Evlenince yüzük takar mısınız yoksa göstermelik ilk gün takip çıkartır mısınız?

evlenince yüzük takarmısınız?yoksa göstermelik ilk gün takip çıkartırmısınız?

Güncellemeler:
cevaplar için teşekkür ederim hepinize. benim kanım yüzük takmaktan yana. en azından her daim o guzel düğün günümün anısını hep yanımda taşımak keyifli olur diye düşünüyorum.

0|0
64|40

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 64

• Tabi ki takarim hic cikarmam.

0|3
    1|1
  • Ben bir bayan olarak yüzük sevmem takmam diyordum ama takmak gerek onu anladım, evli çiftler takmalı belki hoşlanan biri olacak , kadın erkek ayrım yapmıyorum, parmağında yüzük görmeyecek ve bekar olduğunu düşünecek, evli oldugunu bilse bakmayacak kadar dürüst biri ama yüzük olmadığı için duygularıyla oynanmış olacak belki , o yüzden herkes takmalı bence

1|0
    0|0
  • ben takarım :)hatta evleneden takıyorum sevgilimin hediyesini:)

0|1
    0|1
  • takarım tabi. hatta tektaş yanına tamtur eşsiz bir şıklık çıkıyor ortaya.

link

1|0
    1|1
  • Takarım ve taktırırım. Çıkaracaksam neden alayım?

0|2
    0|1
  • Takarım taktırırım.

1|1
    1|1
  • Normalde takan birisi değilim ama evlenince kadın da erkekte takmalı.

0|0
    0|1
  • takarım. taktırırım !:DD

1|2
    0|1
  • Yüzük şart

0|1
    0|1
  • yüzük takılmalıs baskası senın evlı veya bekar olup olmadıgını nereden bılsın ... bu yuzden kızlaraa gorucu gelen bıle var kocasından ıstıyorlar abısı sanıp sen dusun yanı asılan olur sarkıntılık eden olurr bastan önlemını almak lazım :)

1|0
    0|0
  • zaten yüzükler severek taktığım şeylerdir tabiki takarım ama altın olmamalı

0|1
    1|1
  • ben yüzük gibi şeyleri sembolık buluyorum.. gelmıssın dıyelım 30 yasına su ana kadar takıdır tokadır ısın olmamıs .. elın alısık olmayabılır.. yuzuk onemlı deıl..yeterkı gonlunden yurekten sev..

1|1
    1|1
  • Takmam,normalde de yüzük takmıyorum.Rahatsız ediyor beni.

1|0
    0|3
  • Tabiki de takarım.

1|1
    1|1
  • Takılara alerjim var. Kayınvalideme falan giderken takardım.

1|1
    1|1
  • ben ilkaylar takardım sadece herzaman takmazdım:D

0|1
    2|3
  • yüzük insanın başı bağlı olduğunun kanıtı değildir. isterse erkek veya kız tirilyontane yüzük taksın aklı başkasındaysa yüzük ne çare?

0|0
    0|1
  • bu soru erkekler için geçerli bence onlar sevmez yüzük takmayı

0|1
    0|1
    • Ben severim =) Fakat evli olmadığım için takmıyorum )))

• evlendıkten sonra yuzugu tak cıkar yapacak adamla hic evlenmem sahsen..

0|1
    0|1
  • ben takılı tutuyorum şuanki yüzüklerimi

ha evli değilim orası ayrı konu :D tek taşımı kendim aldım . tek taş değil ama olsun

tek başıma taktım yani :D

herneyse takıyorum ama sürekli oynuyorum :D çıkarıp takıyorum sürekli :D

0|1
    0|1
  • Takarım tabi ki.

1|0
    1|1
  • takarım taktırırırm :) ölene dek çıkmamalı.

2|0
    1|1
  • biz nişanlıyız ama yüzükler nerede haberimiz yok. Sembolik şeylerin asla önemsenmediği bir ilişkimiz var. Onu bu yüzden çok ama çok seviyorum, o da bunu biliyor. Her şeyimiz içten bizim.

0|0
    1|1
  • takarım, sahiplenilmeye bayılırım

1|2
    1|1
  • Hayatimda bir kere yüzük taktim, evlilik degildi tabi, o da üc gün dayanabildim :))), herhalde ben yüzük takamayanlardanim.

0|0
    2|1
  • tabi ki takarım ...

0|0
    1|1
  • Neden avrupadan bu kadar etkileniyoruz.ya adamların bitini bile alcaz yakında...

biraz kendi kültürünüze dönün diyorum :)

1|0
    0|1
  • takarım önemli bir sey :))

0|0
    0|0
  • Küpe dısında takı sevmiyorum. Ama hatun milleti kesin dırdır eder. Dırdırdan yırtmak için el mahkum takarım.

