Bütün zamanını spor salonunda geçiren erkekler?

Bana cok itici geliyor. Ne biliyim düzenli olarak gidersin saglıklı falan ama bunun cıvkını cıkaran erkekler hakkında ne düsünüyorsunuz?
Bütün zamanını spor salonunda geçiren erkekler?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Size itici gelmesi çok normal. Çünkü profesyonel olmayan ama düzenli spor yapan bir kişi haftada 4 gün ve en fazla 2 saat spor salonunda vakit geçirir.

Bunun dışında her gün 4-5 saatten fazla bir süre spor salonunda vakit geçiren bir kişi sadece sosyalleşebilmek için oradadır. Boşuna aletleri meşgul eder ve cep telefonu genellikle elindedir. Mutlaka bir şeylerle uğraşır ama spor yapmaz. Koşu bandında ise kesinlikle yan bantta güzel bir kız koşuyordur.

Onlar itici olmasında kim olsun?

1|0
    0|0
    • ahaha ama neden spor salonu sosyallesmek icin kotu bir yer

• Eig seçiminiz için teşekkür ederim ☺

• rica ederim samimi konustugunuz iin

Erkekler Ne Diyor 8

• İşi ticaret e dökmüşler

1|0
    0|0
  • aynen şefim evde oturup mantı yapsınlar

0|1
    0|0
  • Haklısın :D:Dd

1|0
    0|0
  • Geçirsinler seni niye dertliyor

0|1
    0|0
  • o gidenler sırf bazı bayanlar beğensin diye kas yapmaya gidenler çoğunluğu gitmiyor bile türk erkeğinin kası genelde göbeği :D

0|0
    0|0
    • Benim motivasyonum ve gaz verilme sebebim kadınları kızlar sen tv karşısında got gobek büyüt cps ve kolayla

• Hee senin gibi tv kariısında cips kola yiyip içip gor göbek mi bağlayayım kezban hanım?

0|0
    0|0
    • hayır orta yolu bulun bay izbandut

• La kezban ben sana mı cevap verdim ağız suyu akması fln!!! Başkasıda yorum yaptı ona yazdım önce iyi oku yazılanları!!!

• Ben o kadar kaslı mıyım ki kezban hanım? Mr olimpia mıyım neyim anladım ki? Yaz googlea gör mr olimpia neymiş! Sırf altta kalmamayım diye yazdığın eleştirilere bak yaw 😄😄😄

• Yo değiller

0|0
    0|0
  • Butun zamanini orda gecirmek iyidirde protein tozlaru vb.. ilaclar almak itici sonucda saglik icin yapilir spirvo ilaclar sagligu boziyo ne icin yapiyolar hava atmak icin mi geri zekalilar

1|0
    0|0
    • La aptal herif o sporcu gıdalarını ilaç mı sanıyorsun hee gerizekalı seni!!! Git doktora sor bakalım sana nasıl kızıyor

• La gerizekalı pnlar ilaç değil bu bir! Her 30 gramda 22 ile 25 aradında protein geamajı vardır bu iki! Süt, peynir altı suyu, yumurta tozu, soya ya da et suyunun toz halinden üretilir bu üç! Sen bir git bakalım spor salonuna yazıl ilaç de hocana gotunu görürüm ben senin ergen seni

• Asil ergen sensin konusmalara bak hele

Kızlar Ne Diyor 2

• bence de.:D

1|0
    0|0
    • cok bos gorunuyorlar

• Sen gotu göbeği büyüt bacak kdr boyunla sonrada brad pitt kıbançı iste kezban hanımlar 😄onlarda bu yollardan geçiyor

• Keyfi bilir ya izbandut gibi olmaya calisan abilerimiz var mesela. o adam salonda yatip kalkicak baska yolu yok. digerleri zaten kiz dusurme pesinde hep. bosveeeer yasasinlar hayatlarini

0|0
    0|0
Yükleniyor...