Arkadaşınız size nasıl davransa çizmeyi aşar?

evet arkadaşlar bir arkadaşınız ya da vb. kişi size nasıl davransa ya da ne dese çizmeyi aşar?

0|0
20|27

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaş derken düşündüğüm 5-6 kişi var ki onlar gerçekten arkadaşım gerçekten dostum . ne yaparsa yapsın çizmeyi aşmaz çünki bunu bende yapsam onlarda bana aynı tepkiyi verir . Ama sıradan bir arkadaşsa hani bu kadar derin bir bağ değilse saygısızlığa tahammül edemem ne olursa olsun .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• dengesiz bir yapım var bugün lan dersin gülerim yarın lan dersin ağzının ortasına çakarım.. bırak lanı adam elini omzuma koydu diye nasıl tutulmuştum, tabi bir gün :/ bu yüzden soruna cevap veremicem maalesef..

0|0
    0|0
  • benim ona yaptığım iyilikleri suistimal ederse...

0|0
    0|0
  • el şakası yapmayacak kafa ya da enseye... yoksa ...

bir de çok yakın arkadaşım değilse cıvık cıvık konuşmayacak benimle...

0|0
    0|0
  • uzak duruyom herkesten.

0|0
    0|0
  • Buna sürekli arabada konuşma dikkatim dağılıyor diyorum yine bir gün yoldayız nasıl kafa ütelediyse sapağı kaçırdım çizmeyi aşmışız kendimizi Fransa'da öyle işte hep beraber aştık

0|0
    0|0
  • özel hayatıma karışırlarsa, ırkçılık hemşericilik yaparlarsa, şımarıklık, ben eğlendiğim de eğlenmezler ise,

0|0
    0|0
  • Küfürü sevmem arkadaşlıgımı küfür varsa bitiririm.Sonra kız yüzünden beni satarsa bitiririm.Yalan sölerse bitiririm dahada başka bişe istemem :)

0|0
    0|0
  • Kıskandırma triplerine girerse olay biter

0|0
    0|0
  • kişiligini kaybederse hele benimle dalga gecmeya calışırsa kücük düşürme heveslisi olması ve daha bir cok sayılabilir

0|0
    0|0
  • Sağlam arkadaşımsa istesede aşamaz çizgiyi katlanırım.

0|0
    0|0
  • küçük düşürürse beni ya da dışlarsa çizmeyi aşar .

0|0
    0|0
  • Fazla cıvık davranırsa

0|0
    0|0
  • eskı sevgılım hakkında kotu bı laf solerse cızmeyı asar eskı sevgılımı sevıp sevmedıgım onemlı degıl

0|0
    0|0
  • çizmemin içine girerse, çizmeyi aşar hacı..

0|0
    0|0
  • sulu şakalardan haz etmem.en yakın arkadaşımda olsa kızarım

0|0
    0|0
  • Sevgilim hakkında kötü konuşursa

0|0
    0|0
  • Ukalalık yaptıgında :D

0|0
    0|0
  • dansöz olursa

0|0
    0|0
  • Saygısızlığa tahammülüm yok

0|0
    0|0
  • sevmediğim aynı şeyleri 10 kere tekrarlarsa çizmeyi aşar

0|0
    0|0
  • 1907 derse:)

0|0
    0|0
  • Allah herşeyin hayırlısını wersin :)

0|0
    0|0
  • ana avrat söverse (:

0|0
    0|0
  • saygısızca yaklaşırsa

bu arada sen niye en iyi cevabı seçmedin :(

0|0
    0|0
  • benim yanımda başka erkekten böyle beğeniyle bahsederse kalemini kırarım bide aileme karşı dikkatli davranması lazım bunlar onun sonu olur

0|0
    0|0
  • pandik atarsa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Başlığı görünce aklıma geldi, arkadaşım aslı dün "çizmeyi bu sefer çok fena aştılar" demişti olay şöyle. Bizim bir grup akıllı kızımız aslı lavaboya gittiğinde telefonunu alıyor. Rehberden manitasını buluyor sonra kendi numaralarınıda aynı isimde kaydediyorlar. Tabi bizim saf kızımız döndüğünde olayı çakmıyor. Manita ayağına kızlar baya kafaya aldıktan sonra, esas erkek arkadaşı mesaj atıyor nerdesin aşkım? diye. Tabi kız kaç kere söylycem hayatım ya:SS diye tribi atınca tartışıyorlar biraz. Bizimkilerin foyası meydana çıkıyor akşam.. Baya gülmüştüm bu duruma :DD kötü bir şaka "çizmeyi aşma"da yeterli bir sebep..

0|1
    0|0
  • nasıl davransamı,benim arkadaşım ddiğim helede erkekse asla cinsellik üzerine ve asla küfürlü konuşturmam,herkez yerini bilmeli diyorum ve bende yapmam öyle birşey he eğer yaparsa uyarırırm devam ederse yapacak şey yoktur

1|0
    0|0
  • çok ısrar edenleri sevmiyorum çizmeyi aşar

0|0
    0|0
  • Beni herhangi bir konu da yargiladiysa, telefonu suratima kapattiysa, saygi sinirlarini aştiysa çizmeyi de aşmıştır..

0|0
    0|0
  • Artık ona üzüntülerimi anlatmaya korkuyorsam, eksik yanlarımı onunla rahatça konuşup rahatlayamıyorsam..

Sürekli söylediğim şeyin belaltından birgün bana geri geleceğine dair düşüncelere boğulduysam kısacası artık güvenmiyorsam o arkadaşlık biter..

Sessizce çekerim kendimi geri ki çok yaptım bunu ve asla da pişman olmadım..

Ben çok sabreder bir kere silerim...

0|0
    0|0
  • Yalan söylerse anında biter benim için...

0|1
    0|0
  • önceden cızmenın boyutunu gecen olsada sesım cıkmazdı sınırlerım gerıldı en ufak seyde patlıyorum ölcemmı kı

0|0
    0|0
  • Benim sevdiğim yada sevgilime yavşarsa .. ki öyle bi insanı dostum yapmam zaten sıkıntı yok o yüzden.

0|0
    0|0
  • beni azarlaması. sabredebildiğim kadar ederim en son patlarsam kötü olur

1|0
    0|0
  • para mevzusu en sevmedıgım sey

0|0
    0|0
  • Kişiliğime karşı bir saygısızlık yaparsa, aileme karşı hakaret ve küfür ederse gerçekten çizmeyi aşar.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım bana kanunlar koyarsa çizmeyi aşar.Benim ailem banim önüme kural koymuyorsa arkadaşım nasıl koyabilir?Böyle bir şey yüzünden arkadaşımdan küstüm ve konuşmam.

0|0
    0|0
  • Beni kullanırsa

0|0
    0|0
  • aşırı samimiyet kurmaya çalışıp bel altı espriler yaparsa

0|0
    0|0
  • her şey saygıyla başlar. olmadım mı olmaz öyle arkadaşlık da.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım yok...

0|0
    0|0
  • Beni arkadan vurursa,güvenimi kaybederse,arkamdan iş çevirirse o çizme patlar

0|0
    0|0
  • Yapmacık ve kendini bi'şey zannetme kafaları. Falan.

0|0
    0|0
  • Yapma dediğim şeyi sürekli yaparsa , dk başı trip atarsa katlanamam

0|0
    0|0
  • Inatçi ve sinsi olursa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...