Annenizin lafından çıkar mısınız?

beyler sorum daha çok size yönelik, sizce annesinizin lafından çıkarmısınız? yada onun istemediği birşeyi inadına yaparmısınız? hayatınıza etki etmesine izin verirmisiniz? bu genel anlamında sorulan bir soru. mesela: iş hayatında, özel hayatınızda, arkadaş çevreniz .. kullandığınız araba , yediğiniz yemek giydiniz kıyafetler - anne sözünden çıkmayan bir çok erkek var ... ya siz ?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• ne ben onun sözünü dinlemeyecek kadar eşşeğim, ne de o beni üzecek kadar bencil. o bana güvenir zaten onun kesinlikle hayır diyeceği şeyleri yapmayacağımı da bilir.

"Annesini hoşnut etmeyen bana gelmesin" diyor Allah (c.c)

Anneye hürmet konusunda pirimiz Üveys El Karani'yi iyi tanımak gerek. şurda konunun mahiyetini Sinan Yağmur çok güzel anlatıyor. biraz vakit ayırırsanız gerçekten çok şey katacaksınız kendinize : link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ben ailemden uzak ve ayrı büyüdüm dedemle kalıyorum sadece ve kendi kararlarımı kendim alıyorum ailemden ayrı oldum içinde benimle olucak kızın o konudan bir sıkıntı yaşamıcağı kesin

0|0
    0|0
  • anne tavsiyesi anne sözü tabiıkide dikkate alırım ama mantık akıl süzgecinden geçirdikten sonra ancak şuda bi gerçek sevgilililerimin üzerinde daha büyük etkileri vardı hep yapmıyacağım dedim şeyleri yaptırırlardı hep :D

0|0
    0|0
  • Bende sözünden hiç çıkmadım...

0|0
    0|0
  • Özgür irademe karşı çıkan herkese karşı çıkacak iradem var.

0|0
    0|0
    • heyyt be ! yani sahip oldugum seye sahip cikarim laf söyletirmem gibi :D

• annem benim herşeyim...:)

0|0
    0|0
  • Tabi ki annemi dinlerim. Ama bir konuda anlaşamadığımız oluyor o da temizlik.. odanı temizle falan gibi muhabbetler

0|0
    0|0
  • Annem ve babamdan sadece öneri alabilirm bunun dışında dediklerini yapıp yapmamak bana kalmış.

0|1
    0|0
  • Annem bana onu yap bunu yap şunu giy demez bu yüzden annemi çok seviyorum...

0|0
    0|0
  • annemın sozunden kolay kolay cıkmam.aglarsa anam aglar elın kızı playback yapar

0|0
    0|0
  • Özel hayat hariç hepsinde anne sözü dinlerim. Daha doğrusu danışırım.

0|0
    0|0
  • evet ama sınırları var

0|0
    0|0
  • ileride anne olacaksın. dikkat et. hele ki erkek çocuk annesi olduğunda anlarsın.

0|0
    0|0
  • Yengeç erkeği olduğum için evleneceğim kadını bile annem beğenmezse bırakırım

0|0
    0|0
  • Annemi severim fakat herşeyime karıştırmam, kendi kişiliğimi var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...