Haftada 1 bira icmek yağlanma yapar mi? Karın ve diger kaslara olumsuz etkisi olurmu?

Ozellikle konu hakkında bilgisi olanlar gorus belirtirlerse cok sevinirim.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Abi o nası genetik ya sağlam şekilde çalışırsan 10 tane karın kası çıkartabilrsin boşver birayı spora devam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Yağlanmak kalori fazlalığıyla alakalı bir durum yoksa bir insan alması gereken kaloriyi geçmedikten sonra hergün baklava yese gene kilo almaz hatta zayıflar bile eksik kalori alıyorsa.

0|0
    0|0
  • haftada bir bira etki etmez bile.

0|0
    0|0
    • Songoku kardesimiz geelcen sene 6 tane ictim gobek çıktı demiş. Senede 6 tane gobek cikarirsa yandik ya. bu mideyi yapmak icin herseyden feda edip aylarca belki yil calisip 1 birayla göbek cikarsa yaptıgımiza ihanet gibi geliyor bana

• tamam da hocam sürekli ve fazla içilirse göbek olur ki.

• Bira kullanma hocam..

0|0
    0|0
    • Zaten içmeden once dusunmekten bir hal oldum :) normalde icki icmem. Taa 15 yil once falan icmistim biraz. Neyse eski bir arkadasla nevizadeye gittik oturduk canli muzik falan bitane oda yarim ictim ha. Sonra eve geldim pisman oldum.

• Peki arkadasla bar vb. Yere gidince de ne icsek ya :)
      Maden suyu en mantiklisi :):)

• Ben ayda 1 içiyodum geçen sene 6 kere felan içtim toplam göbek çıktı aylarca eritmeye çalıştım içmemek en iyisi :D ama tabi ara sıra bir de içmek lazım :D

0|0
    0|0
  • iyi gelir yardır gitsin

0|0
    0|0
  • Olsa bende olurdu her gece iciyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...