Lütfen yardımcı olacak yorumlar yapın

7 aylık birlikteliğimiz var 10 gündür ayrıyız 2 gün boyu şiddetli tartışmalarımız oldu tartışmamızdan önce beni çok sevdiğini söylerdi ama en son şu kelimeyi kullandı psikolojim çok bozuk sana karşı şuan birşey hissetmiyorum sen aradığında yada mesaj attığında elim ayağım titriyor dedi ve şuan telefon numarasını değiştirmiş ulaşamıyorum ayrı şehirlerdeyiz sizce gerçekten sevmiyormudur dönermi 10 gün oldu sürekli telefonuma bakıyorum arayacak diye

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• sen bu kadar takılma oluruna bırak

0|0
    0|0
    • SANMAM ARICANI TELİNİ DEİŞTİRMİŞ BUKADAR YIPRANMIŞ HAT DEİŞTİRECEK KADAR

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• yanlış anlama ama büyük ihtimal sana karşı senin güvenine layık olmayan kötü bişey yaptı. daha iyi bi olasılık ailesi yüzünden..

0|0
    0|0
  • sımdı benım anlamadıgım sen nıye telefonuna bakamıyorsun.ıkıncısı de 10 gunluk kısa bır ayrılık surecınde hattını degıstırıorsa o ıs coktan bıtmıstır.yada sen bu 10 gunluk sure ıcerısınde kıza numarasını degıstırrıcek bıseyler mı yaptın bı gecmısını kontrol et.he dersen kı ben bısey yapmadım ozaman gecmıs olsun kardes zaten ayrı sehırlerdesınız.numarayı de degıstırmıs tamamen bıttı desene

0|0
    0|0
  • sevmiyodur başkasını bulmuştur hiç ümitlenme .

0|0
    0|0
Yükleniyor...