Sizce taekwondo nasil bir spor?

yani karateye falan gitmek isterdim ama bana en yakin olani taekwodo bide ben iyi tekme atiyorum
sizce kiz icin dobus sporlarinin iyisi hangisi

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• 9 Yıldır Kick Box Sporu İle İlgileniyorum Bir Çok Kadın Gördüm Başarılı Olan Burada Kadın Erkek Yok Önemli Olan Hangisi İle Uğraşmak İstediğindir.

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Güzel bir spor

0|0
    0|0
  • tekvado cok uygundur zamanında gıttın mavı kuşakta bıraktım vucut esnekliğini ve cevikliğini arttıran bir spordur aynı zamanda kendını koruyabılırsın

0|0
    0|0
  • teknik bir spor 2 sene yaptım ayaklarının iyi olması gerek

0|0
    0|0
  • Dobus sporları kovalasın seni :) taekwondo ya başlasan bile hobi olarak yaparsın bu yaştan sonra

0|0
    0|0
  • Türkiye için önü fazla açık olan bir spor değil. Kendini ne kadar geliştirsen de birşey olamıyorsun Malesef

0|0
    0|0
  • kickboksa git. 5 sene yaptım.

0|0
    0|0
  • iyi bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende gidiyorum iyi bir spor kendini korumayı öğreniyorsun tavsiye ederim 😊

0|0
    0|0
    • yani sokakda birini cok iyi dove bilirmisin?

• bana en yakin olani taekwondo

• bu sorumu cevaplarsn sevinirim iyi tekme ata biliyorum hangisi daha uygun

• 7 yıldır teakwondo

0|0
    0|0
    • Yapıyorum ilk karateyle basladim ama tekmelerim cok iyi olmasina ragmen bloklarım kotu oldugu icin yapamadim ama teakwondo kesinlikle mukemmel bir savunma sporudur

• Teakwondo sadece tekme ağırlıklı bir savunma sporu ama kickbox da yumruk falan da var heralde çok bilmiyorum. Tekmelerim kadar iyi yumruk atarim diyorsan kickboxa git ama ben çok iyi tekme atarim tekmeme guvenirim yumruk falan atamam diyorsan teakwondo

Yükleniyor...