Teklifini kabul edip her şeyi unutmalı mıyım?

Bizim sınıfta bi çocuk var. Ben geçen sene ondan hoşlanıyordum ama o gitti ve benim eski ve o kadar da yakın olmadığım bir arkadaşımla çıktı. Geçen sene benden hoşlanmıyordu çünkü evet kabul ediyorum biraz kiloluydum ve saçlarım da çok kısaydı (ki erkeklerin geneli uzun saç seviyormuş) 7 ay içinde 24 kilo kadar verdim. Şimdi 50 kiloyum ve eski halimle yeni halim arasında haliyle koca bi fark var. Kilo verince tipsiz deyip bakmayan erkekler bile konuşmak için sıraya girer oldular. Ama onların beni ben olduğum için sevmediklerini biliyorum. Onlar kişiliğim için sevmiş olsalardı önceki halimle de ilgilenirlerdi. Ama onların sevdikleri güzel olan ben. Her heyse geçen sene hoşlandığım bu çocukta işte ne kadar değişmişsin çok hoş olmuşsun falan dedi. Ardından çıkma teklifi falan.. Peki ben şimdi ne yapmalıyım? Hemen kabul etmekte istemiyorum, sürünsün istiyorum zira geçen sene onun yüzünden pek bi ağlamıştım. Evet önerileriniz? :)

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• koyver gitsin . Seni daha önceki halinle hiç tanımamış birisini bul kendine . Eğer kabul edersen bu yaşadıkların sürekli aklına gelicek ve ondan seni artık sevme nedeninin çok değişmiş olduğun için olduğunu hatırlıcaksın . Bu düşünce hem seni hemde bir ilişkiniz olursa onu bitiricek .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• daha onceden o kıloları verecektın bence kı bı sene once mutlu olacaktın azmın ıcın kutluyorum cocuk ıcın değişim gecirmissin şimdi onun sevgilisi yoktur süründeyim derken bakmışsın alçak irtifada başka panter kapmış elinden yeterınce kılo verdın kosmaya gerek yok kosturayım derken usandırmaya gerek yok sonra uzulen yada mutlu olan en basta sen olucan unutmadan bunu hareket et kıvamında dövülür demir unutma

0|0
    0|0
  • :) Biraz Sürünmeyi Ak etmiş Doğrusu, evet biraz süründür :) Fazla aşıraya kaçmamak kaydıyla sonra kabul et :)

0|0
    0|0
    • Süründürmek için önerilerin var mı peki? :D

• Peki :D

• :) Fazlada güzel olma . Fazla güzellik başa bela. :)

• kalbinin sesini dinle şu an guzelım ondan ılgılenıyor deme bence her ınsanın ayrı bır guzellıgı vardır.O zamanlar cocugun dıkkatını cekmemıs olabılırsın

0|0
    0|0
  • yılan gıbı surundur kızz onu

0|0
    0|0
    • Aynen aynen yapıyorum da zaten :D Peki senin süründürme konusunda var mı bi önerin?

• Ama bi şey yapmışsındır ki bunlar olmuş. Söyle lan naptın kıza :D

• hemcinsini koruma hemen heralde yanlıs tanımısım:(

• bence hemen kabul et cocuk sayesınde 24 kılo vermısın bu cocuk daha ne yapsın yagmur mu yagdırsın

0|0
    0|0
    • Acı çektirmeyebilirdi mesela :(

• Tamam hacım iyi akşamlar...

• iyi aksamlar hacım

• +1 :)) çok guldrdn bni ya :))

0|0
    0|0
    • Nedenmiş hayrola?

• Örme bi şey :D

• kış gldi örmm ilazımm

• öbür erkekler değişince seni sen olduğun için kabul etmiyorlar diyosun, ama hoşlandığın kişi olunca geldi teklif etti bende ondan hoşlanıyorum oluyor işte :D seni senin için sevseydi önceden gelmezmiydi o da :D mantık hatası FAİL

0|0
    0|0
    • Ben öyle demedim onun da kişiliğim için gelmediğini biliyorum ama o farklı ona karşı daha anlayışlıyım ve sevdiğim için hep bi şans verme çabasındayım bunu da sen anlayamamışsın beyin FAİL

• Madem erkekleri seçmende ayırt edici bişe değil seni sen olduğun için sevmemeleri o zaman niye yazıyosun, git sevdiğinle atlıyonmu zıplıyonmu naparsan yap tavşan.

Kızlar Ne Diyor 4

• bnce buna şans verme

0|0
    0|0
    • Ben de aynı fikirdeyim ama yeter ki acı çeksin bu yüzden bile çıkabilirim

• hayır bnce hıc bulaşmaman daha cok sıkar canını tabi eğer gercekten bıseyler hıssedıyorsa, ama senı sen oldğun ıcın sevcek bırını bul bu değişimi bılmeyen bırı olmalı

• kabu etme sürünsün sende farkındasın kişiliğinle değil yüzünle ilgili ne kadar güvenebilirsin ki

0|0
    0|0
  • evt kabul et ve herseyi unut. yakisir.

0|0
    0|0
  • Beni dinle, seni simdi bunun teklifine cevap bile vermiceksin. Bosver, çok koyar ona.

0|0
    0|0
    • Evet olabilir koysun tabi hakketti o :D

Yükleniyor...