Hiç hayatınızda dövüldünüz mü?

Hiiiç 6-7 kişi tarafından yada daha fazla kişi tarafıından dövüldünüz mü ?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet güzelce dayak yedim. Tenha bir sokakta gece vakti, beni gasp etek için bir kişi yolumu kesti. Bıçak çekti elinden aldım attım ve adamı tekme tokat dövmeye başladım sonra bir kişi daha bana vurmaya başladı ikisini bir dövmeye başladım ardından üçüncü bir kişi kafama sopayla vurdu ve yere yığıldım kalkmaya çalıştım ama kalkamadım, çünkü hepsi sopayla girmeye başladı sonra biraz doğruldum en son gelen tam vuracakken yakaladım sopayı baya bi arbede oldu birini kullanılamaz hale getirdim :) ama tekrar kafama darbe gelince doğrulamadım, kalkmaya çalışırken kaçtılar :D İki senedir kickboks ve bodybuilding yapıyorum bu halde nasıl dayak yedin diye soranlara da arkamda gözüm yoktu maalesef diyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayatımda hic kimseden ne dayak yedim ne de kavga ettim. Lise de arkadasın birisi kıza inanıp yumruk atmıstı bana ben de ona atmıstım cok yakın arkadastık. Sonra benden özür diledi yani en büyük kavga budur benim icin. Bir de yine lise de bizim sınıfta bi cocuktan para istemistim cuma günüydü pazartesi vericektim. Cocuk sorunlu biraz gitmis abilerini cagırmıs benden haraç kesiyolar diye :D bi tokat yedim sonra müdürün kulagına gitmis beni sucsuz buldular onlar suclu oldu :D

0|0
    0|0
  • Hiç böyle namertlik yapan olmadı çok şükür...

0|0
    0|0
  • hiç dayak yemedim :)

0|0
    0|0
  • dövmek dövülmek ikiside var:)

0|0
    0|0
  • yok dövülmedim kimseye bulşmasan sanada bulaşmazlar taktiğim bu

0|0
    0|0
  • genelde hep 3-4 kişi ve emanetlerle kahpece saldırıya uğradım yarada aldık yarada verdik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayır tokat dahi yemedim el bebek gül bebek geldim bugüne

0|0
    0|0
  • Yok. Zaten dövmeye kalksalar pelte gibi bırakırım kendimi hiç direnmem.

1|0
    0|0
  • En son yıllar önce babam dövmüştü, o kadar..

0|0
    0|0
  • O kadar degil, ama tokat yemisligim var.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Peki sen dövüldünmü?

0|0
    0|0
Yükleniyor...