Bana bu flörtü her şeyiyle anlatın. KS size güveniyorum...

Gerçekten arkadaşlar hiç beceremiyorum. Tecrübelerim bile hepsi elimde patladı. Yani bana bu işi herşeyiyle anlatır mısınız? Çok minnettar olurum duamı alırsınız. Yani işte böyle derse böyle falan gibisinden işte kıza iltifattır herşey... Lütfen yardımcı olun KS size güveniyorum lütfen... Kızlar mesela hangi türde bir tanışma olmalı sizde nasıl davranılmalı nasıl muhabbet kurulur nasıl sevgili olunur muhabbet aşamasında dikkat edilmesi gereken tanışmada dikkat ... herşeyiyle . Kısa cevaplar olmasın lütfen. Gerekirse 1tane olsun tam olsun... Hayır duamı alırsınız şimdiden ALLAH razı olsun

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle kendine güven .sakince git merhaba de abartılı şewlere gerek yok birz cesaret lütfen herşewe cesaret gösteren erkekler bunuda yapabilirsnz dimi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gerçek bi ilişki yaşayabilmen için öncelikle birini gözüne kestirip huyunu suyunu bilmen gerekir. Daha sonra sosyal paylaşım sitelerinden ona yakınlaşmanız gerek. muhabbeti kurun gerisi gelir zaten. Oldugunuz gibi davranırsanız gerçek aşkı yaşayabilirsiniz :)

0|1
    0|0
    • Olduğu gibi davranmak...

lan bu benim aklıma hiç gelmedi ha... Hep yalandanmış demek ki.. Çok sağol ya... Hiç gerek yok yalandan davranışlara çok haklısın sağol...

• Bence kızlar kendilerini koruyan erkeklerden çok hoşlanır bu yüzden doğru zamanı kollayıp kişiye değerli olduğunu hissettirmen gerekir. Ama gel gör ki bu tamamen tipe önem veren kızlar için hiçbir işe yaramaz. Sevgili olma faslına gelince kıza karakterine göre sürprizler yaparak bir adım atabilirsin. Reddetse bile peşinden koşarak . Kızlar böyle şeyleri hep erkeklerden bekler bu yüzden sevgili olana kadar kızdan seni kabul etmesinden başka hiçbir şey bekleme.

0|0
    0|1
  • Cok heyecanlisin ya sakin ol biraz :)

0|1
    0|0
    • ya sen anlat :)

• Mesela boyle heyecanli olursan bulamassin ki cunku bizler kararli olanlari yere saglam basanlari tercih ediyoruz.Gozlerinin icine bak iltifat et rahatsiz ettiysem kaybolayim de ne biliyim de bseyler :)

• bu da iyiymiş... :) sanada çok ayrı teşekkür ederim... :)

• Baştan ilgili davran ama abartma, beklemediği zamanlarda mesajlar at, gitmekten hoşlandığı yerlere götür, bi sıkıntısı varsa ilgili davran. Ne sürekli nerdesin diye üstüne düş, nede nereye giderse gitsin diye rahat bırak.Azcık kıskanç ol giyimine kuşamına biraz karış sonra kendin ol seviyorsan beraber ol ne derdi olsa sana gelebileceğini bilsin.Heran yanında olduğunu bilsin. Sevgi aşk olduktan sonra gerisi gelir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bunu snn bilmen lazm düşün bakalım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...