Şok Şok Şok KS'de Noel Baba'ya İftira Atıldı! Ne düşünüyorsunuz?

Evet sevgili KS'liler, az önce gördüğüm bir özel mesajda, adeta Noel Baba Santa Claus için ağza alınmaz sözler sarf edilmiş ve de tehdit ile dağıtılması yönünde provakasyonlar başlamış. Buyrun o mesaj:

Bu mesajı arkadaş listenizdeki 7 kişiye göndermezseniz noel baba totonuzu parmaklasın.

Üzgünüm göndermek istemezdim ama mecbur kaldım kimse böyle bir bedduaya uğramasın :((88888

Hayır buna cebren ve hile ile alet edilmiş masumların ismini vermeyeceğim elbette.. :(( Sevgili KS üyeleri bu konuda neler düşünmektesiniz?

• Noel Baba sapık değildir! Cici ren geyikleriyle havada uçan hediye dağıtan ton ton bir kutup sakinidir.
    33% (3)0% (0)33% (3)Oy Ver
  • Bacadan falan girmesi kıllandırmıyor değil hani..
    11% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • O değil de bu mesajı atanın smiley tarzı adeta imzası gibi! Bulacam seni!
    33% (3)0% (0)33% (3)Oy Ver
  • Bizim evin bacası yok.. :(( Noel Babayı da hiç bilmiyorum.
    23% (2)0% (0)23% (2)Oy Ver
  • Tövbe estağfurullah, zındıklaşmayın başımıza gevur icadı getirmeyin, yoksa tabisi parnak atarlar!
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|2

En İyi Erkek Görüşü

• hay sizin Noel babanızın da yılbaşı geyiğinizin de ben...

0|1
    0|0
    • Çok dertlenmişsin be gitar.. :((

• hay senin cingılına da beline de... :))

• Noel ruhu budur işte kardeşim aramıza hoş geldin, oh yes! :D

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 1

• "listenizdeki 7 kişiye göndermezseniz noel baba totonuzu parmaklasın.

Üzgünüm göndermek istemezdim ama mecbur kaldım kimse böyle bir bedduaya uğramasın :((88888"

Bu mesajı görenler şu ":((((((((8888888" ifadeden ötürünü mesajı ilk gönderenin ben olduğunu düşünüyorlar. En az 10 tane mesaj almışımdır "Ulan hibine başka işin gücün yok, oyun oynuyorsun" vs gibisiden. Herbiri adeta parmaklıyor sanki beni :(((88

0|0
    0|0
Yükleniyor...