Mantığınızın kabul ettiği biriyle beraber olur musunuz?

Arkadaşlar diyelim ki sizi seven biri var ama gerçekten seviyor karakteri tam. Çocuğun kişiliği karakteri kendisi hakkında hiç bir sorun yok. Sadece biraz sessiz biri.. Mantığınız kabul ediyor ama duygularınızda hiç bir şey yok ? Siz hangisini seçerdiniz.. Duygularınız mı mantığınız mı ? yani mantığınızın kabul ettiği biriyle beraber olur musunuz ?

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• inanmassiniz ayni durumu bende yasiyorum sadece benimki sessizlik degilde dis gorunus hakkinda biraz boyle.. bizde 1 kere korustuk nasil devam etsem bilmiyorum :S

0|0
    0|0
    • Ay evt ya :/ Dış görünüşe pek önem vermesemde dış görünüşünü de kabul edemiyorm.. yani dış görünüşünde beni ona çeken bişey bi sempatiklik yok naspsam bilmiyorm. Onu üzmek istemiyorum çünkü çok çok iyi biri

• Canım ya sağolasın inşALLAH bende dua ediyorum ALLAH razı olsuun..

• canim ben dun o cocuga arkadas kalalim dedim, cok israr etti ama yinede arkadas kalmanin en dogru oldugunu mantik olarak evet ama duygusal olarak ona birsey hissetmedigimi acikladim, aklima geldi sanada yazayim dedim dunden beri okadar rahatim ki anlatamam olmuyorsa zorlamamak lazim insallah seninde hakkinda hayirlisi olur MUTLU YILLAR :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• tanışırım konuşurum zamanla mantıgımın kabul ettıgını duygularımda onaylıycaktır zaten. mantıgın oldugu yerde mutluluk ve duygu kabarcıkları vardır :D

0|0
    0|0
    • Şu an tanışma aşamasındayız. Umarım dediğin gibi olur. Ona karşı bir şeyler hissetmek istiyorm ama olmuyor

• istemekle olmaz zaten :) zamana bırak insanları tanıdıkca senı ona ceken seyler ortaya cıkar.

• mantıgın olmadıgı yerde ınsan kaybeder.insanı guclu yapan en onemlı sey duygularına hukmedebılmesıdır

0|0
    0|0
  • Ölümüne mantık

0|0
    0|0
  • Tbikide Mantık

0|0
    0|0
  • Mantık İyidir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tabiki ikiside önemli ama duygu olmadan olmaz

0|0
    0|0
  • yerine göre

0|0
    0|0
  • duygularımm ağır basar her zaman her yerde

0|0
    0|0
  • Mantık. Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • aynı durumu ben yaşıyorum şuan o kadar iyi düzgün fakat sessiz yine de denemeye değer derim ben

0|0
    0|0
    • Of aynen ya tanışma aşamasındayız zaten ama ne bileyim kalbim kabul etmiyor mantığım kabul ederken

• Doğru diyosun iyi diye illa olmalı gözüyle bakıyorum yanlış yapıyorum. Dediğin gibi biraz zaman geçireyim olmucaksa kendimi üzmeyeyim. Çünkü onunla görüşünce eski sevgilim aklıma geliyor. ALLAH onu kahretsin bırakmasaydın beni şimdi ben bu durumda olmucaktım diyorum. Ama bu çocukla görüşmeyince hiç aklıma eski sevgilim gelmiyor çok mutlu geçiyor zamanlarım. Deliriyomuyum anlamadım

• Seni o kadar iyi anlıyorum ki ben deli gibi sevdim ama kaprislerim kavgalarımız bitirdim sevgisini bıraktı beni intikam bile aldım ondan hala seviyorum ama nefrette ediyorum sanırım ondan sonra bir sürü kişiyle konuştum hiç birinde bu hissettiğim olmadı kafama tam bu uygun diyeceğim o ki eğer aklına gelmiyorsa hiç bırakma bence anlaşmak kafaların uyuşması çok zor çünkü

Yükleniyor...