Karın kası ile ilgili?

Sadece mekikle karın kası çıkarmı ve yeni basliycam eger onceden baslayan varsa bir program onerebilir mi?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Açıklayayım.
    Karın kası antrenmanda değil mutfakta yapılır diye bir söz var ve bu söz kesinlikle doğrudur.
    Bunu denedim hatta, arkadaşım günde 1500 mekik ve bir çok hareket yapıp antrenman yapıyordu ardından düzensiz beslenme yapıyordu.
    Ben kısa ve öz olarak sıkıştırma egzersizleri yapıyordum ve bol protein az karbonhidrat alıyordum.
    Benim karın kaslarım var ancak onun yok.
    Özel bir programa ihtiyacın yok ''Şimdilik'' karın hareketlerini fazla değilde tam nizami olarak yaparsan kasın daha çok yırtılır sizin bakımınızdan yanar.
    O yırtılan yerleri ne ile dolduracağınız size kalmış.
    Ekmek, şekerli, tuzlu şeyler yeyip yağ eklersiniz ki buradan hiç bir sonuç almayacaksınız.
    Tavuk eti, dana eti, hindi eti ya da balık yeyip protein olarak alırsınız ve kas hacminizi büyütürsünüz. Sonuçlar sizin elinizde.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yediklerine dikkat etmezsen zor çıkar o kaslar biraz. Çok sıkı diyet yapman lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Herkeste karın kası var yağ oranın düşmeden karın kası çıkmaz. Hatta yağlıysan kasları da çalıştırdığın için kaslar yağları öne iter göbeğin büyür.

0|0
    0|0
  • Protein al

0|0
    0|0
  • Karin bolgen kas olmadigi icin bolge diyorum :) yanmaya orda bisiler. hossedinceye kadar egzersize devam,

Programi bosver bir gun calis bir gun bekle.., tek kural bu

0|0
    0|0
  • un tuz şeker bunlardan uzak durursan olur.

0|0
    0|0
  • Jysdsod yazarak kas yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Sixpack 😏

0|0
    0|0
  • Fitwell uygulamasını telefonuna indir özel üyelik satın al ben yeni başlayanlara hep öneririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kardiyo yap

0|0
    0|0
  • Sadece mekikleri çıkmaz

0|0
    0|0
  • Bodybuilding için evde uygulanabilir şeyler var tabi ama aletlerin olması gerekir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...