Neden babasının konuşmalarını dinletiyor ki?

babası kitap okuyan bir kabadayı gece 3 4 e kadar rakı içip sohbet ediyorlar beni arıyor ve konuşmaları dinletiyor. neden babasıyla olan sohbeti dinletir ki bir insan? sıhbet bitip babası odasına gittikden sonra BABALARIMIZI KAPIŞTIRALIM ama benim babam senin babanı yer her türlü diyor genelde gülüyor sonra iyi anlaşırlar diyor neden böyle yapıyor ki?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• cok sacma bırsey babasının durumu psıkolojısını bozmus sanırım ve cok cocukca bu yasta bole bır davranıs sergılemesı normal degıl

0|0
    0|0
  • muhtemelen babasıyla karşılıklı içiyorlar ve seni o anda arıyor. yoksa bu kafayla bu ilişki zor yürür. hatta yürümez gibi.

0|0
    0|0
    • hımmm 6 7 sene oldu yaaa ..yok ondan öncede arar sık içmezlerler arada içer

• 6 7 sene iyi dayanmışsın anlaşılan. ama ne bileyim böyle diyen biri hangi akla hizmet demiştir ki. ya da söylerken hangi amacı gütmüştür. bilemedim şimdi...

• Dinlemen hata

0|0
    0|0
    • neden hata

• 37 yaşında

• bence al karşına konuş, seninle ciddi düşünüyor mu, aileler tanışmıyorsa tanışsın artık, yaş gitmiş nereyi bulmuş, neyi bekliyorsunuz ki, birbirinizi seviyorsanız, yeterince tanıyorsan onu evlen

• armut dibine düşer diye boşuna demezler siz böyle insanlarla birlikte olun sonra beni koruyun deyip toplumu suçlarsınız kadına şiddet miş yok zevke göre polisi kapıda beklet aklını başına al adam akıllı birini bul

0|0
    1|0
    • ne alaka yaaa

• arkadaşım o senin dengesiz arkadaşın seni şimdiden ezmekle itam ediyor sen ilk okul mezunumusun kafan basmıyomu

• hiç güleceğim yoktu :)

0|1
    0|0
  • Haha ağır sorunlu. Hiç duymamıştım daha önce böyle bişey. :D

0|0
    0|0
  • ergende ondan..

0|0
    0|0
  • Babamı iyi tani bende onun gibi olacagim demek istiyor belki :-D

0|0
    0|0
  • Kıızm manya mısın niye sonuna kadar dinliyorsun hatta neden açıyorsun. Kapat gitsin yahu.

0|0
    0|0
    • sohbet süper ama

• saollasın da baba kısmı harbi doğru

• Babalara gelmişsin o zaman ne diyeyim bilemedim ki.

• cocuk musunuz ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sorunu var heralde kim babasıyla konusmalarını dinletir ki?

0|0
    0|0
  • biraz manyak heralde :D yanlış anlama tabi

0|0
    0|0
  • kafası bulanmış onun.dinleme bence kapat telefonu.

0|0
    0|0
    • neden babası güzel şeyler anlatıyor.

• aslında olay şöyle gelişiyor ben onu arıyorum konuşmak istiyorum sürekli arıyorum o babasıyla sohbeti bölemiyor onu kırmak istemiyor sanırım böyle bir çözüm buldu. onları dinlemek benimde hoşuma gidiyor. oğlum deyişi bi hoşuma gidiyor çok seviyor oğlunu

• hoşuna gidiyorsa sıkıntın ne ki o zaman anlamadım. ayrıca babasını kırmak istemiyorsa babasıyla olduğu zaman diliiminde konuşmayabilirsiniz

Yükleniyor...