0|1
    1|1
  • Tabikide takarım ama eşim dediğim insan çıkardığı an bende çıkarırım herşey karşılıklı :)

1|0
    1|1
  • Kızlar Devam
    34

Erkekler Ne Diyor 39

• sevmiyorumtakı filan ama evliyken gerekli takma hatunlar kızıyo valla

1|1
    0|0
  • Takarım o yüzügü hemde eşim olacak kişinin istedıgını alır, takarım.

2|1
    0|0
  • takarim üstündede adi yazicak hemde ama tabiki kiz geri gelirse simdi beni tanimiyor artik 4 aydir

bende baskasiyla evlenmem simdiden sögleyimde sonra sorun cikartmasin millet

0|1
    0|0
  • Bir süre sonra ikimiz de çıkardık. Daha sonra eşim taktı ama ben takmadım, o esnada da benimkini eve hırsız girdi aldı götürdü :)

Not: Birbirimizi gayet seviyoruz, bunu dert de etmiyoruz.

0|0
    0|0
  • Alyans sevmiyorum ama takıcaz mecbur.

0|0
    0|0
  • O benim eşime ait olduğumun simgesi asla çıkarmam

3|0
    0|0
  • Takarım tabikisi

1|0
    0|0
  • Her nekadar keramet yüzük takıp takmamakta olmasada birşey takmayı sevmeyen biri olarak yinede takarım.

1|0
    0|0
  • saate alışamam biraz zor oldu ama alıştıktan sonrası kolumdaki saat eksik olunca bir başka oluuorum bir uzvum gibi oldu herhalde yüzüğe alışmam biraz zor olur ama onadan alışınca oda bir uzvum olur herhalde

0|0
    0|0
  • takmamayı tercih ederim yerine göre tabi :)

0|1
    1|0
  • bence takmadan önce verilen karar cok önemlidir. eğer ben birgün karar verirde takarsam asla yarı yolda kimse yüzügünü cıkarmamacısına takmalıyız.. son nefesde çıkmalı parmaklardan . :( hatıra olarakda kalmalı . gecen yılların anısına ...!

1|0
    0|0
  • tarz meselesı benm ıcın baslarda takarım ancak tabırı caızse kasarlastıktan sonra yuzugn anlamı nekı gnl bagı olddktan snra..

0|0
    0|0
  • takarım...hiç bir kuvvet te çıkaramaz parmağımdan.ne çıkaracam be,ben o yüzzüğü takmak için bu kadar uğraşmışım..

2|0
    0|1
  • Takarım. Evliliğin gereklerinden biridir ve güzeldir bana göre.

0|0
    0|0
  • muhakkak takarım

1|0
    0|0
  • sevmeyle sadakatle ne alaka yüzük söylermsnz ben 14 yıllk evlym ve yzk takmadım takmamda merasimlerde taktım nişandı sözdü düğündü yüzük takmadım takmıyom diye sahipsizmi olursunz anlamı çıkar evli değilsinz anlamımı çıkar yüzük takıpda çok halt karışdıranlarda doluuu etrafda o bence klişe takma takmama çok önemli değil sıkıntı yok

0|0
    0|1
  • takmıcaksam nıye alıyorum en kıl oldugum sey.

1|0
    0|0
  • Takarım! !

1|0
    0|0
  • yüzük hiç ama hiç çıkmamalı.

1|0
    0|1
  • belli olmaz o anki düşünceme bağli

0|1
    0|0
  • Evliliğin göstergesi olarak yüzük takarım hiç çıkarmam.

1|0
    0|0
  • Takarım tabiki işim ağırsa çıkarmam gerekiyorsa çıkartırım zarar gelmesi diye

2|0
    0|0
  • bence o yüzük takıldımı parmaga ölenedek çıkmamalı. .

2|0
    0|0
  • Takarim...

0|0
    0|0
  • mezara kadar...:D

2|0
    0|0
  • ben takarım eşim de takar. eve gelince hemen çıkarırız ama rahatsız eder, kapıdan çıkarken de mutlaka takarım. alışkanlık.

0|0
    0|0
  • takarım doğru olanda o

1|0
    0|0
  • O yüzüğü öyle bir takarım ki ameliyatla çıkartamazlar.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle takarım yüzüğümü ve asla çıkarmam bir daha

1|0
    0|0
  • takarız heralde. hatun bişey demezse takmasam daha iyi gerçi.bazıları çok hassas bu konuda :(

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...