Vücut geliştiriciler askerde zorluk çeker mi?

vücut geliştiren yani kaslı bi kişinin askerde çektiği zorlukları paylaşabilecek olan var mı aramızda ? avantaj mı dır kaslı vücut dezavantajmıdır doğuya gönderim için bi nedenmidir sonuçta 1 kaşlı adam yolla 10 tane cılız yollucana yaşanmış olaylar varsa iyi olur

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• kasla doğuda askerlik yapmak pek doğru orantılı değil. zira bir köylü çocukları bir inşaat işçileri geliyordu askere ben ordayken adam sırtına ne versen bana mısın demiyordu .bizde güya sporcuyuz vallahi. Van'lı bi arkadaş vardı kamyon derlerdi. yani kasdan ziyade dayanıklılık oralardaki temel ihtiyaç .tek diyebileceğim vücut geliştirmeyle uğraşıyorsan aldığın protein miktarının azalması ve antremana ara vermenden dolayı kaslarının hazminin azalması kaçınılmaz. ama o kadarıda vatan borcuna feda olsun ;)

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Kım dıyo kardesım onu 1 kaslı adam yolla 10 tane cılız adam yollıcana dıye valla bı gun karsına bı cılız adam getırr dunya vucut sampıyonuda olsan senı 2 bklum yapar askerdede boyle durum yok ıcın rahat olsun dayım albay benım bılırsın albaylardan da gecer bu ısler ama lafına takıldım sahsen sukurler olsn cılız bırı degılm 4 4 luk olmasada gogsm omzum kolum bacagım var sukur ama ıs kasta bıtmıyo ıste ;)

0|1
    0|0
    • tamamdir :()

• 2ay

Kardeşim kimisi yok askerde baklava ise yaramaz yok kol kası ise yaramaz yok vücut bir boka yaramaz lan bebeler. Hakkari çukurcada askerlik yaptım 47 cm kol vardı 1,75 de boym var sözleşmeli er askerim burda komando sesini dahi cikaramiyo sporda birinciyim spor konusunda hiç sıkıntı cekmiyorum cilizlar komutandan dayakda hakette yiyo burda tantun yapmayın vucutcu adamın karşısina dik cılizi tek yumrukda pert ne cilizlar var diyoruz kardeşim 10 sene sıkı sikinemi ağırlık altına girdiik bilenide konuşuyo bilmeyinide ya larim

• komando olmazsan sorun olmaz

0|0
    0|0
    • kasli die komando yaparlarmi ? tsk nin sitesine bakiyorum kas sistemi ve iskelet sistemi gelismisler komando oluyomus :D

• uzun boy ve iyi vücutlular komandolukta 1 adım öndedir

• boydan yirtariz insallah 179 kisa gelir insallah vucuttan yirtma gibi bisey yok

• Öyle düşünmüyorlar genelde kütüğe ve ihtiyaca göre gönderiyorlar. Ayrıca body'yi nasıl yaptığına bağlı sadece protein tozu amino hatta testo dayanarak body yapan adamlar 1 sene yapmadılar mı içi patlamış dışı sağlam kalmış top gibi şekil alıyorlar. En büyük direnç kendi vücut ağırlığınla yapabildiğin hareketlerin bütünlüğüdür.

0|0
    0|0
    • tmam sen ben bunu biliyoruz ama askerdeki adam bunu biliyomu aklina gellrmi bu adami ben boyle besleyemezsem soner diye ilk gordugunde veriri karirini die dusundum

• Çekmez zorluk ben fitness yapiyorum ve MMA bünyen ne kadar saglam olursa okadar dayanırsın ben gitmedim askere ama ben zorluk cekmem cunki askerde yaptiklari hareketleri ben fazlasiyla yapaiyorum zaten ama kişinin hacmine bağlı kaslı olupta fos olan insanlar bile var arkadaşım :)

0|0
    0|0
    • 130 kilo bench basiyorum ordan bi hesap edersek dogru sonuclara varicaz

• Askere gitmeden muane olursun soyle bir soyunursun ciliz isen doguya gitmen biraz zor boluda yaptim askerligimi hepsi ciliz idi .

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir zorluk filan 11 senelik vücut geliştirmeci olarak gittim herkes gibi askerliğimi yaptım geldim. Ayrıca vücutcu süper Kahraman değildir 10kisiye bedel olsun

0|0
    0|0
  • Dostum doğuya askerler güreş tutmaya gitmiyor

1|0
    0|0
  • Homolara davetiye çıkarmak dışında bi sıkıntı çekmezsin

0|0
    0|0
  • senin yaptığın kas vücudu iyi göstermektir gösteriştir. dayanıklılık değildir. en iyi cevabı seçmişsin, yazan arkadaşa da katılıyorum. askerde dayanıklılık önemlidir. baklavaların orda bi işe yaramaz. ve sivilden bulk olarak giden arkadaşlar orda kilo verdiler, hem kasdan hem yağdan gitti. hatta biri vardı , gömlekten kolum geçmez derdi, dönünce gömlekler oluyodu rahat rahat :) askerlik başka bi yer ..

0|1
    0|0
    • tamam dostum saol ben bunu biliyorum zaten . derdim acaba onlar bunu biliyomu bende biliyorum dayniklilik onemli kaslar ericek orasi tamam ama ilk goruste bu hayvan ver butun agir isleri buna olmasin derdim o :D

• saol

• beyler streetworkoutcuyum askerde direnc ve kas olarak sıkıntı yaşarmıyım sizce?

Yükleniyor...