeni okuluma geldim.. Ve sınıfıma girdim..İlk gözüme çarpan oyduu :) onunla hemen anlasıp arkadas olduk sevdiğimi bi zaman söyleyemedim ama sonrasında açıldım simdi 1 senedir çıkıyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz :)

0|0
    0|0
  • Ya tamam bunu burada söylemek zorunda kalıyorum ama itiraf ediyorum senden hoşlanıyorum. Benimle çıkar mısın ? ( soruyu yazan :D )

Not : Kimse açılmıyormuş acıdım ben açılayım dedim :))

0|0
    0|0
    • :)) sagol ama ben reelde yani cok az kizi acildi demek istemisdim sanali gec ama yinede beni düsünüp de teklif ettigin icin tsk ederim bayim

• benim türkcede cok iyi sayilmaz :)

• samimi bulmuyorlardır ya da senin farkında olmadığın bi davranışın bi hareketin batıyodur, çok ulaşılmaz gözüküyorsundur gözlerinde, ya da muhhabetin sarmıyor.

0|0
    0|0
  • Merak ediyorum bana kimse acilmiyor ? burada onu yapacak kişi çok resmini gönder yeter.. hatta dinlemek zorunda bile değilsin mail adresini ver boş kaldıkça okur tavan yaparsın :)

0|0
    0|0
    • of netten coook acilan var reelde yok yani 3 tane oldu 1 taneside görüntüme asik olmus kendi diyor sevgilisi olmasaymis benimle evlenirmis

• O'NA DEDİMKİ ---YETER ARTIK DAYANAMIYORUM SENİ Bİ ARKADAS OLARAK GÖRMÜYORUM

SENİ SEVİYORUMMMM... O GECE UYUYAMADIMMM TABİİ :)) AMA ŞİMDİ ÇIKIYORUZ ÇOK MUTLUYUMMMMMMMMMMMM:))

0|0
    0|0
  • Caps yok mu caps

0|0
    0|0
  • çok mu güzelsin?

0|0
    0|0
    • bilmem bir afet olmasamda güzelim yakisikli erkekler tarafindan dahi begeniliyorum özeliklede fizigim cok güzel en cokda ona güvenirim

• korkuyorlardır

• ansızın karşıma çıktı :D

0|0
    0|0
  • valla 4-5 yıl boyunca aynı sınıftaydık işte tanışmam pekte zorda olmadı :D

0|0
    0|0
  • Tanışırsam ilk sana anlatıcam söz :)

0|0
    0|0
  • Ucakta tanismistim. Tanismak icin yaninda oturan adamala yer degistirmek icin 30 kivrandim. Ucaktaki 2 hostesi oyunuma alet ettim. Ucak indikten sonra otobuste telefonunu almayi basardim. 7 ay ciktik. Sonra ayrildik.

0|0
    0|0
  • otoyol kenarinda otostop cekiodu aldim arabaya 1 saat 100 ero dedi anlayamadim aksani cok bozuktu yolda kalmis galiba hala anlamis degilim nabiodu orda sonra ewlendik iste

0|1
    0|0
  • türkiye de gördüğün en çirkin kıza bile çok kişi bakıyor, güzel olduğunu söylüyor ki.

0|0
    0|0
    • of türkiyede deyilim 1 senin gibi biri daha böyle bana yazmisdi sonra pisman oldu 2

• neyse merak edilicek kadar bir güzeliye sahip deyilim neyse uzlasabilmemize sevindim dalga gecen bay

• he tamam o zaman böyle yazıp gösteremiyorsan sorun yok. bye!

Kızlar Ne Diyor 4

• sevgilisi vardır bunun d,yorlardır.

0|0
    0|0
  • beğendim gittim söyledim

0|0
    0|0
  • dugunde -.-

0|0
    0|0
  • tesadfen ben onnla tnşmadan bi hafta önceden hergn ryalarma griodu onunla tanşmadn bgn öncede burc yorumumda biriyle tanşcaksın ve onunla en az iki senelk br beraberlğin olacak ilerisde olablr diyrdu gülüp geçmiştim diğer gün onunla tanıştım ve çok ii hatırlıorum ramazan ayının ilk günüydü hayırlı bigünde tanıştğn birisi kötü olurmki hiç :) söz çatışmalaryla başlamıştı sonra brbrmze iice ısındık deli dolu iki yıl geçirdk bana güneş gibi gelmişti şmdi ayrıyız brbrmzi hala deli gibi sevmemeze arada görşp konşmamıza rağmen çok sevdm halada seviyorumm onu insanlık nedr onda gördm öğrendm bn eğer şimdiki karakterm düşüncelerm newse onun payı çok byk bende oneden htra olarak en güzel miras gülüşü ve bana buraktığı karaktermdr her zaman teşekkr ederm ona sevgm saygm büyük iyiki var

0|0
    0|0
Yükleniyor...