Fenerbahçe'mizi bu akşam nasıl buldunuz?

Renkdaşlarım Fenerbahçe'mizi bu akşam nasıl buldunuz?

• Çok iyi
    25% (1)50% (1)33% (2)Oy Ver
  • Vasat
    75% (3)50% (1)67% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece 2 şık var ankette.Ankete göre çok kötü bulamıyoruz.Soru hileli

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• epey coşkuluydunuz, pencereler kapalı olmasına rağmen duyuluyordu tezahüratlarınız.

yalnız ya ben metris türküsünü bilmiyorum ya da 55 bin kişilik detone korosu idiniz, bu eleştiriyi de yapmadan geçemeyeceğim:)

0|0
    0|0
    • Metris t�rküsü eleştrine katılıyorum. Çok az katılım oldu. Aslında katılım oldu ama sözleri herkes bilmedigi icin ortaya detone bir ses Cikti. Onun haricinde atmosfer çook güzeldi. Sesimiz sizi dahi etkilemiş =))

• gerçekten fark vardı bu sefer, bunu samimiyetle söyleyebilirim. uefa maçlarında bile böyle bir coşkulu değildi taraftar, belli ki yaşananlar takıma daha da kenetlemiş fenerbahçelileri.

• haydi bastirrrrrrrrrrr fenerrrrrr, seviyorum seni kanaryammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • İyi bastırdılar.. Volkanın 2. golü yemesi komediydi..:=)

0|0
    0|0
  • bulamadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu kadar baskı ve strese rağmen yine de oynuyorlar ya bizim çocuklar , helal olsun..İşine gelmeyen yabancılar ayrıldı belki de hayırlı oldu takım için, ben gayet hırslı istekli görüyorum bizim yiğitleri, fener de fener...! :)

0|0
    0|0
  • maç esnasında guitar hero oynuyordum kaç kaç bitti ki en son 3-0 dı sanırım :D Beşiktaş ULAN! :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...