Hayatınızı örnek aldığınız kişi var mı?

kim o hayatınızı örnek aldığınız kişi ? kime benzemek isterdiniz kime benzemeye çalışıyosunuz yada benzemek istiyosunuz..

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Ba$arili ba$bakanlari

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kimse yok örnek aldığım ...

0|0
    0|0
  • Öz kendime ulaşma çabası. Bir ara Malcom X vardı, sonra Jeanne d'Arc oldu. Evet ben Jeanne d'Arc olacağım hehey!

0|0
    0|0
    • cesur olmak istiyosun ama bunlar bedel ister biliyosun değil mi ?

• çok kitap okumuşsun belli :)) öyle felsefik cümlelerle aklımı çelmeye çalışma :) psikolojik hamlelerle kafamı bulandırıp beynimi karıştırma benim , kısa devre yaparım sonra ama şunu unutma her istediğini hiçbir zaman elde edemezsin..

• Her istediğimi elde etmenin yolu, elde edebileceğim şeyleri istemekten geçiyor. Bu da bir erdem. O yolda ilerleme amacı taşıyorum. :) Doğaçlama konuşuyorum, felsefe yok :)

• başarılı bi kadın kariyer sahibi ve davranışları konuşma tarzı uslubu kısacası çok samimi oldugumuz bi aile yakınımız kadının bu yapısını çok örnek alıyorum.

0|0
    0|0
  • marilyn monroe, özgürlüğü ve kararlılığı, yaşadığı zorluklara ragmen ayakta kalışı

0|0
    0|0
  • kendim olmaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • kimseyi örnek almıyorum kafama göre takılıyorum

0|0
    0|0

• Anneciğime <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Doğan Kuban,Semavi Eyice belkide Bi Gombrich

0|0
    0|0
  • Kendim olmakla mutluyum kimseyi örnek almadım başarıyı yakalamak için birisini örnek almaya gerke yok kanımca sadece çalışmak azimli olmak lazım diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Babama Her konuda bazı huyları harıc tıp olarak bıle :)

0|0
    0|0
  • Örnek alıp, sınırlarla yaşamayı gerek görmüyorum.

0|0
    0|0
  • malesef kımse yok

0|0
    0|0
  • köpeğim zeytin i örnek alıyorum yemek yiyor, yatıyor ,çiftleşiyor sadece.Hayat ona güzel

0|0
    0|0
  • Hiç kimse :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...