Facebookita neden 2 gün sonra o paylaşımı yapınca bana mesaj attı?

ben birine mesaj attım cevap yazmadı, ondan hoşlandığımı biliyor ama o bana bişi hissetmediğini söyledi,neyse 2gün sonra ben facebookta 'görünce aklım firar düşününce kalbime zarar 'yazdım oda bu paylaşımımdan 3dk sonra kusura bakma mesaj atmışsında işte yoğundum filanda fistoda diye mesaj attı,sizce bu nedemek neden 2 gün sonra o paylaşımı yapınca bana mesaj attı?ne düşünmüş olabilir ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman gerçekleri görmek için ufuğa değil önüne bak derdim herkese, bugün tersini söylüyorum: önüne değil ufuğa bak. Bu adam sana karşı birşey hissetmediğini söylemiş, bir takım ıvır zıvır olaylardan hoşlanıyor mu, şu anlama gelir mi diye fanteziler yaratmanın, umutlanmanın gereği yok. Velev ki sana ilgi duymadığı halde bu adamla çıktın, sonsuza kadar mutlu olacağını mı sanıyorsun? İlk aşkında eker seni.

Ufak olaylardan çok ümitlenmiştim beni seviyor diye. Halbuki çılgınlar gibi sevdiği bir sevgilisi varmış, yıllar sonra öğrendim bunu. Benim başıma gelenin senin başına da mı gelmesini istiyorsun? Böyle olayları kafana takıp kafanı boş yere bulandırma. Derin umutlardan sonra gelen derin hayal kırıklıkları, psikolojide çok derin yaralar açıyor, kolay kapanmıyor o yaralar.

Takılma ufak olaylara. Varsa kısmetinde o arar seni zaten. Tek bir insana kitlenip kalmayın. Kimseyi haddinden fazla sevmeyin ki yaralanmayasınız benim gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bencede ustune alınmıs.. Kesın Boyledır bence..

bu Arada '' falan fistoda '' Bu Soz Hosuma gıttı :D

0|0
    0|0
    • :D üstüne alınmış alınmasınada bu iyimi olmuş kötümü sence ikigun mesaj atma sonra sen kalk kusura bakma de yogunluk sebebini acıkla mesaj at sence neden böyle yapmıs olabilir

• peki nasıl davranayım komuşimmi mesaj atimmi bakimmi napim?

• Bır erkegı nasıl etkıleyecegım dıyen Bır Kız varsa Dunyada halen helal Olsun :) Bızım acımızdan Bu Zor ama Kızın Bunu daha Kolay yapabıldıgını Dusunuyorum. En onemlı sılahın Elbette gozler dık dık bakmayacaksın samımıyetle ıcten bakacaksın yanı Gozlerınle Anlatacaksın Anlatmak ıstedıklerını En basta mesaj atma bence cıddı olmaz konus ve gozelrının ıcıne bak Kalbın cok carpsada bak ben bugun heyecandan gozlerıımın dolmasına ragmen sevdıgımın gozlerıne bakarak ona acıldım tam bakamasamda baktım

• Fazla kaptırma kendini, çok da üzerine düşme, böyle 4-5 günde bir yaz bir süreliğine, kendi yazarsa ne ala, yazmazsa ugraşma önüne bak sen, ugraştıkça totosu tavan yapar.

0|0
    0|0
  • 2 gün düşündü taşındı... bu kızla birlikteliğim olur mu diye... sonunda karar verdi... tamam dedi olur :)

0|0
    0|0
  • seni kırmak istememiş. iş bahane.

0|0
    0|0
    • iyide 2 gun sonra ne diye atıyoki üstelikte ben aşk sözu yazıyorum uzerine atıyor kırmak istemiyorsa o dakka atsaydı

• biraz zaman ver kendine, bekle gör, tavrını yakın zamanda görürsün. bu arada sen mesaj atmaya devam etme. ondan bekle.

• Hiç bir şey sana ilgi duymadıysa düşünmemiştir :(

0|0
    0|0
    • peki neden o paylaşımı yapana kadar sesi çıkmadıda o paylaşımı görunce mesaj attı

• Seni unutmuş olabilir ana sayfada ismini görünce dur yazıyım demiş olabilir.

• yok artık ciddimisin,ama aşk paylaşımı bu ve oda bunu üzerine alınmıştır yuksek ihtimal

Kızlar Ne Diyor 2

• Alınmış ki atmış sana.

0|0
    0|0
    • üstüne alındıgı kesinde bu durum ii birşeymi yani etkilenmiş olabilirmi?

• adam belkı gercekten yoğundu herşeyde bu kadar derin düşünmee :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...