Bir polisle evlilik hakkındaki düşünceleriniz?

Sizce bir polisle evlenilmezmi? diyelimki karsınıza cok ıyı huyu karakterı herseyı düzgün bir insan çıktı ama mesleğinden dolayı çekinceleriniz var.. Ailenizde çok karşı evlenmenize sırf polis olduğu için..

1 hayata küsüp baska bırıde olmaz deyıp evde mi kalırdınız?

2 hayat bu madem aılem ıstemıyor evlenmem mı derdınız?

3 herseye ragmen bu benım hayatım sız karısmayın mı derdınız?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle iknan gerek aileni , zira kimin ne zaman ne ile karşılaşacağı ve gideceği asla belli değil. Onların aklına gelenleri anlamak mumkun ama, teşkilatta %98 emekli olup giden de var, biri için diğerini terk uygun bir çözüm değil.

Sen karakter ve sevgisi ile mertliğinden eminsen , ilkelerin uyuşuyorsa , tercihi değil onları uyuşturmayı öne alman en doğrusu. , zira en şerefli mesleklerden birinin uniforması ve rozetini taşıyor, üzerinde bir de Tc bayrağı var. Onuru yeter, siviller gibi araba çarpıp düştüğü yer asfalt değil , vatan toprağı olur bir şey olsa da ...

Bir de dğer tarafta 7 kuşağı sorgusuz cennete aldırır bu da var, ailen inançlı ise bunu da göz önüne almalı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• karakterine bakar o iş.millet kötü gözle bakıyor polislere şiddet uyguladıkları için. ama hiçte görmüyorum bu kötü düşünenleri "neden şiddet uyguluyorlar "derken.mecbur bırakılıyor.adamlar tatlı sözle mi dağıtsın o kadar adamı.birisi kriz geçiriyormuş,kriz geçirdiğini belirtse bile polisin ona vurmaya devam ettiğini anlatıyorlar.peki sorarım o arkadaşa madem ani krizler geçirebildiğin böyle bi hastalığın var.nedne öyle kavgalara karışıyorsun.kavgalara sözlü atışmalara vs. artık herneyse bunuda hesaba katmalıydı.herkes ah kriz geçiriyorum dese nolur onu söyleyin bide ? adamın doğruyu söyleyip söylemediğini nerden anlicak polis ? uzun lafın kısası ateş olmayan yerden duman çıkmaz.polis sadece kaşınanı jopluyor.karısını dövemek gibi yorumlar olmuş.o iş mesleğine değil o kişinin karakterine bakar.

0|1
    0|0
  • Ya adam olsun da mesleği polis olsun ne var. Polis olmak suç mu öyle herkesde polis olamıyor bu sene 300'e puan çıkartın diyorlar ne olur olmaz diye... Kısacası seviyorsan oda seni seviyorsa adam gibi adamsa evlen... Birbirinizi iyice tanıyın.. Ailende onu tanımalı iyi biri olduğunu görünce izin verebilirler...

1|0
    0|0
  • polislik meslegi ile geçimini saglayan biri ile elbette evlenilir fakat yapıp yada yapamayacagının kararını verecek kişi sensin zira zordur gecesi gündüzü yoktur sebaat etmek gerek anlamak gerek bilmek gerek normal bir meslek degildir kolluk kuvetlerinin meslegi onun için bunun cevabı sadece sende saklı

1|0
    0|0
  • Ailenin eğer adayın kendisiyle ilgili şüpheleri varsa, dikkate alınır. Ana-babaya of bile denmez ama sırf mesleğinden dolayı da böyle saçmalıkta yapmamaları lazım. Aileler evliliğe engel değil yapıcı olması gerekir. Bu hususta peygamberimiz buyuruyor ki : " Gücü yeten gençleri evlendirin" Dikkat edersen gücü yeten gençler evlensin demiyor da evlendirin diyerekten ailelere sorumluluk veriyor. Her şey düzgün, adam İslami bir adam ama sırf mesleğinden dolayı çok yanlış. Eğer senin aday gerçekten de düzgün birisiyse aileni ikna etmeye çalış.

