Elalem ne der diye yapamadığınız şeyler nelerdir millet?

Biliyorsunuz ki toplumumuz birbirinin hatasını bulup fişlemek için yer arıyor peki neler var Elalem neder diye yapamadığınız? Bakalım kaç kişiyiz :)

Güncellemeler:
Arkadaşlar puanlayın lütfen daha çok cevap almak istiyorum :) Konumuza uygun bi parça link :)

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• :D çok güzel soru:) bastırılmış davranışlar ortaya çıkacak beğendim:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Elalem sadece konuşur.

0|0
    0|0
  • elalemin taa...

0|1
    0|0
  • Elalem ne der dıye elı kolu bagrı oturuyoruz gecen elalem yuzunden fırca yedım elalem ne derse desın hadı hadı hadı hadı dıyorum ben desemde benım aıle demıyor :) bıktık elalemden

0|0
    0|0
  • annem bana köye gıderken mini etek gıydırmezdı bı çok kez de çıkartıığım olmuştur aa kzıım köye gıdıyoruz bak bak harun un kızı ne gıymış öyle derler diyordu :DD hey allahım ya

0|0
    0|0
  • yaşadığım yerde elalem laf eder diye istediğim gibi giyinemiyorum burada türbanlı dahi olsan bakışlardan dedikodudan kaçamiyosun. Tabi istediğim gibi giyinmekten kastım Öyle Acik seçik şeyler değil. Daha çılgın tarzımi yansıtan şeyler.

0|0
    0|0
  • yok vllaha elalem ne der dye yaşamyrm çnkü bn

0|0
    0|0
  • Hiçbişey yok şöyle bi düşününce olduğum gibiyim kimin ne dediğide hiç umrumda değil

0|0
    0|0
  • Elalem mi? Hah, umurum dışı..

0|0
    0|0
  • ben düzgün yolumdan gittikten sonra kimse birşey demez dedirtmemde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu cümle hep bana bu şarkıyı hatırlatır :D

link

Eğer milletin görüşlerine bakarak yaşarsan hiç bişeyden tat alamazsın sal gitsin kim ne derse desin bu kadar duyarlı olma

0|0
    0|0
    • Tam paylaşacaktım sen benden önce davranmışsın :)

• ilk gençlik yıllarımda saclarım uzundu okuldayken tatil için memlekete dönmüştüm babam elalaem ne der diye kestirtmişti saçlarımı :/ kazıtmıştım bende inadına uzatamadım sonrada içimde uhtedir.

0|0
    0|0
  • Esimin ustsuz tangayla guneslenmesini isterdim ama elalem neder

0|1
    0|0
  • Ben ve esim elalem neder diye cok seyi ya icimize attik yada gizli yaptik

0|0
    0|1
  • bizim mahalle cok baskici bu yuzden 2 gunde 1 ewe kiz atiyorum 1 hafta atmasan bu cocuk pne galiba diolar hay ben bole mahalle baskisinin bizde insaniz yeter ya

0|0
    0|0
  • Elalem benim umrumdamı

benim hayatıma kim karışabilir delikanlı arkadamdan değil yüzüme karşı konuşsun

0|0
    0|0
  • Elalemin ta ... :):)

0|0
    0|0
  • açık alanda içlikle dolaşmak :D

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin sahasına galatasarayın bayrağını dikip Beşiktaş diye bağırmak istiyorum!

0|0
    0|0
Yükleniyor...