Bir gününüzün yemek programını söyler misiniz lütfen? Bende mi anormallik, çok fazla yiyorum.

Bunun gibi,ben kahvaltıda kahve ve kahvaltılık.ara öğünler çikolata bisküvi elma ve mandalina.öğlen 2tabak yemek akşam 7gibi çay yanında reçel ve fındık.

Güncellemeler:
Ama 57 kilo 67 boyundayım garip olan da bu

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• mesela bugün sölim..

sabah kahvaltı yapmadım(genelde de yapmıyorum)

öğlen dışarda türk kahvesi içtim aç karnına sonra arkadaşıma gittim kahvaltılık aparatif bişiler yedik çay eşliğinde sonrasında 1 elma yedim

deminde evde ayva tatlısı yedim daha bişi yemem

genelde böyle günlük tek öğünle bolca beslendğim günler oluyo

yaşasın düzensiz beslenme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• obezliğe ilk adım

0|0
    0|0
  • yaşın ufak daha ilerde o yediklerinin nerende toplandıgını anlarsın .. 1.67 ne kısasın bu arada :(

0|0
    0|0
  • sen o enerjiyi nasıl çıkarıyorsun :D kahvaltı kşam yemeği genelde benim :D

0|0
    0|0
  • Gün Boyunca Pc Başında Süt,Meyve Suyu,Çikolata vs.vs. Kısaca İçinde Şeker Olan Nerdeyse Herşey..

0|0
    0|0
    • Kilo Almıyor musun ?

• Evet bu benim :)

• analizim için en iyi cevap seç o zmaan ;) daha ayrıntılı yazılar var internette.vücut tipleri yaz.aradığın bilgileri bulursun ;)

• ne bulsam yerim kızartma falan

bu arada sen niye en iyi cevabı seçmedin :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sabah : Bir tane poaça

Öğlen : 1 tas çorba

Akşam : 1 tas çorba

Gece : Kraker ya da bisküvi tarzı bir şey

0|0
    0|0
  • bu aralar bende kötü besleniyorum günümün cogu disarda gecdigi icin disardan yemek yiyorum bugün mesela sabah kadayif tatlisi yedim is yerinde kahvemi icdim öbür is yerine gidip ordan sandwich aldim yedim eve geldim iki tane cocuk yogurtlarindan yedim ardindan ekmek ile birlikde bir tabak olmasada sebze yemeyi yedim bende cok yiyorum ama yinde iyi kilom bence ama ona görede cok harciyorum calisirken

0|0
    0|0
  • bu aralar okulum tatilde olduğundan öğlen uyanıyorum zaten.öğlen yemeğiyle kahvaltı bir arada karışık bir şeyler gidiyor yarısı kahvaltılık yarısı yemek gibi. güğn içinde çekirdek çikolata mandalina, cicibebe yi bolca tüketmekteyim akşam 9 gibi yemek yiyoruz onda da ne yemek varsa doycağım kadar yiyorum işte.yatmadan önce de cicibebe yiyorum kilo aldırıyomuş <33

0|0
    0|0
    • Kaç kilosun ya?

• Pardon :D evet bunlardan bahsediyordum.tamam;) <3

• pekala bekliycemm <333 :))

• Kahvalti pek yapmiyorum sadece kahve iciyorum.Branch kellogs,tost,pan cake vb. gidalar tuketiyorum,ara ogunler de elma,karpuz,uzum yada kiraz bunlardan birini yiyorum. 5-6 gibi aksam yemegi 1 tabak,salata varsa salata yoksa yogurt esliginde goturuyorum.O saatten sonra tukettigim seyler sivi.

0|0
    0|0
  • Mesela bugun sabah kahvalti niyetine 1 bardak sut.oglene dogru yarim ayva.ogle yemeginde 1 kase yogurt.aksam 1 kase corba 1dilim baklava ve tum gun kafein

0|1
    0|0
  • Genelde kahvaltı yapmıyorum öyle yarım tabak yemek sonra çay içiyorum 3-5 bardak akşamda yarım tabak yemek birkaç meyve bazen gece acıkıyorum yarım ekmek domates peynir yada küçük bir kahvaltı yaparım az yerim ama sık sık

0|0
    0|0
Yükleniyor...