0|0
    0|0
  • Daha makul ce olaylara yaklaşılıp,kafandaki sevgiyi bir kenara koy ve uzun soluklu olarak bir düşün..

Hayatı...

onunla ve onsuz

Neler yaşanabilir,kazançlar kayıplar...

Karakter uyumu da önemlidir tabii..Eğer herşey ok ise ...Aile ile de mantıklı ca konuşulabilir...

Sivri hareketler her zaman - puan getirir...

0|0
    0|0
  • Polislik çokta tehlikeli bir meslek değil ki. Her mesleğin tehlikeleri, iş kazası var.

1|0
    0|0
  • Çok sevdiysen herşeyi göze alırsın değilse boşver.

0|0
    0|0
  • 2.500 maa geliri + ikramiye ıvır zıvır devamlı zam iyi düşün ben şahsen polis olmak isterdim

1|0
    0|0
  • Dağlara taşlara...

1|0
    0|0
  • Kız olsam polis ve askerle evlenmezdim.

0|1
    0|0
    • ya oylede .. bır tek mesleklede olmuyorkı.. doktorla evlenırsın ıkı ay sonra bosanırsın.. bellı olmazkı o..

• annem gıbı konustun sende.. tabı masterlı prof falan.. onların cok ıyı olucagının garantısı yokkı.. belkı oda psıkopat olucak.. ıkı gun sonra cesedımı bulucaklar.. tovbe tovbe.

• Annem gibi konuşan bir kız bulsam evlenirim hemen:) Neyse senin konuya geçince seni buradan tanıdığım kadarıyla öyle yazdım ben. Ama anne bu tarz bir şey söylüyorsa sözünü dinlemelisin yine de son karar senin. Ben sorunun cevabını ilk yorumumda verdim zaten.

• kız olsam polise vermezdim panpa. ama erkek olduğum için sıkıntı yok verebilirim

0|0
    1|0
  • bence evlenilir belliki siz niyetinizi polise takmışsınız mutluluklar

0|0
    0|0
  • Analmadım ki Polislerde ne var ?

0|0
    0|0
  • genc kızlarda kı bu polıs askını hala anlamıs degılım

0|0
    1|0
  • en iyi polisin alayını

0|0
    0|2
  • Sende polis ol :))

1|0
    0|0
  • huyu huyuna suyu suyuna uygunsa evlen polisler masa başı da çalışıyor :))

0|0
    0|0
  • Baştan mantıksız. Ha ben arada cop yemek istiyorum dersen belki. Son odtü olaylarında nasıl sorunlu insanlar olduklarını gördük.

0|0
    1|0
    • ama herkes bir deılki?

• odtü terorist yuvasıdır polisler az bile yaptı..

• siyasete girmeyelim.. herkesin dusuncesı kendıne..

Kızlar Ne Diyor 6

• polislerden tiksiniyorum.

2|2
    0|1
  • Neden evlenilmesin ki?Hangi meslek olursa olsun başına birşey gelebilir.Bunun garantisi yok.

0|1
    0|0
  • imkanı yok polisle evlenmenin.değil evlenmek,üniformalı herhangi bir adamdan hoşlanmamın imkanı yok.mesai saati içindeki pizzacılar dahildir.hele ki polis,asker vs.imkansız.gönül ferman dinler.

0|0
    0|2
  • iki çünkü ailen senin kötülüğünü istemez

0|0
    0|1
    • ıstemez elbettekı ama buda ozgurluge gıden yolu kısıtlamazmı? kaldıkı ınsan olara hepımız yalnısşlar yapabılırz. onların begendıgı veya sevdıgı ınsanda cok yalnıs bır secım olabılır.

• Polis bir talibin mi var ?

0|0
    0|0
    • yani oyle bır dusunuyorum.. sızın dusuncelerınızı sormak ıstedım.

• ben 3 derim...

ama benim de en az ailem kadar çekincelerim olabilir :(

bi sinir anında silahını çıkarmayacaği ne malum?

bide mesleğinden dolayı psikolojileri alt üst oluyo polislerin.

ama yinede dediğin gibi huyu karakteri herşeyi düzgün bi insansa eywallah derim varmı ötesi

0|1
    0|0
Yükleniyor...