Kızların hoşlanıp hoşlanmadığı nasıl anlaşılır?

Bütün erkeklerin genel sorunu :P Kızların hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamıyoruz sizce nasıl anlaşılır?

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

• butun erkeklerın bole bı sorunu olamaz herhalde kı butununu kapsasaydı dunya 7 mılyar nufusa dogru ılerlemezdı ama bunun kesın bır kuralı olmaz hoslanma hıstır ve o anda yasanılarak anlasılır bır klark olur ongorunu kullanır hıslerını bırlestırırsen sellektoru yaptıgında fılm baslar yoksa bu ıslerde planlanılarak yapılan seyler pekte gercekcı olmuyor sahte hareketı kızlarda enayı degıller uyanıyorlar ama sadece o anda oluyorsa bısıler elı yok bıze asık olmaktan baska seceneklerı kalmıyor erkek mılletıyız nede olsa bız olmadan yapamazlar yapamazlar yapamazlar bunu da bılmek ne kadar cok mutlu edıyor varya femınıstlerede kapak olsunnn :)))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• bakışlarıyla davranışlarıyla belli eder zaten ama her fırstta seninle konuşuyorsa sende birşeyler hissetmişsen hissetlerin seni yanıltmıyordur

0|1
    0|0
  • bakışlarıyla ve hareketleriyle belli eder .

1|1
    0|0
  • belli etmez

0|1
    0|0
  • senden hoşlanıyorsa bakışlarını yakalarsın mutlaka. sen de ona baktığında gözünün içine kısa süre bakıp sonra gözünü kaçırır. ama kişiden kişiye de değişir. gözünü kaçırmayıp bakmaya devam da edebilir :) fırsatını yaratıp senle konuşmaya çalışabilir. bazen yaptığın espriye bile çok çabuk kırılabilir. seninle vakit geçirmeye çalışabilir. her fırsatta sana gülümser vesaire vesaire. kişiden kişiye değişir dediğim gibi. :)

0|0
    0|0
    • Yahu bana bakıp gülüyor ama benle hiç vakit geçirmek istemiyor gibi ben hep konuşmayı başlatıyorum ve uzun süre konuşuyoruz ama hep ben başlatıyorum hiç o başlatmıyor çok nadir o başlatıyor

• Utanıyor olabilir. İlgisini saklamak için de muhabbet açmıyor olabilir. Ya da diğer ihtimal hoşlanmıyordur. Başka neler yapıyor mesela?

• arkadaşımada oldukça yakın mesela hiç konuşmadığım gün onunla naber diyor küsmüsün filan diyor ondan sonra gözlerimiz hep deyiyor birbirine

Erkekler Ne Diyor 2

• Hislerine güven dostum .d

0|0
    0|0
    • Hislerime güvenirsem ben ölürüm iddaaya yapıyorum hislerimle maça alt veriyorum +7 bitiyor hislerime asla güvenmem

• Aynen kimisi diyor size gülüyorsa hoşlanıyordur kimisi diyor güldürüyorsanız hoşlanır :D bu tür çelişkiler dışında nasıl belli edersiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...