Sınıf ortamında hiç alışık değilim..

Sınıftan biriyle konuşuyorum konuşmayı da geçtik deniyoruz şuan fakat gizli halde yürütüyoruz bunu çünkü sınıfta benden hoşlanan biri daha var ve onun üzülmesini hiç istemiyorum çünkü annesini kaybetmiş o yüzden çok kırılgan biri birde sınıfta 4-5 kız var ağızları durmaz yani bunlardan rahatsız olduğum için gizli kalsın istedim fakat bugün herkes öğrendi sınıfta hemde hoca yüzünden şöyle bir sorun var çocukta sessiz sakin biri bende konuşkan şen şakrak birisiyim dışarda benm sayemde iyiyz ama sınıfta bende kasılıyorum önceden gizli diye konuşmuyoduk pek şimdi de öyle eskisi gibi olsam bi sıkıntı olur mu acaba gerçi o bana uyuyor ama şimdi sınıftakilerde bizden birşeyler bekliyor adını koyun diyor da of bilemiyorum kafam karışık iyice

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Eskisi gibi olmanda sorun olmaz konuşkan olman iyi , çocuk utanıp konuşamıyor ise bu bir birinizi tamamladığınız ve konuşacak konu hakkında sıkıntı çekmediğinizi gösterir...

Annesi Ölen arkadaşına gelince, malesef her kes yakınlarını kayıp ediyor, sen çocuktan hoşlanmamış sın ve kimseyle çıkmıyıcaksın gibi bir kural yok sadece dikkat edebilirsin...

0|0
    0|0
    • yok eskisi gibi derken önceden hani gizli diye konuşmuyorduk ama şimdi bir engel yok fakat konuşacak pek bişeyde yok e okulda da durup durup napıyosun diyemem yine fazla konuşmayı pek düşünmüyorum yani hem o arkadaşım içinde kötü bir durum beni kıskanıyor çünkü ama dışarda tabi ki konuşkan olarak devam ederim

• Sen bilirsin bu durumda zaten kararını vermişsin :=)

Erkekler Ne Diyor 2

• bu ne simdi brezilya ask dizisi mi

0|0
    0|0
  • burda soru neydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• alisik olmadigin islerden uzak dur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...